Samsung S4 ili iPhone 4S

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
AleksaVrsac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 17. Avg 2014. 16:51
:: S4
:: Note 2
Lokacija: Vojvodina

Samsung S4 ili iPhone 4S

Post od AleksaVrsac »

Pozdrav drugari. Ja se dvoumim izmedju 2 telefona. Predpostavljam koji cete mi vi preporuciti,ali i zasto taj? Gledam Samsung S4 i ihone 4S,nebo i zemlja da. I po velicini i po systemu. E sad ja volim velike ekrane,i dobru kameru. A i to da visim non stop na marketima i skidam aplikacija,brisem skidam,brisem skidam... :roll:

Po ovome sto sam napisao ocigledno je da uzmem Samsung. Ali,privlaci me iphone cisto da vidim sta je to sto on pruza,sta nudi sto ostali nemaju... Hvala u napred na odgovorima. 8)
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Samsung S4 ili iPhone 4S

Post od iLuka »

Za to sto si rekao - uzmi S4... Nema dileme. Jedino si promasio deo foruma, pitaj u sekciji "poredjenje modela" ali ce ti svi reci isto...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung S4 ili iPhone 4S

Post od Azimuth »

Kupi. Utopićeš ga za iste pare posle par dana kad shvatiš da ovaj sistem bez JB nije otvoren uopšte i da dosta zaista kvalitetnih aplikacija se plaća.
Ja i iz one teme nisam baš stekao utisak kao da si koristio bilo koji od ova dva sistema. Jesi li?

AleksaVrsac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 17. Avg 2014. 16:51
:: S4
:: Note 2
Lokacija: Vojvodina

Re: Samsung S4 ili iPhone 4S

Post od AleksaVrsac »

Jesam Azimuth,imao sam Android i Windows telefone, iPhone nikad. Ali znas kako,te android telefone sto sam ja imao su slabi bili. 512 rama sto je za android smrt. Koci,secka,uzas. E sad siguran sam da na S4 nije tako. A pitam gde stignem zato sto nisam do sad koristio S4 i ne znam kakav je ni malo. A posto me iphone privlaci zbog prica da je sistem savrsem,bez bagva,kocenja,itd,imam zelju da probam iphone. Ali me odbija jako mali displej.

Inace nasao sam S4 za 200e,kao nov,sve od opreme,covek sve pozitivne ima. Samo mu uslo unutra dugme za paljenje i gasenje telefona,inace dugme normalno radi,funkcionise.
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi...

VIKING 762
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2014. 09:13
:: Galaxy S4 plus I9506

Re: Samsung S4 ili iPhone 4S

Post od VIKING 762 »

S4 definitivno, bez dileme, sad sto mu je taj unistio dugme, verovatno padom, ili prejakim pritiskom, nema veze bitno je da radi, a 200e za takvu masinu je nista, interesuje me jeli S4 sa quad ili sa octa core procesorom. ??

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung S4 ili iPhone 4S

Post od znemanja »

AleksaVrsac, Totalno dva različita telefona, malo logičnije bi bilo da porediš S4 i iP5, no i pored toga smatram da je S4 i Android daleko bolji izbor od iOS-a. Ništa ti taj sistem neće ponuditi više od onoga što imaš na Androidu. Prtiom ako si zaista našao S4 za taj novac, onda ne vidim dilemu, kupuj!
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung S4 ili iPhone 4S

Post od acamatic »

znemanja, u potpunosti se slazem sa kolegom.Defitnitivno uzmi S4 bez razmisljanja,jer ono sto ti moze omoguciti android to ne moze iOS.To je neko moje misljenje da se odmah ogradim,ako me neko napadne za ovo sto sam rekao..

Odgovori