Šta biste pre uzeli?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

mislim da SE telefoni na preklop nemaju auto-fokus tako da ne moze da konkurise W810i...kao ni jedan drugi SE... za K800i ne znam... 8)

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Cccc!PA tebi je opet bitan izgled fona!!!w710 je dosta problematicna sto se softvera ticemnogi imaju problema sa resetovanjem,bugovima....W810 je NAJbolji SE od walkman serije...Kada budes cuo zvuk preko slushki neces hteti da razmisljas o drugom fonu(ja imam k750i + 512mb karticu i koristim za muziku fon,(ali prosle nedelje sam cuo kako zvuci w810i i jednostavno se bedno osecam jer je 810 Razvalio 750 i to mnoooogoo-sam priznajem da 750 nema sta da trazi pored 810).... :P
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

nosferato
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 11:15

Post od nosferato »

nije samo izgled,cak mi je w810 lepsi od 710,ali 710 ima i strava opcije.Cisto pitam,nemo' se ljutis :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

W710 je,kazu,namenjen onima sa malo aktivnijim nacinom zivota,znaci ljudi koji provode vreme u prirodi ili se mnogo krecu...Zato i ima onaj dodatak da se stavi na ruku.Meni je licno ok telefon iako ne volim bas preklop.
Nekako mi je W850 naj naj iz Walkman serije
:) :wink:

anel
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 14:14

Post od anel »

Mozda je malo moronsko pitanje :? ali

jesul iste sluske za w800 i w810,i za celu seriju Walkmana :)
LL Cool B

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

anel, jesu skoro sve su iste,ali kod w710i su mnogo bolje odradjene i unapredjene sad kako su se pokazale to ne znam. :wink: 8) Green, i meni je dobar w710i bas mi se svidja sto ima sportske funkcije i veliki spoljasnji ekran.I kamera je dobra samo sto je sad cena malo puno
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

nosferato
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 11:15

Post od nosferato »

sad sam video i cuo w810i uzivo i ono je bruuuuuuka!!!!!!!!Slusalice su tako dobre da ne mogu da verujem!!!Jedino mi se ne svidje sto su mu animacije dosta spore u odnosu na k700i,bar 2 do 3puta.Jel moze da se uradi nesto po tom pitanju?I sta se dobija uz njega?Znam da je off topic ali odgovorite mi ovde da ne bih trazio

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@nosferato: si vido' sta je w810 (tj. SONY!), znash kad ce e900 tako da peva (a posebno sa tim sluskama sto dobijesh u paketu), NIKAD!

Btw o kakvim animacijama pricash? Ako mislish mozda na te animirane ikonice iz menija, to zavisi od teme. Stavi default temu (ili neku najobicniju, Walkman temu) i ici ce lepo (tj. dva ili tri puta brze nego na k700).

Poz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

nosferato
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 11:15

Post od nosferato »

mislim na gif animacije,dosta su sporije u odnosu na k700

qwertyka
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:18

Post od qwertyka »

:) Ne bih zheleo da se svadjam... ali izdvojish 15e za slushke, nabudzish zvuk u software-u... i Samsung D600 se chuje isto kao i W810... uporedjivao sam sa drugovim... i jako me nerviraju te bubice shto se "nabijaju" u uvo :D

Pozdrav !

nosferato
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 11:15

Post od nosferato »

toliko se mucis da bi napravio mobilni koji ce opet da bude gori od w810i a isto ce da kosta :) A extra sto se stavlja u uvo zato sto ti sve spoljasnje zvuke prigusi,ako ne i ugusi potpuno!!!Fon je extra.Jeste da je e900 lepsi(d600 po meni nije) ali i w810 je zavidno lep za monoblok!!!!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

akko hoces sminkerski mob sa ekstra displejom i elegantnim izgledom uzmi e900 a ako hoces da imas koristan telefom, da te ne nervira sa raznim glupim nedostatcima uzmi w810
samsung ima prednost u displeju i...? cemu jos..?????
uzmi SE mob i neces se zeznut

Odgovori