Sta posle Omnie?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

kapoerista90,црни је врх.
Погледај слике на нету и гарантујем ти 100% да ћеш се за њга определити... :lol: :lol:
Највише фенси и атрактиван,има неки језив шмек... :wink:
Nokia 6220 Classic

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

kapoerista90, ne sporim da je lijep, samo mi je "wow effect" splasnuo kad sam ga vidio uživo - bolje izgleda na slikama, pa sam se malo razočarao. Wicker Man, slažem se da skroz crni izgleda strava. Inače, u CG ima dosta bijelih E71 :D
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Meni crni nije tako lep. Beli mi je mnoooogo lepsi. crni...nznm. ono hromirano je crno pa nekako ruzna izgleda,kao da nije metal.
iPhone 4.

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

E i mene zanima sta posle Omnia-e. Nije da nesto ne valja, nije mi nesto preterano ni dosadila, ali imam nesto € "za bacanje" pa mi palo na pamet da promenim fon. Dakle, sta uzeti od npr. ovih:
1) iPhone 3G
2) Xperia
3) Galaxy
4) cekati N900 ili npr. E72?

Btw. koja je cena "na crno" ovih par telefona (BG ili NS), da znam koliko ce me kostati zanimacija?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Extreme najbolje je da nam kazes koliko to imas evra za bacanje pa da ti kazemo sta bi mogo da uzmes najbolje za te pare(ne mora da sve sto je skupo bude bacanje para moze da bude i dobra investicija)...A inajbolje je da nam kazes sta ocekujes od telefona najvose.... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Pa imam nekih 100-150 (mada bi moglo da se nadje i 200 ako bas mora). Mislim da se ovo ipak slobodno moze zvati "bacanje para" posto ne postoji ni jedan realan razlog za promenu, sem moje fix ideje i dosade...

Sto se tice zahteva, to su: pozivi (najvise), internet (znaci WiFi), poruke, pregled/editovanje dokumenata (doc, pdf, ...), GPS, fotke i tu i tamo neki kraci video klip. Slusanje muzike i npr. gledanje filmova na telefonu mi je na poslednjem mestu.

Interesuje me vase misljenje o ova 3(5) ponudjenih, kao i koje su cene, koliko im traje baterija, kvalitet fotki, ergonomija, kvalitet touch-a i sl.

P.S. E da, ni 3G telefoniranje me apsolutno ne interesuje

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Pa kako mislis da kupis 3G za 150-200 evra ? Jedino da prodas omniu + tih 150-200 evra.....Mislim da je bolje da ubijes dosadu tako sto ces da uzmes i Omniu stavis u fioku i koristis neki stari mobb(ako nemas onda uzmi od nekog druga neko mora da ima) pa mu udaraj malo ceznju da vidis kako ces posle nedelju dana da se radujes kad ga vidis....Napomena: Da bi terapija uspela sasvim potrebno je minimum nedelju ipo da se koristi drugi telefon.... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

dimi89 napisao:Da bi terapija uspela sasvim potrebno je minimum nedelju ipo da se koristi drugi telefon....
Хехе управу си брате. :)
Ја тако са времена користим Самсунг x100,после одређеног времена n82 опет изгледа феноменално! :D
Слобода или смрт

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

dimi89, pa covek ce da doplati toliko!

Extreme, po meni bi ti najbolji izbor bio xperia,jer se ona totalno uklapa u tvoje zelje,plus ces u odnosu na omniu dobiti i hw qwerty...a OS je isti tako da ti i ona nece dosaditi (kao sto nije ni omnia),a i ustedec neki eurcic jer su svi ostali mahom skuplji! :D
D500&E71

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Omnia + 100-150 (max 200€), to sam mislio. A za terapiju - nemam reci, stvarno niste normalni :D

"pa mu udaraj malo ceznju da vidis kako ces posle nedelju dana da se radujes kad ga vidis" :lol: :lol: :lol:

@ loki13: Mislis da je X resenje? Kako stoji s baterijom, i sl? I koliko su to ovi ostali skuplji, tj. koje su cene uopste (na "crno", legalno me ne interesuje, a na osnovu ovih na sajtu ne mogu da provalim)?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sta ces moramo da budemo dovitljivi u ovo tsko doba...Reseta nas SEK-a i DEK-a pa nemamo kud....A sto se tice promene iskreno mislim da ces vise da se obradujes za iPhone(meni se iPhone jedino svidja zbog fantasticno graficki odrdjenog OS-a i aplikacija).... Kadprodas WM telefon pa kupis WM telefon to i nije neka promena osim dizajna....Proemni i dizajn i OS barem je to moje misljenje... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Extreme,
xperia se krece oko 360-380e nova
iphone 3g 8/16gb se krece od 350-450e
galaxy oko 350e

a bolje e72/n900 nemoj cekati jer ces skoro 100% potrositi kintu!
D500&E71

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Cisto zbog promene moja preporuka za iPhoneta. U principu dobices sve sto ti treba.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Android (tacnije Galaxy) izbacen iz kombinacije. Nije to to jos uvek...
Sto se tice ostalih, zvao sam par radnji i dobio ludacke cene, npr. iPhone 8GB 450€, xperia ~500€. Pitam ih lepo jel' to za kesh, bez pdv i sl. gluposti, kazu DA. Znaci, ili su svi poludeli ili me zesce za*ebavaju. Cak sam jednu kokosku pitao koliko je recimo Omnia 8GB, odvali riba 40 i kusur hiljada...a ja platio pre par meseci 280€. No comment

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Extreme, pa cim ti kaze cenu u dinarima znaj da je to cena legalnog aparata....a sigurno iz svoje predostroznosti nisu radi davati cene aparatih uzetih na crnjaka...
Najbolje bi ti bilo da se sam prosetas do par radnji,pa na licu mesta sve proveris!
D500&E71

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Ma to i ja kontam, al' mi nije jasno sto nece da kaze cenu "na crno" kad ih lepo pitam (do skora su to radili), nema cega da se plase, ne mogu im inspektori nista...
Mrzim setanje od-radnje-do-radnje, zato su valjda i izmisljeni telefoni, al' vidim da cu morati.

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

@extreme - a jel mislis da inspektori ne zovu :-)

Pa to je glavna fora - otkud ti kao prodavac znas ko je inspektor a ko ne? Covek lepo zove, dodje, gleda, raspituje se kupi i izvadi legitimaciju nakon toga i lepo si u k..... fiskalni, papiri, ulazne fakture, lager.....negde sam procitao procenu da crni mobilni kostaju drzavu 50 mil eur godisnje. Cudi me da se inspektori ne setaju svaki dan po radnjama - mogu da skupljaju pare bolje nego parking servis i pauk u beogradu zajedno.

Odgovori