Predlozi za poboljsanje sajta

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Odgovori
aiwa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2012. 20:30
Lokacija: Beograd

Predlozi za poboljsanje sajta

Post od aiwa »

Pozdrav svima i Srecna Nova godina!

Imam 2 predloga, jedan se tice dodavanja jos jednog kriterijuma u opciju pretrazivac novih telefona, a to je prisustvo wi-fi adaptera. U danasnje doba kada Neta ima skoro svuda u centru grada vise je nego zahvalna opcija wi-fi-ja.
Drugi predlog je da se doda jos jedan filter u male oglase a to je telefoni do 50 evra. Kriza je udarila u Srbiju i sve vise ljudi nema para. Oni koji gledaju polovne telefone realno gledaju najvise i najjeftinije telefone, nikad mi nece biti jasni ljudi koji daju 300 evra na polovan telefon.

Molio bih da razmislite o ovim predlozima.
Jos jednom pozdrav!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

aiwa, koliko ljudi toliko cudi......uvek se nadje neko ko zeli (malo) koriscen iphone 4 za 300e...
Po meni bi u male oglase trebalo dodati kriterijum pretrazivanja prema modelu,npr da mi izlista sve n97 sa malih oglasa....
D500&E71

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

loki13, to sam ja ranije predlagao... Tipa kada odes na specifikacije modela (kliknes na sliku telefona u oglasima) da se dole izlistaju svi oglasi vezani za taj model... To bi bas bilo korisno... :wink:
Samo nek se rolaju....sarme.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

loki13, Pera Detlic, to sam i ja pitao i pisali smo o tome ovde na koji je nacin to moguce.klik

mironiko
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2011. 12:21
:: ASUS ZenFone 2 Laser
Lokacija: Petrovaradin

Post od mironiko »

Da li ovaj forum podrzava tapatalk aplikaciju za Android? Ili mozda ona njega podrzava, kako god... :D

Hvala na odgovoru!
ASUS ZenFone 2 Laser

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

mironiko, ja mislim da ce sa novom verzijom foruma dobiti podrsku za taptalk, jer koliko ja znam jos uvek nema... :dry:
Samo nek se rolaju....sarme.

aiwa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2012. 20:30
Lokacija: Beograd

Post od aiwa »

Jos jedan predlog, za pretragu po velicini ekrana, recimo <2", 2-2.8", 2.8"-3.2, 3.2"-4" 4" itd

stivn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 03. Apr 2010. 13:20

Post od stivn »

jos kada bi moderatori prestali da lazu narod saljuci ih na mejl administratora, jer nicemu nesluzi. ne prihvatate oglase, a preko mejla objasnjavate gluposti, koje nemaju veze. pronadjite konacno dobre programere koji ce vam bar tu prostu stvar uraditi, a to je da kad neko posalje mali oglas, da taj bude objavljen. uopste mi nije jasna vasa politika. pa vas sajt postoji upravo zbog malih oglasa. da njih nemate nebiste ni postojali. uostalom valjda vidite nasta vam lici vas forum. sve bajate stvari. ljudi odlaze, jer nas zavitlavate sa malim oglasima. uzmite se upamet jer vas brisem iz bukmarka ako jos jedan mali oglas nebude objavljen.

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

stivn, jel to neka pretnja sto ''nas'' brises iz bukmarka?!
hiljadu puta receno, mali oglasi nemaju veze sa forumom, ali! ali! daj molim te napisi tvoj mali oglas ovde, pa da vidimo sta si pogresio, politika koju vodi ovaj sajt je jako dobra, i cini ga jedinstvenim kao sto i jeste, a to sto se na 1000 clanova nadje jedan ne zadovoljan kao sto si ti i koji preti brisanjem iz bukmarka, nista ne menja stvar...

ako ti nije objavljen mali oglas, 100%, ma kakvi 100, 300% je zato sto nesto nisi uradio kako treba, ja godinama koristim male oglase ovde i sve radi kako treba...

a ti budi fer i kad si vec tako napao sajt, uzmi pa napisi tacno svoj oglas pa da vidimo sta si pogresio... :chytry:
Samo nek se rolaju....sarme.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

stivn, ja mogu samo da ti preporucim da procitas i ovo: viewtopic.php?t=14873
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

Ovde treba poraditi na forumu da bude vise ljudi, ima samo nekolicina koji su aktivni, stvarno ne razumem da je ovoliko posecena stranica, a nema nikad žive duše, ponekad pomislim da pitam samog sebe kada postavim neko pitanje :roll:
Ukinuti mozda prestrog odnos prema korsnicima foruma, tipa striktni citati, tacno da se prica o temi i slicno, i ovako nema kao sto sam rekao nikog ni da pise nesto...
pozdrav

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Slazem se sa tim da je pomalo pusto ponekad, ali odgovor se uglavnom dobije do sutradan, ima nas dosta, mada ne bi skodilo jos clanova.....
U svakom slucaju, kada bi se smanjila 'strogost' dobilo bi se samo vise SPAMa...a nove korisnike bi pridobili mozda kojim reklamicom na FB-u, ne znam kako drugacije... Svakako ko god da ukuca u guglu forum i mobilni telefoni prvo ce mu izaci MobilniSvet.... :D
Samo nek se rolaju....sarme.

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

slazem se s svima i ono smorno 100 karaktera ukinuti pod hitno,plus reklama uvek pomaze bilo gde... 8)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Tema "GPS navigacija" je napravljena 2006 god. od tada do danas se je pojavilo jos nekoliko operativnih sistema i sada su svi primorani sa bilo kojim os-om da pisu u toj temi.
Predlozio bih da se za svaki os. u svakom pod forumu otvori zasebna tema o navigaciji. Posebna tema za android, posebna za symbian itd.

Organizovanost foruma je dobra, kome treba nesto da procita lako pronadje potrebnu temu. Desi se da ponekad novi clanovi zalutaju ali niko se nije rodio naucen i prvo im se treba pozeleti dobro doslica pa tek onda obavezno procitati pravila foruma itd.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa ja u tu temu od 2008. i ne ulazim, jer se 99% stvari odnosi samo na Symbian, i u poslednje vreme malo Android... Strasno. Od toga 85% pitanja se odnosi na kako hakovati Garmin... Mis'im - Sh'a reci. Kao da je Garmin jedini softver za GPS.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

miodrage, nije, imas i iGo... :lol: :lol: :lol: nijedna druga se ne pominje, slazem se da treba razvrstati po OS-ovima tu temu....
Samo nek se rolaju....sarme.

aiwa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2012. 20:30
Lokacija: Beograd

Post od aiwa »

Filter u malim oglasima po OS-u? To ne bi trebalo da je neka muka. Ima li ko da se javi iz administracije makar da je procitao ovo sto je ovde napisano?

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

aiwa, ne cita to niko veruj mi. Nije ovo ni prva primedba, a ni tema koja ima za cilj poboljsanje ovog foruma. nazalost vlasnici su tipicni Srbi i razmisljaju u fazonu sto da radimo nesto kad i ovako fino zaradjujemo.
Zadnjih godinu dana i sami moderatori su digli ruke od ovog foruma i sve ga manje posecuju, a kamoli vlasnici koji i ne znaju da forum jos postoji. Vazno je da se reklame vrte....

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Mislim da moderatori nemaju nikakve veze s tim sto vlasnici sajta odugovlace sa poboljsanjima. Neko je ipak uvek tu i vodi racuna da ispravi nepravilnosti i ukaze na greske pri komentarisanju. Neka pravila jesu stroga, mnoge clanove to iritira i odvraca od foruma, ali sta da se radi...

Sto se tice poboljsanja sajta, zaista se na tome predugo radi i evo ja licno ne vidim da ce se radovi ikad privesti kraju. Izvinjavam se ako sam grub, ali kao jedan od clanova koji posecuju mobilnisvet.com vec skoro 8 godina smatram da imam malo vise prava na kritiku. Nova verzija sa puno boljih opcija je "obecana" jos u vreme Rimljana... :roll:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Green napisao:Neka pravila jesu stroga, mnoge clanove to iritira i odvraca od foruma
Да, као неко веће стараца смо...мали број нових чланова долази. :(
Слобода или смрт

Odgovori