Slim telefoni-najtanji a najjeftiniji?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
joffre
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 29. Okt 2008. 04:16

Slim telefoni-najtanji a najjeftiniji?

Post od joffre »

Potrebna mi je pomoc forumasa,drugi put.Posto ste mi uspesno preporucili mob za vojsku (namerno necu da kazem koji sam bio uzeo,neka bude tajna :D ) sada jos jednom trazim pomoc pri pravom izboru.Naime,po povratku iz armije sam se zaposlio i sada,posle par meseci rada imam problem:dva telefona za posao i jos dva sa privatnim brojevima (znam da sam kreten ali tako je ispalo).Posto imam poveci stomak koji mi smanjuje prostor u dzepovima a u torbi ih ne bih drzao odlucio sam se za nabavljanje par tankih a sto jeftinijih telefona.Sta mi preporucujeti i zasto???Unapred hvala svima koji mi odgovore...

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

joffre, od najniže klase možeš pogledati Samsung C170. Ima radio što je + a i ne košta mnogo - oko 40 evra. ;)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

A sta kazes recimo jedan dualSim - ima Samsungov B5212 za nekh 160 (sigurno tanje nego dva telefona + elegantinje) i resis se dva broja jer je stvarno blentavo da vucaras 4 broja sa sobom 8)

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Imas onaj Vipov za 1 dinar . . . al uz njega uzimas broj tako da jbg. . . . imas nokiu 6300 ona nije losa . . . . Samsong D900I i tako . . . .
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

jel mora nov? mozes nadjes x820, samsung... izuzetno tanak, a polovni su dzabaka... :) a ovako, samo samsung gledaj, jer stvarno imaju najtanje telefone...
Nokia E71... Elegant, but deadly

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

joffre, Mislim da je najbolje resenje ovo sto je predlozio LesaZMN, uzim neki dual-sim Samsung i ustedeces mnogo vise prostora nego ako nosis 2 (odnosno 4) telefona, ma koliko oni bili tanki. Sem toga kostace te manje nego 2 tanka.

B5702
D980
D780-Duos
C5212
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

nokia 2630, ultra tanka, jeftina i pokazala se odlicno, znam dosta ljudi koji koriste ovaj telefon kao drugi/treci, a u tvom slucaju moze biti cetvrti :)
::luv phonez::

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

ja se slazem sa djoxie, 2630 je mnogo lep fon, jednostavan za koriscenje...naravno jeftin je, sto tebi i treba !

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ili kupis 4 AnyCool MW-01 (onaj sto se nosi kao sat, i namestis razlicita vremena (a to opravdas da ti je neophodno da znas vremena u Kuala Lumpuru, Los Angelesu, i na Solomonskim ostrvima)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

miodrage, divim ti se. :roll: :lol: :lol: :lol:
Nokia 5800XM

joffre
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 29. Okt 2008. 04:16

Post od joffre »

Hvala puno momci,mislim da je taj samsung x820 stvarno dobar,a mogao bih da skupim kintu taman za dva komada,polovna naravno.Dual-simove preskacem posto jos nemam poverenja u taj tip telefona.Pogledao sam i c-170.Za njega stvarno do sada nisam znao,mada vidim da se ljudi zale na zvuk u slusalici.Koliko je to istina,ne znam...a i u oglasima je polovan 25e i to samo jedan,dok x 820 ima na na vise mesta,mada su im i cene razlicite.Anycool sam imao u vojsci i mnogo mi je pomogao njegov tv,pogotovu dok sam strazario i radio jos neke vrlo bitne poslove za vojsku i drzavu,ali sada cu ga preskociti.
P.S.VEEEEEEEEEEEEEEEEEELKI pozz za miodrage-a i obecavam mu da ga,kada mi budu trebala vremena bu gradovima koje je naveo,vodim u sve njih o svom trosku na odmor & relaksaciju!!!Samo,preporucio mi je cetiri sata a naveo je samo tri grada... :D

----------------

E da,jos i ovo:ima li neko iskustva sa MOTOFONE-F3-jem?Deluje prilicno tanko a i komentari nisu losi...Niko se ne zali na zvuk u slusalici ili jacinu mikrofona a telefon deluje tanji od WC-papira...

----
Spojio tomas.hokenberi: Uzastopno postovanje nije dozvoljeno! Koristi opciju Izmeni.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

joffre, nema razloga nemas poverenja u dual-sim telefone. Ne mislim ovde na "kineske" dual-sim modele vec na Samsungove dual sim aparate.

Sto se tice Motorole F3 ona jeste tanka, lagana i jeftina. F3 je jako pojednostavljen uredjaj namenjen iskljucivo pozivima i SMS porukama. Ima elektroforeticki (trazi na google-u e-paper) displej koji jako malo trosi. Nedostatak displeja je to sto je iskljucivo alfanumericki i moze da prikaze ogranicen set znakova.

Slika
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Slazem se sa tomas.hokenberi-em, nema razloga da ne verujes samsungovim dual sim telefonima. Odlicno rade, i prosto je koriscenje SIM1 i SIM2... :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

I ja se slazem sa tomas.hokenberi, imao sam samsungov d880 i bas sam bio zadovoljan, extra telefon!! Jedino baterija je malo manje drzala ali to je cena valjda kad su dva sim istovremeno aktivna 8)

Preporucio bih ti taj fon ak ti nije predebeo.....
and justice for all...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Kao bivshi vlasnik AnyCool-a toplo ga rpeporuchujem, a i ti si ga imao tako da ne znam zasto ne zelis opet, ali dobro, to je tvoja stvar, a i tvoji novci.
Ponudu prihvatam, i cekam kad i gde cemo prvo da idemo :) Sto se gradova tiche, cetvrti grad nisam naveo, zato sto je podrazumevano da taj telefon predstavlja vremensku zonu u kojoj se TRENUTNO nalazis.
E da, palo mi jos nesto na pamet, umesto da ides samo na debljinu sto ne bi isao i na velicinu telefona, pa bih onda preporucio recimo Panasonic GD55, a od Sljamsunga X830.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

joffre, pazi sad situaciju: uzmes 2 motorole f3, ili druge jeftine, slicne debljine (samsung c170, samsung x820, namestis da budu "dodir ledja o ledja", i nekako ih fiksiras da tako stoje.
Prednost ovakvog modela je ta, sto neces morati da vadis drugi telefon iz dzepa, ako na jednom vec pricas, nego samo okrenes na drugu stranu :D :D :D

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

takav telefon vec postoji negde u rusiji cini mi se tj na njihovom trzistu. deluje mi pomalo smesno, neko bi pomislio da si poludeo i da pogresno drzis telefon, ali kontam da radi posao. ne znam kako se zove ali se svojevremeno stalno reklamirao na "areni" (nadam se da nije problem sto pominjem taj sajt)
::luv phonez::

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U pitanju je WIND WND duo 2000. Evo i malo vishe informacija
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

miodrage, djoxie, a ja mislio zaj.bancija :blinky: :lol:

Veoma zanimljivo, samo integrisana baterija moze da bude problem, ali i ne mora :chytry:

joffre, Ja bih na tvom mestu birao izmedju f3 ili c170, ali mislim da bih na kraju uzeo ipak c170, jer je f3 veoma osakacen zbog ekrana i zeznuto je za sms.

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Al npr, ako mu 2 kartice sluze samo za razgovor a dve za sve ostalo, onda je logicno. Nece se zeznuti sa F3 u prvom slucaju :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

Odgovori