Mali oglasi na ovom sajtu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Mali oglasi na ovom sajtu

Post od neovo »

Zanima me zasto uvek kada postavim oglas neko mora da se nadje pametan da ga ukloni u roku od 2 sata? sta to nije u redu sa mojim oglasima?
jel sapunjate macora?

pecanac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 02. Okt 2006. 11:28

Post od pecanac »

Imam isti problem, samo još da nam neko odgovori.
Btw, po oglasima viđam dosta "duplih" oglasa za koje niko ne mari,
jel to neka vrsta protekcije?
Kome treba da dam pare da mi oglas ostane dan-dva na oglasima?
:blinky:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Možda ovde pronađete odgovore na pitanja koja vas muče...

viewtopic.php?p=22297

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

ok nisam imao nameru da ikoga vredjam,samo sam bio malo iznerviran. u svakom slucaju izvinjavam se Miskoniju. :oops:
jel sapunjate macora?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

neovo, nisi nikoga uvredio i nema potrebe da se izvinjavaš. Tu smo da se pomažemo, savetujemo i pokušavamo da rešimo raznorazne probleme... na lep način, ako i kada je moguće. :)

Nadam se da ti je sada jasnije u čemu je bio problem...

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

e sad sledi moj oglas u vezi nokie n-gage koji sam postavio sinoc,a obrisan je danas. pored slike n-gage sam naveo tekst oglasa: menjam za 3650,telefon je ispravan, samo fali malo parcence kucista kod dugmeta za paljenje. uz njega idu slusalice, punjac, mmc(opciono). novi sad. moze i sms. pa me sad zanima zbog cega je obrisan? nisam navodio nikakve karakteristike.
jel sapunjate macora?

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

Edit za prethodni post: upravo sam pogledao male oglase i primetio oglas tipa"prodajem sony ps2...."i ubacena je slika od nokia vertu. zasto se to ne brise? :angry: :angry:
jel sapunjate macora?

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Zar nisi procitao pravila iako te je miskoni uputio i ti potvrdio da razumes?PRVO pravilo ti je da moras odmah da navedes koliko je star telefon,a ovde se to nigde kod tebe ne vidi,a kalinicm je odlucio da ovde mogu da se prodaju SAMO polovni telefoni navedene starosti,ispostuj bar to!!
Pozdrav 8)

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

ok to sve stoji. ali citat iz mog prethodnog posta:
neovo napisao:upravo sam pogledao male oglase i primetio oglas tipa"prodajem sony ps2...."i ubacena je slika od nokia vertu. zasto se to ne brise? :angry: :angry:
bas me zanima sta ce se uraditi po tom pitanju? :? mogao bih i ja tako da stavim oglas da prodajem polovan sporet i sl.
jel sapunjate macora?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pa očigledno da je taj oglas promakao uredniku, biće izbrisan sigurno. A ti probaj da staviš taj šporet, samo naznači da ima ugrađen GPS modul, da je sa ravnom TFT WXGA pločom i da u rerni ima pravi blic zajedno sa stajlusom na kome se može okretati pilence.... :wink:

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

mislis da necu staviti a? a? a? videces ti! samo probaj da ga obrises!

salim se :) ,sve je ok 8)
jel sapunjate macora?

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

Opet ja. U toku dana 7.12.2006 godine izbrisana su mi 3 oglasa.(telefon je 3660,cena je 70e) Prvi: star 1.5 god. ocuvan, crna maska, mmc 128 mb, ubaceni programi,symbian me smorio. moze zamena za k700 ili nesto drugo. novi sad Drugi:star 1.5 god. ocuvan, crna maska, mmc 128 mb, ubaceni programi,symbian me smorio. moze zamena za k700 ili nesto drugo. novi sad Treci: star 1.5 god. ocuvan, crna maska, mmc 128 mb, ubaceni programi. moze zamena za k700 ili nesto drugo. novi sad

Pitanje za 3 bambija glasi: sta sam pogresno naveo u oglasmi da zasluzuju da budu obrisani? :?
jel sapunjate macora?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

neovo, pitanje za 5 bambija glasi STA SI IZOSTAVIO da ti je oglas bio obrisan??! :wink:
8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

fain2daniel, pa i mene zanima sta sam izostavio u textu,pa zato i pitam jer mi nije jasno.mislim ono bez uvrede dobijas 5 bambija ako mi odgovoris :lol: :lol: :lol:

;)
jel sapunjate macora?

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

pa ako je taj tvoj obrisan pazi ovoga:
SE K610 nekoliko€ i pored pise samo:
star 3 dana

i to je sve.. i to se ne brise :?

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

napalm death,a tek toga ima koliko hoces.i onda se neki cude sto se ja bunim jer mi je oglas izbrisan.
jel sapunjate macora?

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

danasnji oglasi: k700-potpuno ispravan, slusalice, nema mnogo razgovora;po meni najjaci oglas dana>>>nokia 6101-beli;nokia 6230-kartica 128mb;samsung e900-nova sa svom opremom cena po dogovoru moze zamena;idemo dalje: siemens cx65-odlicno ocuvan, baterija tri dana, punjac.

Imam utisak da ce me neko opet pogresno shvatiti(a mozda cu i biti opomenut od strane amina zbog ovakvog ponasanja),ali sta je tu je. Ja samo pokusavam da ustanovim zasto se moji oglasi brisu pored ovakvih gore pomenutih oglasa? Koliko sam uspeo da vidim,on koliko-toliko ispunjava uslove da se objavi,odnosno da ostane objavljen mada jos uvek ne shvatam sta je u njemu izostavljeno. Cekam objasnjenje.
jel sapunjate macora?

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Ej evo i ja da ubacim ono sto se meni ne svidja kod oglasa. Zasto se ne brisu oglasi tipa "star 0 dana" i oni star 3 dana, mislim da oglasi nisu ovde zbog preprodavaca i svercera nego zbog ljudi koje je telefon smorio i zele da ga zamene za neki drugi... A isto tako i likovi koji traze za telefon star 3 dana 20e vise nego sto kosta u prodavnici nov.
Nije fazon da neko okaci u jednom danu tri vrste Q-tec telefona pod istim brojem mobilnog i tako dere kozu s ledja posetiocima sajta. Mislim da bi sve te sumljive oglase trebalo obrisati.
Posaljite GameForca da to obavi on je najstroziji po pitanju postovanja pravila. 8)
5130+Koss the plug....

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ne slazem se sa tobom Masterokrata...
Prvo.. svako ima pravo da stavi cenu koju misli, a dali ces da ga pozoves ti, ili neko drugi, to je ipak tvoj izbor.. Svako svoju robu ceni onako kako misli, i njegov je problem dal prodati ili ne.. Nemoj da pomislis da ja to radim, ne radim, iskreno i mene to nervira, ali ne moze se ipak sve uskratiti, jednostavno zaobidji takav oglas i gotovo

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

popste, ali vidi druze... zasto bi neko, ti, ja, ili bilo ko drugi nazvao i hteo da uzme telefon od nekoga preko oglasa ko drzi cenu jacu nego u prodavnici? Kao star par dana neotpakovan, svi znamo odakle ti telefoni na oglasima i bar su mogli da se udostoje pa da stave 5e manju cenu nego u prodavnici.
5130+Koss the plug....

Odgovori