IT svet oglasi.

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

IT svet oglasi.

Post od Dario »

Cini mi se da trenutno ne radi bash najbolje dodavanje oglasa na itsvetu, probao sam i iz Opere i iz IE-a da posaljem oglas, ali ne dobijem uopste mail (probao sam i na vishe mailova da saljem). Molim vas proverite u cemu je problem.

Druga stvar: dao sam oglas josh pre nedelju i kusur dana, sve je bilo OK, ali kada sam pogledao oglas posle nekoliko vremena od njega je ostao samo naslov i kontakt (bez teksta sa deskripcijom ponude), pa sam ga obrisao i pokusao da dodam ponovo i kao sto sam rekao malo pre, nije uspelo. To je bilo pre par dana, sada sam ponovo ponovo i nece pa eto, obracam se ovde.

I treca stvar, pod opciom "grad", ako bi moglo da se doda VRSAC ili OTHER (pa sa sami pishemo ako nismo iz nijednog grada sa liste) ali onda mora u oglasu da pishe kompletno ime grada a ne BG, NS, PA... itd... (ako bude postojala ta opcija OTHER.

Koliko je maksimalno karaktera dozvoljeno u malom oglasu na itsvetu i sta se deshava ako prevazidjemo limit. Da li postoji limiter koji ne dopusta da se dopishe preko dozvoljenog broja karaktera ili je mozda bash to problem zasto nisam primio mail za objavljivanje oglasa (nikakvog obavestenja nigde nije bilo).

Pozdrav i hvala unapred. :)
Dario

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Do ponedeljka ću pregledati kompletan kod za oglase, pa ću se javiti ovde.

Stavljamo samo gradove koji imaju registarske tablice odvojene, čini mi se da Vršac ima VŠ, a koji je pozivni za Vršac? Potvrdi mi da postoji tablica i daj mi pozivni i dodaću Vršac odmah.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Postoji registarska tablica za Vršac i to je ...a pozivni je isti kao i za Pančevo, a to je 013 ...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Hvala Ninolina, evo odmah ćemo da dodamo i Vršac uz izvinjenje na nenamernom propustu. ;) ;) ;)
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kalinicm, :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Sada ima Vrsac, ali ja i dalje ne dobijam mail :(. Dobio sam onda prvi put (kada sam bio obrisao zato sto mi se obrisao tekst sa sajta) i ni jednom vishe (probao sam i na vishe mail-a).

Koji je prob?
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Moraš popuniti sva polja u okviru jednog reda, dakle: tip proizvoda, proizvođač,opis i cena moraju biti popunjeni obavezno!
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Sve sam popunio sem link-a (to nije obavezno). Ovo sto si mi rekao malo pre je kao "Ne radi mi tv!, nece da menja kanale!! sta je ovo????..." > "Treba prvo da ga upalish pa ce posle da radi". :D

No shalu na stranu, ti kazem probao sam i Opere i IE-a, na 3 razlicita mail-a, popunio sam sve podatke (sem link-a) i nista. Kada kliknem "posalji oglas" ne dobijam onu stranicu "vas oglas je poslat na mail... bla bla bla" (ako to uopste treba tako), nego dobijem istu stranicu sa praznim poljima (i ne pishe nigde ono, poslat vam je mail ili slicno).

Da li je problem da ti ja posaljem oglas na PM i ti da ga zakacish ?
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Da osvezim topic... I dalje ne radi, probao sam da posaljem kao tekst "asdasdasdasdads" (da vidim da nije mozda do nekih invalid karaktera ili previshe slova) i bez uspeha...
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

fakehoo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 09. Dec 2011. 00:38

Post od fakehoo »

Kako da obrisem oglas na it svet-u. Postavio sam nekoliko oglasa tokom vremena. Neki su stari i par godina i odavno vise nisu aktuelni a i dalje me zivkaju ljudi koji ne obrate paznju na starost oglasa.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

fakehoo, obrati se na mobilnisvet.com@gmail.com sa svim bitnim podacima, oni će te dalje uputiti šta i kako.

Odgovori