Lud sat na forumu...

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Lud sat na forumu...

Post od Spyker »

Zasto vreme postova nije tacno? Kad god stavim nov post, vreme je uvek drugacije nego sto treba... I to nije uvek jedan cas ispred ili iza, jednostavno nema pravila... Nekad je 27 minuta, nekad 53 minuta, nekad je ispred vremena, nekad iza tacnog vremena...

Bezveze... :uhuh:

Pozdrav ;)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Alien, daj bre to su sitnice, ali tako ti je i na oglasima secam se da sam se u pocetku tripovao zato sto kad posaljes oglas ili postujes a pise vreme 10 minuta jace nego sto je u momentu postovanja na mom kompu to je bas da se istripujes, oguglao sam vremenom...
Ipak imaju moderatori vaznijeg posla nego da se bave takvim sitnicama, velik je ovo forum nije vise mali i treba sve to isfiltrirati i ostaviti ono sto valja.
5130+Koss the plug....

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Proveriću na serveru šta se dešava sa satom i izvršiti izmene. Koliko vidim, sada je sve u redu.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

inace nisam pratio al onoliko koliko sam zapazio, otkad sam ovde, cinimi se da mi ni jednom nije fulilo ni min.. tako da je to ja mislim do tebe i nema potrebe za takve stvari otvarat novu temu

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Ne, Alien je u pravu. Ja jesam korigovao sat, ali sam možda nespretno napisao prethodni post. :uhuh: :uhuh:
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori