htc wildfire?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

htc wildfire?

Post od kostadin »

ako moze neki odgovor ili savet ljudi koji su se sreli sa stvarima koje me interesuju i poznaju te masine...naime slicni su telefoni u pitanju, trenutno imam htc mini hd, simpatican mi je lep i funkcionalan...al mi je zapao za oko wildfire, ali pojma nemam o androidu, video sam ga mnogi hvale, nisam probao... ako moze neko poredjenje i dal uopste trebam da razmisljam o zameni jednog za drugi i zasto ?
hvala unapred...

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

kostadin, wildfire ti ne bih preporucio jedino zbog lose rezolucije ekrana... Ostalo je je sve odlicno, aili ekran :uhuh: , android je po meni No.1 OS, a nije ti potrebno neko znanje... Zavoleces ga... Pogledaj ostale androide u tom segmentu, vidim LG ima par zanimljivih modela, Huawei, ZTE. I tako... :wink:
Samo nek se rolaju....sarme.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

Ekvivalent tvom telefonu u svetu androida je htc gratia tako da uzmi nju umesto wildfire-a... makar u razmatranje... ja je imam sad i stvarno sam zadovoljan :)

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

onda je pametnija varijanta da sacekam neki od novijih htc android masina da padne cena pa da onda menjam... lepo me sluzi ovaj sto imam, ali sam navikao da menjam, pokusacu da ostanem ovog puta duze na jednom telefonu... ;-)

Odgovori