n95 8gb ili 5800?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
daxsm91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 02:41
Lokacija: Sremska Mitrovica

n95 8gb ili 5800?

Post od daxsm91 »

imam n95 8gb, kupio ga pre par dana...
da li da ga menjam za 5800? da li je to pametno :)??
sta bi vi uradili :)?

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

ja sam bas taj potez uradio pre nekih 4 meseca, glavu za glavu, star za nov ! nisam se pokajao, jedina stvar koju sam izgubio je kamera koja je priznajem bila mnogo bolja na n95 8gb ! ja volim da eksperimentisem i menjam, po meni je mnogo lepsi fon 5800, brz je takodje, ima programa i za njega sve vise, baterija me j eposebno odusevila, ekran je super...to su moji utisci !

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

E vidis, ja sam koristio jedan TS telefon i ono sto me je izludjivalo sve cesce i cesce je to sto nema hardversku tastaturu. Idi u prodavnicu ili ako imas nekoga pa pokusaj malo da kuckas i jednostavno se poigras sa telefonom na par minuta, uvideces razliku i sam :wink:

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

daxsm91, ja sam menjao n82 za 5800. Nisam se ni malo pokajao. Kamera u kucnim uslovima gotovo neupotrebljiva, ali u takvim uslovima i n95 tesko dobija 2-ku.
Tako sto se kamere tice to i nije neka mana jer u uslovima dnevne svetlosti pravi solidne fotke.
Ekran je po meni dosta dobar i jedan od boljih resistentnih. OS mi se dosta svidja jer ima dosta promena zbog kojih sam ostao na symbianu (dosadio malo). Podrska programa kao i na predhodnim verzijama OS-a. Kucanje je dosta lako, ali meni iskreno nedostaje hardverska tastatura, zato ce moj sledeci telefon morati da ima qwerty tastaturu i da bude touch.
Sve u svemu, sta god da uradis neces mnogo pogresiti jer su i jedan i drugi fenomenalni telefoni.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

daxsm91, Ne bi ja tu nist' dir'o .
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Odgovori