Telefon za tinejdzera?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Majchek
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 14:19
Lokacija: Novi Sad

Telefon za tinejdzera?

Post od Majchek »

Pitanjce jedno:
Koji telefon kao poklon za tinejdzera za Novu Godinu? :?

Btv.,Srecna Nova 2011. :)
Samsung i900 Omnia

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Majchek, Za tinejdzera? Dati novac pa neka sam(a) izabere model koji mu/joj se svidja. Skoro je nemoguce dati odgovor na pitanje "koji mobilni kupiti tinejdzeru?". Sto se jednom svidja i treba, drugom moze biti ruzno i nepotrebno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Да, али ефекат који новац као поклон ствара није ни пиближан оном који би створио телефон. Најбоље би било да пробаш да извучеш информацију од неког његовог (њеног) пријатеља шта се њему (њој) свиђа па да купиш. Овде ти ми можемо рећи шта се нама свиђа или шта је по нама добра куповина.

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Post od d27 »

Majchek, Nokia n8, Desire HD ili iphone 4 :wink: i sigurno ces ga obradovati :chytry: salim se naravno :lol:

Nisi navela sumu koju bi izdvojila za poklon, a dobro bi bilo i da kazes koja su mu interesovanja, npr, da li voli da slika, da igra igrice...
Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Skoro sva omladina mladja i starija voli dodir telefone,tako i ti njemu nesto u tom obliku izaberi.Samsung ima nekoliko takvih jeftinih modela za oko 100 e.isto i LG sa serijom Cookie.
Nokia je tu vec skoplja oko 150 e.i smart telefoni su.

Majchek
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 14:19
Lokacija: Novi Sad

Post od Majchek »

Pa,tinejdzerka je,slusa muziku,sad mi rece njena drugarica da ima memorijsku od 4GB i na njoj samo muziku i da joj je to malo memorije :disgust: Slika se,al ono sta ja znam tinejdzeri...mozda neka kamerica od 5Mpx.... :?
Dakle,dosta memorije,bolja kamerica...i posto je tinejdzerka,znaci masina za poruke..zaista nisam pametna :/
Novac? oko 200evrica..ni ne treba joj skuplji :)
Koristila je Nokiu i Samsung :)
Neki Nokiin ili Samsungov telefoncic,pitacu njenu drugaricu da vidi sa njom da li SE dolazi u obzir.. ;)
Samsung i900 Omnia

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Epa trebala si napisati da je tinejdzerka jer ja gore pogresih zbog naslova teme.
Cifra je dobra 200 eurica nije malo ali sta bi vise volela,na dodir ekran ili sa tastaturom ???

Majchek
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 14:19
Lokacija: Novi Sad

Post od Majchek »

Nemam pojma...:) Pretpostavljam sa tastaturom,jer kao sto rekoh,ona je masina za poruke...Nisam pametna :/ Posto ima 15 godina,treba i da bude neki onako damski,lep telefoncic :)
Dopuna* I da ima WiFi ! Kuci ima Wireeles net pa da se prikaci na fejs :)
Samsung i900 Omnia

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Majchek, mislim da bi Samsung s5230 wifi Star bio pravi izbor.. Tel je presladak..:-) Takodje ima ok kameru - 3mpx i blic.. Radio... Podrzava do 16gb kartice.. Ne secam se da se neko od korisnika zalio na njega.. Da nisam ovako zahtevna, kad su u pitanju tel, ja bih ga sebi kupila.. Za devojku od 15god je savrsen izbor.. Jeftiniji je od 200evra, ali taman da joj kupis karticu od 16gb i bice zadovoljna, sigurna sam.. Ima ih u nekoliko bas zenskih boja - bela, roze..:-) Evo i link da vidis na koji tel mislim..:-)
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2287 ... -Star-WiFi
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

За поруке би јој најбоље лежала Nokia E71, проверено добар телефон и у белој боји доста популаран код девојака. Ако не бежи од СониЕриксона за поруке је добар и симпатичан SE XPERIA X10 mini pro а ако може да куца само на екрану онда такође симпатичан телефон SE XPERIA X8. Сви ови телефони на црно су око 200€ а мислим да по критеријумима koje си навела најбоље одговара X10 mini pro :)

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

ne znam ja ne bih uzimao taj samsung sto je Ninolina predlozila imala ga je sestra znam da je pizdela zbog njega i ne preciznog ekrana... preporucio bi ti isto sto i LittlePrince,

Majchek
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 14:19
Lokacija: Novi Sad

Post od Majchek »

Dakle taj Samsung ne...
SE Xperia X10 mini pro deluje jako dobro...5Mpx,qwerty i mali :D SE X8 mi deluje nekako glomazno za nju :/
Samsung i900 Omnia

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Majchek, ja ne bih odustao od tog Samsunga - lesa0208 je mozda imala losa iskustva sa njim ali taj telefon nije bez razloga jedan od najprodavanjih telefona na trzistu. Takodje pogledaj i Samsung S5560 Marvel. Nesto je skuplji od S5530 WiFi ali ima dosta bolju kameru.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

tomas.hokenberi, nisam ja ja, sam musko, moja sestra je imala probleme, ona je u isto vreme koristila iphone 3gs i taj samsung i znam da je bas bila nezadovoljna, samo iznosim njeno iskustvo

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

lesa0208 napisao:... nisam ja ja, ...
:lol: :lol: :lol:

Наравно да је била незадовоља кад је имала 3гс, ипак је одзив на резистивном екрану лошији али није лош за тај тип екрана.
Poslednja izmena od LittlePrince u Sre, 05. Jan 2011. 01:40, izmenjeno 1 put ukupno.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

a pogresi covek nekada :P

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

a Wildfire? (moj omiljeni... 8) ) sta fali njemu... Kamerica solidna, wi-fi odlican, najbolja interakcija sa Fejsbukom... odlican za kuckanje (jeste na ekranu, ali se brzo navikne, a posle se jako brzo kuca...) muzika... da ne pominjem, odlican zvuk, odlican plejer... telefon je lep, pogotovo beli je onako zenski... ili recimo crveni je odlican... nije nesto veliki (lepo staje u dlan) a za cenu, ima ih ovde na oglasima sa telenora *star 1 dan* dakle, novih. za 160e-170e... (ja sam nasao za 130e!) taman za ostale pare jedna lepa MicroSD sa puno GB.... :wink:

moj glas za HTC Wildfire...!
Samo nek se rolaju....sarme.

Odgovori