Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od cvoruga »

toda81 navedi ko juri postove i citiraj to i onda mi objasni zšto neko juri postove?
Ovako ti je post u kom ništa nisi rek'o i šta sad, da li bi ga ti izbrisao ili ne da si moderator?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od Evindzer »

Verovatno je mislio na postove koji više imaju funkciju četa, nego komentarisanja neke konkretne tematike.
Moram priznati da i ja to ponekad radim, ali ne da bih jurio broj postova, već jer, iako se ne poznajemo lično, komuniciramo drugarski i opušteno, i uglavnom dobronamerno, a to je čar ovog foruma i zato se ljudi ovde osećaju prijatno.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od Azimuth »

Evindzer, radis i nije problem povremeno provuci neku zezanciju, ali jeste problem kada se svaki post pretvori u chat ili kad je samo deo posta (cisto da se ispostuje forma) vezan za temu a ostatak je off, ili pak ako se prosto vija broj postova.
Za sve postoji neka granica, zato stalno opominjemo da ne radite to, da ne pisete takve postove. Nije problem nama da svaki post editujemo, ali cemu to? Koliko puta je napisano "ma pisi brate, sta te briga, tu su moderatori da brisu i premestaju". Zar je to ok?
Ovde na forumu je super opustena atmosfera, ali je tanka ta granica kada sve moze da ode dodjavola.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od Evindzer »

Slažem se i u poslednje vreme se trudim da ne pravim takav "prazan hod". Bar ne prečesto.
A zaista mi nikad nije bila namera da administraciji trošim vreme na pregledanje i brisanje mojih "glupih" komentara - i ukoliko je bilo takvih slučajeva, i tebi i svima ostalima se iskreno i javno izvinjavam.
Ne volim da neko moje vreme troši uzalud, pa tako ni da ja to priredim drugima - a zaista cenim posao koji ovde radi administracija.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od Azimuth »

Ma jok, ne trebas da se izvinjavas, i ne mislim samo na tebe. Svi to radimo ;) pa ovde imas ljudi koji su za godinu dana nakockali 5000 postova. Sta mislis koji procenat je koristan a koji bi mogao da se obrise bez da se i primeti da fale? :D
Imas i psyhound-a koji je sertifikovani trol, al njemu se gleda kroz prste zbog "titule" :D

Elem, da se vratimo na temu...
Ovaj forum nema veze sa podacima koji su na sajtu, isto kao sto nema veze sa malim oglasima, a jos manje sa recenzijama telefona.
Za sve nedoumice, sugestije i pitanja imate mail na koji mozete da se obratite.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od zoreli »

Lično više cenim utiske o korišćenju nekog telefona od strane nepristrasnih članova foruma nego Eldarove pisanije .
16 godina na forumu MOBILNISVET

srđan obradović
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 442
Pridružio se: Uto, 13. Maj 2014. 15:35
:: microsoft lumia 532

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od srđan obradović »

hehe, jeste. ispljuvaše l532 kao da ne valja a fon je sasvim ok. radi lepo i na win10. ali pretpostavljam da je to samo prevod sa stranih sajtova, ruskih ili gsmarena koji su krajnje tendenciozni i mahom ocrnjuju lumia munjafone:)
lumia-lumia-lumiaaaaa-lumia-lumia-lumiaaaaa

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od Coni »

Kakvo dizanje iz mrtvih... Ali da, tekstovi baš ocrne Lumie... Kao da su najgore a samo su loše...

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Šta ovaj sajt ima protiv Lumia telefona?

Post od Evindzer »

Nažalost, odavno nisu munjafoni. Kao neko ko je korisnik Win telefona još od WM6.5, mogu to da tvrdim. Sad sam sa L930 i, mada nije katastrofa, W10M na njoj radi dovoljno da budem razočaran u sistem - koji radi taman podnošljivo, ali ništa više od toga. A aplikacije listom sve gore i nesposobnije od Androida (koji istovremeno koristim).
Šteta, mogao je da bude super sistem - ali nije.

Odgovori