iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od Azimuth »

Imaš i moj odgovor odmah ispod posta koji si citirao. Prosto nije istina da se telefon ne može koristiti.
Opet ti kažem, za par dana si zatrpao forum sa netačnim informacijama i time dovodiš ljude u zabludu. Jesmo tolerantni, ali ne i na takva pisanja. Smatraj ovo poslednjom opomenom.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Ok. Neću više ništa ni pisati, pošto vidim da i kada citiram drugoga, to ne valja. Hvala na razumevanju i ostali korisnici će verovatno jednoga dana uraditi isto...

boss.00
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 09. Jan 2016. 19:44
:: iphone 6

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od boss.00 »

Ivan Cirkovic napisao:u nasem slucaju moze slobodno da se kaze da je ogranicen jer nema srpski app store i zvanicno korisnici ne mogu ni jednu app da preuzmu. jednostavno ne radi. dok ne ponude punu podrsku, njihove proizvode treba izbegavati.

Kada sam pisao mislio sam na ovo... zar ovo nije veliki minus za tako skup telefon? :)[/quote]


Kako ne mogu da preuzmu, ima koliko hoces nasih aplikacija na app storu i mislim da imaju sve kao na androidu, jos mi se cini da su kvalitetnije uradjene.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od znemanja »

Ivan Cirkovic napisao:Ok. Neću više ništa ni pisati, pošto vidim da i kada citiram drugoga, to ne valja. Hvala na razumevanju i ostali korisnici će verovatno jednoga dana uraditi isto...
Reci mi jesi li ikada koristio neki iPhone, da jesi znao bi da bez problema mogu aplikacije da se preuzimaju sa App store-a i da to sto pišeš nema veze sa realnošću.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od Zligor »

bez problema, ali pre toga korisnik mora da navede tudju adresu, nekog walmart-a u Us ili rodjaka/ nepoznate osobe u exYu, i tako po apple pravilima napravi lazni nalog. znam da sve to tako funkcionise ali bitan je princip.

https://support.apple.com/country-selector
na linku se vidi da nema Srbije ??? a legalno prodaju telefone i to i dalje bez srpskog menija. ( i to je diskutabilno, da li je po zakonu ). zato sam naglasio u prvom postu da regularno! aplikacije ne mogu da se preuzimaju. zaobilaznim putem, mogu naravno.
ovo ne pisem jer mi se ne svidjaju njihovi proizvodi, naprotiv. ali njihovo poslovanje u Srbiji je katastrofalno.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od araphel »

Ne mora uopšte da se navede tuđa adresa. Ja sam pri kreiranju naloga uneo apsolutno sve tačne podatke, osim što sam promenio poštanski kod i zemlju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Imao sam davno iPhone 3s i vratio se na android. Glavna stvar zbog cega sam presao je sto nisi mogao klasicno da prebacujes muziku i slike u racunar, vec moras da instaliras program, pa da se registrujes na iCloud i slicno... Isto tako punjac nije bio univerzalni i uvek sam morao da ga nosim sa sobom. Jedna od najvecih mana danasnjeg modela. Hvala.

boss.00
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 09. Jan 2016. 19:44
:: iphone 6

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od boss.00 »

I to nije tacno, izvinjavam se svima ali moram da kazem da decko lupeta.Moze da se prebacuje preko wifiA ako je punjac najveci problem onda je bilo kakva dalja diskusija besmislena.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od гари »

Zligor napisao:koriscenjem hrvatskog ili us appstora iz Srbije krse se apple uslovi koriscenja. Srbija nije ni ponudjena kao opcija za apple id. toliko o tome. sve ostalo je zaobilazenje i krsenje pravila i los odnos jedne firme koja trazi punu cenu uredjaja a ignorise kupce.
Slika
Azimuth napisao:Slažem se za nepoštovanje u smislu da negde prodaješ uređaj po punoj ceni a bez adekvatne podrške u vidu AppStore, ali to svakako nije prepreka da se normalno skidaju i kupuju aplikacije. Šta više, mnogo više evropljana koristi US AppStore negoli one u svojim zemljama iz razloga zato što na njemu imaju veći izbor aplikacija, jeftinije aplikacije i još neki benefiti.
Jedno je kad neko sam pravi nalog US, a ne mora, a drugo je kad neko mora da napravi nalog kao da gde uz druge zemlje iako ga je u Srbiji kupio legalno. Ovo što Apple radi je zrelo za tužbu, ali mi smo se u Srbiji već navikli na papazjanije. Neko je ovde napisao nedavno kako mu je Apple povukao neke stvari koje je pre toga platio u Prodavnici. Dakle nije čak ni da Apple prećutno to o čemu govorite dozvoljava...

A čak i da to prećutno dozvoljavaju, ni to nije dobro! Ako si uveo neka pravila, onda ih i sprovodi, barem ako bi da budeš najsasvim, potpuno sasvim fensi šmensi kompanija... Ako neće da sprovode pravila, onda prave budale od onih korisnika koji ta pravila poštuju.

I reklamiraju telefon koji "jednostavno radi", koji je odličan za svakog, a nisu se udostojili da prevedu sve na srpski.

E, da, i prilično sam siguran da ima o mnogo onih koji ga kupuju jer jer lep. :D

Sent from mTalk on Windows 10 phone

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od novak »

Ja ne znam o kakvim tuzbama pricate. Ko i zbog cega ce vas da tuzi? Sta se to konkretno krsi kada napravim us nalog sa adresom mekdonaldsa, ili da lupim adresu industrijske zone?


Sent from my iPhone using Tapatalk

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: iPhone 7 plus 32gb/Samsung Galaxy S8 plus

Post od djole1989 »

Ivan Cirkovic napisao:Imao sam davno iPhone 3s i vratio se na android. Glavna stvar zbog cega sam presao je sto nisi mogao klasicno da prebacujes muziku i slike u racunar, vec moras da instaliras program, pa da se registrujes na iCloud i slicno... Isto tako punjac nije bio univerzalni i uvek sam morao da ga nosim sa sobom. Jedna od najvecih mana danasnjeg modela. Hvala.
Kada je 3gs bio aktuelan icloud nije ni postojao, 3gs je izaso 2009 a icloud se pojavio 2011...druga stvar slike si uvek mogao da prebacas bez bilo kakvog programa dok je za muziku trebao itunes ili neka alternativa.....prestani da lupas...sto se tice dostupnosti aplilacija sve aplikacije postoje na app storu, samo ih mozda nema na us storu kao mozzart bet nego mora da se skinu sa cro stora.......
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Odgovori