telefon do 400 €

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: telefon do 400 €

Post od pelleruma »

Uskoro menjam telefon,a u okviru ovog cenovnog opsega suzio sam krug na - Samsung GRAND DUOS I9082 -255 eura(plavi mi se vise dopada)-na njega mi je skrenuo paznju gos'n psyhound,i u pravu je,bas mi se dopada na slikama,nekim video predstavljanjima(nisam video uzivo).Karakteristike sasvim ok,za moje potrebe,ekran dovoljno veliki(da je 5.5" bilo bi idealno).Drugi(idem po cenama,ne po vaznosti) je za oko 300e Nexus 4 16G - puno je pisano o njemu,moji minusi su za nesto manji ekran i nedostatak prosirenja memorije.Kazem mali ekran,jer koristim P1000 i sa tih 7" sici na ispod 5 je ,meni mali ekran.Treca kombinacija,za kojom slinim odavno i koja ce se mozda i dogoditi je Asus Padfone 1,za 340e(to je i gornja granica novcanika).To mi je odlicna kombinacija - kad mi treba telefon moze stati i u dzep(ovih 7" ipak zamaraju),a kad trebaju mediji da se ukljuce tu je 10.1".Ovde mi je jedina zackoljica,sto je preko oglasa,mada preko nasiroko hvaljenog prodavca,a prva dva mogu naci po prodavnicama gde mogu reklamirati,eventualni problem.Ne znam,...prva dva ekonomija govori sama za sebe,a ovaj Asus je stara ljubav(od kada je prvi put ovde predstavljen taj koncept)ali bojim se da "pljunem" uzalud lovu,a kroz 10,20 dana koga vijati?popizdikus
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

marioz1990
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 21. Nov 2012. 09:43
:: nokia 5228

Re: telefon do 400 €

Post od marioz1990 »

nema frke napisacu :D ....nesto cu da iskombinujem sa burazerom pa ako mi se bas svidi fon uzecu ga za sebe....:D

Odgovori