n95 8gb ili Samsung i8510 INNOV8 8GB

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

pa mozes, ali ja evo vec koliko imam N95-8gb NIKADA nisam uspeo da ni jednu aplikaciju instaliram preko sertifikata

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Moj predlog je da menjaš ( e sad svako ima svoj ukus ) prvenstveno zbog bolje izrade , a ako ti je do hakovanja u tom slučaju sačekaj pa kad saznaš da je moguće hakovanje. U svakom slučaju po meni je N95 obična i 8GB ružna dok je po meni innov8 mnogo lepši i ne bi mi bilo žao da nosim toliku ciglu kad bih imao para :P jer mi je prvenstveno dizajn bitan
Nokia Lumia 630

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Po meni licno ne isplati se se ta zamjena...ali ako bi cisto da imas novi telefon, jer ti je stari dosadio, mijenjaj, ali opet znaj da neces dobiti mnogo(skoro pa nista) u odnosu na stari...
Mirko BGD, nije nikakav problem instalirati aplikacije uz pomoc sertifikata, tako da ti samsunzi se itekako ubrajaju u smartphone-ove! :)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

ja bih samo da pitam jos nesto , kad bi poredili ova dva fona u dva sengmenta koji ima prednost, a to su baterija i rad navigacije...ostalo je sve napisano, znaci samo kojem duze drzi baterija i na kojem bolje radi navigacija ?
ako moze i poredjenje zvucnika, od ljudi koji su se sreli sa oba...jer se testovi rade kad izadju, posle se obnavlja softver i sve dolazi na svoje mesto...

Odgovori