Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Korisnik1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 14. Jul 2016. 14:03
:: Nije bitno

Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od Korisnik1 »

Treba mi telefon koji ima vrh kameru i prednju i zadnju da je veci od 5 inca i da je lep na izgled.Taj telefon bi se koristio za fotkanje
surfovanje netom i koriscenje facebooka instagrama vibera i svih ostalih gluposti.Igrice ne igram ali po mogucnosti bi bilo lepo da ima sto noviji operativni sistem cisto da bi ga mogli prodati za jedno godinu dana koliko bi mi trajao.Prvo sam se mislislila da kupim prestigio s5 jer mi se cinio kao bestbuy ali iako na papiru sve savrsneno izgleda sumljam da je tako u stvarnosti.Recenzija za ovaj telefon nema na srpskom jeziku vec je koliko vidim vecina na ruskom.Pa koji bi ste mi modefl preporucili ?Ovaj Prestigio ili neki drugi?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od sugarcoated_ass »

Batali ta Prestigio sr*nja. To je nešto što ne bih preporučio ni najgorem neprijatelju. :D
Pošto vidim da ti telefon treba za isto što i meni, ovako na brzinu mi na pamet pada Huawei P8lite koji ima sasvim solidne kamere i korektno bi ti obavljao posao ili za dodatnih 10 - 20€ uz malo strpljenja možeš naći na KP i Huawei P9 lite. :)

Svakako će neko imati još koju opciju pa ćeš videti šta ti najviše odgovara, ali jedno je sigurno - zaobiđi Prestigio u širokom luku.. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od Apolo »

Nexus 5x, perverzija od kamere, e sad izgled prosudi sam pošto je to subjektivna kategorija a meni je i po tom pitanju telefon odličan i kako leži u ruci. Uvek prvi dobijaš update sistema, a verujem da se sad na kp može naći nov za malko više od 200e.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Festina lente.

Bogdan2015
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2015. 11:00
:: Samsung Galaxy S7
:: Xiaomi Redmi N3 Pro

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od Bogdan2015 »

Xiaomi Redmi Note 3 Pro na kp za 215 evra. Potpisujem.Ako ne mozes da izdvojis jos 15 eura,onda manja verzija Xiaomi Redmi 3 Pro ili Redmi Note 3. Ali obavezno nek budu verzije 3/32gb bilo koji da kupujes.Imaju sasvim solidne kamere,a za surf,milina.O dlicne je izrade i dizajna.
Ako ne,kao sto je sugarcoated_ass, preporucio,P9 Lite ili Nexus 5X. Sto se tice kamera mislim da je 5X bas najbolji,a za ova dva nisam uporedjivao.Znaci:ovako je najjaci Redmi Note 3 Pro i sasvim solidne kamere ima,Nexus je najfluidniji i naj kameru ima,a P9 Lite je sve pomalo :D
Poslednja izmena od Bogdan2015 u Čet, 14. Jul 2016. 17:20, izmenjeno 1 put ukupno.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od sugarcoated_ass »

Zar nije 5X preko 250€? :)
Mislim, to je vrhunski izbor i bolje nema za te pare. Ako mu je pala cena ispod 250€ onda je to odlično. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od Yoht90 »

235e je 16gb.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od sugarcoated_ass »

O pa super! Kome je 16GB dosta, ne treba ni da razmišlja dalje. :D

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Korisnik1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 14. Jul 2016. 14:03
:: Nije bitno

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od Korisnik1 »

Polovni nebi kopovao i moj trenutni favorit je P9 ako je kvalitetan dodacu jos para i kupicu ga.Samo me jos jedno interesuje Samsung galaxy J7 da li ista valja?Najvise me privukla marka odlicna kamera i blic na prednjoj kameri!!!A posto moram vam reci da sam ,,selfi manijak" ova opcija me jako primamljuje pa ako su i ostale opcije solidne ja ide
:lol: m :lol: sutra da ga kupim i to samo zbog prednjeg blica :P

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od znemanja »

Ako možeš dodaj još malo novca i idi na J7 2016, lično ga koristim pored iP6s plus. Kamera je odlična, kvalitet izrade takođe, baterija je brutalna, u većini slučajeva izvlačim oko 8h SOT, dolazi out of the box sa 6.0.1 Androidom i sve radi jako brzo i fluidno. Preproruka za J7 2016.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Korisnik1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 14. Jul 2016. 14:03
:: Nije bitno

Re: Telefon do 200€ sa ovim karakteristikama

Post od Korisnik1 »

okej znaci idem sutra da kupim samsung galaxy J7 2016 mislim da bi mi on odgovarao najvise :)

Odgovori