oglasi na mobilnomsvetu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Uzasno sam iznerviran jer neko postavlja oglase, a stavlja moj broj telefona pa me uznemiravaju porukama i pozivima. Zamolio bih Milana da osmisli malo bolji nacin za postavljanje oglasa, tj da se napravi servis za oglasavanje koji bi verifikaciju slao na br sa koji postavlja oglas i da se taj dobijeni kod koristi za verifikovanje oglasa. Ovaj sadasnji nacin oglasavanja je odlican da nekog namestite da ga stalno zovu ili da mu salju poruke. Mislim da ovo uopste nije u redu!!!!!

-uklonjena slika-

Upravo me zove idiot u pola 1 nocu. MILANE OVO NIJE U REDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poslednja izmena od Miškoni u Pon, 04. Avg 2014. 00:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: uklonjena slika
Note IV N9100 dual

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Nije ni cudo sto me zovu kada je neki idiot postavio oglas i prodaje telefon koji realno kosta 100 e vise. ISkreno, nikad ne bih pozvao takav oglas jer bi mi to bilo sumnjivo, a koliko vidim budala je mnogo koji ne misle o tome. STO PRE TREBA DA SE OSMISLI SYSTEM KOJIM BI SE OVO REGULISALO DA NE MOZE DA SE POSTAVI OGLAS SA TUDJIM BROJEM.
Note IV N9100 dual

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Deksi »

Da kod sa kog broja se posalje da se taj broj automatski koristi kao kontak broj. Ali opet u tekstu oni mogu da napisu da pisu usluzni oglas i napisu drugi broj i problemi opet mogu da nastanu.
toda81, neka zensa ti se sveti mozda, priseti se malo :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Milion poziva sam imao do sad. Vidim da urednike boli briga i da niko nema nameru da reaguje na neki nacin. Bas vam hvala.
Deksi, sve to moze da se odradi ako covek hoce to da uradi. Cinjenjica je da je ovo najgluplji nacin oglasavanja. Ja sam oicno imao problem da sa mog maila i jos jednog koji koristim da postavim oglas za telefone koje stvarno prodajem jer na ta dva maila mi uopste ne stize aktivacioni mail. Zasto? Na kraju cu lepo da odem odavde sa foruma i svoje slobodno vreme da trosim na pametnije stvari
Note IV N9100 dual

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od bestboy »

Намести да прихваташ позиве само из сачуваних контаката док се не обрише оглас. Ако те неко баш смара може да постави оглас на још пет сајтова.
Слобода или смрт

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Znam, ovo moze da preraste u nocnu moru koja je vec pocela. Problem je sto ce me mozda zvati i neko koga nemma u imeniku, a potreban sam mu pa bih zato izbegao blacklistu, ali kako stvari stoje ne gine mi da ukljucim black listu
Note IV N9100 dual

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Coni »

Imao sam taj problem. Navodno, prodavao sam iPhone 5S za 350 evra. Za 5 minuta ako 100 poziva nisam imao. Poslao sam mejl administratoru da ukloni oglas.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Ja bih zamolio administratora da ukloni ovaj lazni oglas da me vise ne bi uznemoravali jer stvarno ovo ide na zivce
Note IV N9100 dual

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

-uklonjena slika-

Milane, ukoliko ne blokirate sve oglase gde se pojavljuje moj broj telefona pozvbacu advokata da vidim kako mogu da tuzim administraciju sajta zbog uznemiravanja. Evo ga jos jedan oglas sa mojim brojem. Siguran sam da mozete da proverite ko je postavio oglas, tj sa kog maila je postavljen oglas. Blokirajte da se moj broj uopste ne moze pojavljivati ni u jednom oglasu. Ovo je bezobrazluk! Svi administratori cute i niko se ne oglasava. Ovo je sramota! Ogromnom broju ljudi sam pomogao na ovom forumu, a sada niko nece meni da pomogne. Nemate pojma koliko poruka dobijam i koliko poziva
Poslednja izmena od Miškoni u Pon, 04. Avg 2014. 00:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: uklonjena slika
Note IV N9100 dual

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Siguran sam da administrator sajta moze da vidi email adresu idiota koji postavlja oglase i stavlja moj broj telefona i siguran sam da moze da se nadje preko ip adrese. Jos jednom kazem ukoliko se nista ne preduzme tuzicu mobilnisvet koliko god vam to bilo smesno!
Note IV N9100 dual

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od artifex »

Boze me sacuvaj...Kakav idiot postavi oglas i onda tudji broj stavi?! Red bi bio da se neko od administratora javi,da se ovo resi

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Niko ni prstom nije mrdnuo, a temu sam postavio jos sinoc. Ovo je sramota! Nikad nikog nisam zajebao i zato me ovo jos vise boli!
Note IV N9100 dual

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Behemoth »

Nezgodan dan,nedelja.
.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od acamatic »

Kakva smo samo stoka od ljudi (mislim na ove sto postavljaju tako oglas).Pa nesto mi nije jasno ajde ta budala postavi oglas,al sto ovi somovi se pecaju da zovu uopste takav oglas kada je telefon po 150e jeftiniji,to je strasno,ma nema to je taj srpski mentalitet,hocemo sto jeftinije da prodjemo a sto bolje da dobijemo i da prevarimo nekog,strasno.
Ne znam majke mi moje kako mozes to sada da resis,jedino sto je neko gore postavio da samo primas pozive od imenika,ali opet to nije resenje ako te neko zove a tog nemas u imeniku.
A i drug stvar nedelja je kolega,lep dan,administratori kao i vecina ljudi su danas uzeli to da iskoriste,da malo prosetaju,okupaju se na kupalistima ili da budu sa svojim clanovima porodice..

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Ma nikakv smo narod! Ovo mozemo samo mi da uradimo i niko vise. Stavio sam ja black listu da radi svoj posao, ali mi je ekran stalno upaljen jer tel stalno zazvoni na tren i onda odbije poziv. Poruke da ne pricam kako stizu. Ja nikad ne bih pozvao takav ogoas gde je tel 150e jeftiniji nego sto je njegova prava vrednost. Neko bi mozda rekao da je mozda coveku hitno da ga proda, ali je verovatnoca da tako bude veoma mala jer ce i takav da stabi cenu 50-ak eura manju i prodace ga veoma brzo. Siguran sam da postoji jednostavan nacin da se utvrdi sa kog maila je poslat oglas i da se cak i pronadje ta osoba ako je neophodno
Note IV N9100 dual

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Martin Mystere »

@ Toda81 probaj da se setiš da li si i kome na ovom sajtu davao svoj broj mobilnog. Jasno mi je da to može biti bilo ko ali bih najpre pa bi to mogao biti neko ko je registrovan na sajtu.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Dao sam br jednom forumasu koji se interesovao za sony m2, ali sam odustao od tog telefona i uzeo sam galaxy core plus i lg l70 0rek9 telenora i oba sam prodao. Ne secam se nicka tog forumasa jer sve poruke redovno brisem jer ne volim da mi bude prepuno sanduce
Note IV N9100 dual

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Prnasao sam u poslatim porukama da sam br dao Larar2212, mada ne vidim zasto bi on to uradio. Ja sam obicna budala koja svakome hoce da pomogne, a vrati mi se sve na ovaj nacin kao u ovom slucaju. Nikome nista nisam trazio za uzvrat kada sam pomogao i nikog nisam prevario
Note IV N9100 dual

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Martin Mystere »

Ljude ne moraš da prevariš da bi radili tako nešto kao sada tebi - pojedinoj stoci može da smeta i upravo to što si ti dobar i pošten, zavist je pravo čudo!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Sve je moguce. Samo mogu da kazem da mi se sve smucilo od sinoc. Ne mogu da shvatim idiota koji vidi oglas i zove te u 1h nocu. To moze samo bolesni um. Oterao samga tri lepe. Mozda nije lepo s moje strane, ali kada te neko probudi tako kasno reakcija ne moze da bude bolja
Note IV N9100 dual

Odgovori