n70 vs w810

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

F e n i k s napisao:ja moj n70 koristim sasvim normalno i zadovaljan sam,a ako hoces da se igras :uhuh: sa njim uzmi neki drugi :smutny:
A zasto se ne bi igrao s njim???... :unsure: ... Pa sa symbianom moze sta god pozeli...ima toliko interesantnih aplikacija i igrica, da moze da mu zameni cak i N-gage... :D ;)

Moja preporuka N70... :D :lol: :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

pazario n70....... :D ...i prezadovoljan sam.........jedino sto je skinut sa tim-a.....al drugih manje vise nije ni bilo u radnjama...tako da nema veze......
screw u guys I'm going home

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

i ja imam TIM-ovu i nemam nikakvih problema...mislim da to vose i nema veze sa koje je mreze telefon osim mozda u slucaju Vodafona koji ima neka ogranicenja... :wink:

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

christofer napisao:pazario n70....... :D ...i prezadovoljan sam.........jedino sto je skinut sa tim-a.....al drugih manje vise nije ni bilo u radnjama...tako da nema veze......
Gde si pazario i koliko je para ako nije tajna jer i ja imam u planu da ga kupim.Sta si dobio u kompletu i koliku si dobio garanciju?
Ajde javi ako mozes.
Pozdrav!!!!!!!!!!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

christofer...i ja imam N70 sa Tim mreze...neces imati problem zbog toga...ali kad ga budes flashovao ionako ce se sve te softverske oznake i ikonice Tima izgubiti...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

bojke1...imas na pp....detalje kupovine i to...... 8)
nisam znao da li sme na forumu....... :| .....pa za svaki slucaj......sam ti onako poslao
screw u guys I'm going home

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

i jos 1 stvar...da li neko zna zasto nigde ne pise vreme kad je poslata poruka........koja mi stigne od nekog...npr :blinky:
screw u guys I'm going home

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

christofer, kad otvoris poruku...ides na Options>Message details>i ispod Subjecta imas Date i Time... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

thanx....prosto sam sad sebi smesan sa ovim glupim pitanjem :lol: :D :lol:
btw...tel me sve vise odusevljava.....
screw u guys I'm going home

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

F e n i k s napisao:za starost je *0000# :roll:
*#0000# mislim da je to samo starost firmware-a i njegova verzija, a ja sam definitivno za n70
pozdrav

F e n i k s
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 27. Jul 2006. 11:53
Lokacija: Meine stadt Frankfrt

Post od F e n i k s »

jooooooooooj da *#0000#
hvala na ispravci Bela!!
ninolina napisao: A zasto se ne bi igrao s njim???... :unsure: ... Pa sa symbianom moze sta god pozeli...ima toliko interesantnih aplikacija i igrica, da moze da mu zameni cak i N-gage... :D ;)

Moja preporuka N70... :D :lol: :D
da,moram onda ubaciti koju igricu!!
Träumen Sie, als Sie ewig leben werden, lebt, als Sie morgen sterben werden.

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

bojke1 napisao: Imam jedan mali problem ne mogu da primam postu niti da saljem,tako da nisam dobio mail koji si mi poslao.Da li mozda znas u cemu je fora?Izvini malo na smaranju.Pozdrav.
Gde si pazario i koliko je para ako nije tajna jer i ja imam u planu da ga kupim.Sta si dobio u kompletu i koliku si dobio garanciju?
Ajde javi ako mozes.
Pozdrav!!!!!!!!!!!

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

javio sam ti na pp......ali ako ne ide......kupio sam u media mobil(to ti je u tc milenijum).......full pack sam dobio(usb kabel, cd, slusalice, krpica za ekran, punjac, kartica od 64 mb, gajtan za ruku......) a garancija je godinu dana....i to sam retko gde nasao u bg-u...uglavnom bude 6 meseci. platio sam ga 288 e
poz 8)
screw u guys I'm going home

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

christofer napisao:javio sam ti na pp......ali ako ne ide......kupio sam u media mobil(to ti je u tc milenijum).......full pack sam dobio(usb kabel, cd, slusalice, krpica za ekran, punjac, kartica od 64 mb, gajtan za ruku......) a garancija je godinu dana....i to sam retko gde nasao u bg-u...uglavnom bude 6 meseci. platio sam ga 288 e
poz 8)
Ok hvala puno.Kazi mi koja ti je verzija softvera i sa kojom verzijom telefon dobro radi,mislim ne pravi bagove?Da li jos na nesto treba da se obrati paznja prilikom kupovine telefona?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

bojke1, nije najvaynije koja verzija firmware-a je u telefonu u trenutku kupovine, jer su uglavnom malo starije verzije...sve koje pocinju sa 5. su dobre, ali i to svakako mozes da promenis i odmah, tj. mozes da trazis da ti u servisu odmah upgrade-ju firmware i to treba besplatno da ti odrade... 8)

Pogledaj da li je poklopac za kameru stabilan i da se ne klati...i mozes da prveris Life timer, tj. koliko je do sada telefon radio ... a sifra za to je... *#92702689# ... Sifra za proveru firmware-a je *#0000#... I pazi samo da nije sa Vodafone mreze... sa Tim-ovom neces imati problema... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dr. Sistem
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 12:59
Lokacija: Beograd

Post od Dr. Sistem »

Ja imam slicno pitanje, ja se dvoumim isto izmecu n70 i w810i , zanima me par stvari.

Znam da SE ima najbolji zvuk,ali koji telefon od ova dva ima bolji displej i kameru? Da li je tacno da SE ima bolji ekran i kameru? I da li je tacno da n70 nema vibraciju :o ,takoce me zanima da li 810i ima pordsku za icq i msn? Hvala :)

Najvise mi odlucuje koji ima bolju kameru,bolji displej i da ima podrsku za icq,msn i email,i da ima fin interfejst na displeju. Sve ostalo sto doce uz telefon je dobrodoslo ,nisam siguran koliku prednost ima symbian nad SE operativnim sistemom,cuo sam da je i os od SE odlican. Ali prvenstveno me zanima na telefonu ono sto sam gore naveo. :)
Poslednja izmena od Dr. Sistem u Sub, 05. Avg 2006. 18:51, izmenjeno 3 puta ukupno.

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

kamera ti je bolja kod SE-A....displej....je mozda malo bolji kod SE-a isto .....ali je zato kod nokie veci.
n70 ima vibraciju naravno....ne znam otkud ti da nema :? . i kod n70 imas programe za msn (msnturbo)...kao i za icq...i sl.....a program za sve njih zajedno se zove agile messenger. kod SE-a nemas tu mogucnost vec samo e-mail. koji je isto bolje resen kod n70. 8)
screw u guys I'm going home

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Dr. Sistem, po ovome sto si naveo tvje zahteve ispunjava W810 + ima bezicnu kontrolu racunara preko BT,rukovanje pozivima-mozes da selektujes da primas sve pozive ili samo sa liste koju ti napravis ili ni jedan,druga strana dobija signal zauzeca(inace ova funkcija ima od K750 modela tipa crna-bela lista a ti na telefonu vidis kao propustene pozive ko te zvao),izuzetno kvalitetean MP3 player najbolji na telefonima,adapter 3.5mm za tvoje omiljene slusalice i naravno postoje programi u Javi za icq,msn koji rade savrseno.

Pozdrav

Dr. Sistem
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 12:59
Lokacija: Beograd

Post od Dr. Sistem »

Da cujem jos neka iskustva ,posto vidim da SE ima i icq i msn..ima i bolji disples i kamer onda je on mozda bolji izbor..da cujem jos neka iskustva:)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Dr. Sistem, ako te mrzi da se bakces sa instalacijom i isprobavanjem raznih programa onda ti je taj SE bolja varijanta.... ja sam uvek za Symbian ali nekoga to jednostavno ne zanima ..... zato i postoji tako dobar izbor telefona ;) ..... i w810 je brzi od n70 (jer su Symbian telefoni nesto sporiji)...

pozdrav...

Odgovori