mali oglasi

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
kvaka22
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 18. Dec 2007. 06:30

Post od kvaka22 »

pozz
nateraliste me da ponovo dolazim ovde iako nisam neki strucnjak vise spadam u ljubitelje najvaznije sporedne stvari na svetu" mobilnom telefonu"
e sada samo jedno pitanje adminu koji se bavi sa ovom temom ili nekom isto toliko upucenom u ovu tematiku
zasto je poceo biti problem davati oglase,zasto su mi adrese banovane ,zasto mi ne izlaze oglasi ili se samo pojave pa nestanu
pokusavam na sve moguce nacine da posaljem oglas bar dva puta dnevno ali ne uspevam.link na moj gmail nalog ni ne stize kao ni na devojcin ne pomaze ni promena broja telefona,niti ikako kombinovanje a vidim da nakupci i preprodavci to onako bas uspesno rade i oglasi im izlaze li izlaze
ok,nema problema neka izlaze i ja kupujem od njih ponekada sta cu volim da menjam mobilne ali po 4 zaredom e to vec nije u redu
kada pokusam da posaljem oglas i on nigde ne zavrsi a citam sta vi pisete osecam se bas bez veze
ispade ja neki haker , preprodavac i velika neznalica
a sve sto hocu je da mi oglasi izadju bar 4 puta dnevno sa dva telefona i dve razlicite adrese,treba mi jedan mobillni i hocu da ga kupim ali ne uspevam da ti oglasi budu koliko toliko na vrhu od vec pomenutih likova u ovoj prici
pa bi stvarno zamolio nekoga od vas da to nekako sredi i dovede u kakav takav red da mi obicni korisnici ne odustanemo od ipak naseg najboljeg sajta vezanog za nasu visost"mobilni telefon"

pozdrav i izvinite na ovako dugackom postu

kvaka22
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 18. Dec 2007. 06:30

Post od kvaka22 »

pozz evo opet da se javim
nista mi nije odgovoreno,sto bas i nije za pohvalu i sve je bilo ok 3 dana i danas me opet zeza to sa malim oglasima,mislim stvarno o cemu se radi

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Interesuje me,koliko su pouzdani telefoni iz rubrike "Mali oglasi".
Slanje brzom postom konkretno."Zapali" su mi za oko neki modeli,ali nije mi nesto bas do problema.
Vidim da su pojedinci imali problema,u fazonu da im je slata sasvim 10-a stvar umesto telefona.
Ima li nacina da se to spreci,neka provera pri pakovanju/slanju?
Vasa iskustva?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

cale, jedino sto mozes jeste da pre placanja proveris paket ako ti kurir to dozvoli posto oni pakuju svaku posiljku i ona se po pravilu ne bi smela otvarati dok primalac ne potpise da je primio paket pre cega naravno treba da plati. Drugim recima, nemas nikakvog nacina da proveris sadrzaj paketa pre placanja i potpisivanja dostavnice.
Sto se tice kurirske sluzbe, oni primaju vec zapakovani paket i samo ga dodatno upakuju u taj njihov koverat, njih ne zanima sadrzina a na kraju krajeva i ne smeju da znaju sadrzinu da ne bi doslo do zloupotrebe.
Ne znam sta da ti kazem, ja bih pristao na to jedino ako je neko pouzdan ili ga "poznajes" sa foruma ili odake vec...

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Drugar je radio u "Overnajt ekspresu" i dozvoljeno je otvoriti paket da proveris njegov sadrzaj. Ako to nije ono sto je po dogovoru poslato onda neces platiti. Paket se vraca posiljaocu i on snosi troskove slanja paketa i njegovog povratka nazad. Tako je u toj kuci, a kako je kod ostalih ne znam ali trebalo bi da bude isto, jer necu ja da platim ono sto nisam video sta je.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

U post express-u to nije praksa. Nece ti dati da pogledas paket dok ne potpises da si ga preuzeo a kad ga preuzmes to znaci da je dostavljen neostecen paket i ti moras snositi troskove. Sta ce dalje biti nema nikakve veze sa njima nego sa posiljaocem i primaocem.
Znaci cale, reci da ti salje iskljucivo preko ovih koje je IDzO spomenuo.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Vidim i ja.Moracu ipak da pitam ljude koji rade u Overnight Express-u,da li je moguca provera pri preuzimanju posiljke,jer na zvanicnoj prezentaci nigde ne pise o toj mogucnosti.
IDzO,Azimuth Hvala momci!
Slika

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ovo sto sam ja napisao ti je kada kupujes neki proizvod i placas pouzecem npr.: 30.000 dinara po primanju paketa.
U tom slucaju otvars paket i proveravas sta je u njemu, ako to nije to neces nista platiti i paket se vraca posiljaocu s tim da on placa troskove slanja paketa, a ako je to to onda platis tih 30.000 dinara i novac njemu stize sutra na kucnu adresu. Takvo sam ja objasnjenje dobio.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

IDzO, to je to.
Kontaktirao sam Overnight Express sluzbu i potvrdil su mi.Potreban je samo potpis,a sadrzinu mozes proveriti pre isplate :D
Tako da je prevara Post Express sluzbom isklucena :)
Ovo neka je nauk svim buducim kupcima mobilnih telefona preko Malih oglasa.
Slika

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

kvaka22, a i ostali, citiram vlasnika sajta:
kalinicm napisao:MOLIM DA SVI KOJI IMAJU PROBLEM UPUTE EMAIL NA
mobilnisvet.com@gmail.com

UKOLIKO NE DOBIJETE ODGOVOR U ROKU OD 24H, POŠALJITE PONOVO EMAIL.
Dakle, moderatori na ovom forumu (uključujući i mene) nemaju nikakve veze sa oglasima jer to radi druga ekipa ljudi. Svi koji imaju probleme najbrže će dobiti odgovor ako se obrate na gore pomenuti e-mail. I budite strpljivi jer zbog brojnih obaveza nije uvek moguće reagovati u nekom pristojnom roku.

Zahvaljujem.

kvaka22
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 18. Dec 2007. 06:30

Post od kvaka22 »

ok,javio sam im ali me nervira sti i dalje neki stavljaju po 4 oglasa sa istim brojem telefona,i daju oglas da kupuju telefon a meni su rekli da to mogu samo da objavim u pisanim oglasima :?

a i neki lik sto je rekao da neki likovi iz Nisa prodaju telefone a ne salju ih vec ljudima uzimaju pare
pa zar ne mislite da to treba prijaviti ili bar nekako proveriti,ne zato sto je to vasa obaveza vec zato sto je to cin ljudskosti pre svega,a samim tim i pokazivanje brige za ljude koji se ovde oglasavaju,a ok su
mislim da za to ne treba mnogo ulozenog vremena vec samo malo dobre volje

pozdrav

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

koliko god govorili da je nasa zemlja jadna, da se niko ne pita sta se desava, dok mnogi pricaju pricu o kulama i gradovima, kako ce sve biti bolje... umoran sam od toga. ne mozes da ocekujes da ce se nesto preduzeti protiv tih prevaranata, oni to znaju, koriste priliku i znaju da im se moze. sta vise reci ?¿?
Nokia Lumia 630

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Tako je,jednostavno "borba sa vetrenjacama!',nazalost .
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

kvaka22
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 18. Dec 2007. 06:30

Post od kvaka22 »

pokusavam da i dalje gledam stvari pozitivno,neka bar jedan od odgovornih sa ovoga foruma procita ovo i zamisli se bar malo i to je neka pobeda,znam da je mala ali je ipak nesto.
A boriti se treba uvek,zato pisite o tome cesce i kudite a ne samo hvalite i verujte nece ostati neprimeceno
eto da primetim meni opet banovase adresu navodono sam,poslao vise puta oglas sa te adrese
ok ne mogu ja da zapisujem ako sam promasio pola sata pa poslao ranije ali ok ako im je to zdovoljstvo neka je banuju
na zalost ja i dalje vidjam oglase koji izlaze po 3-4 puta za redom sa istim telefonima,i nikom nista
njima verovatno mailovi nisu banovani,a meni velikom preprodavci jesu,sta cu zapao sam im za oko izgleda,pa mi ne ostaje nista drugo do da navijam telefon kada ih u stvari treba slati ili da otvaram nove adrese pa kome pre dosadi,ali ponekada pomislim da smo mi tu zbog njih a ne oni zbog nas,sto bi u stvari trebalo biti
Da Wicker Man u pravu si teska je borba,ali bas zato ne treba odustajati

pozdrav

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Lepo Vi mene posavetovaste da ne koristim PostExpress vec OverNight Express,medjutim,dosta ljudi zna zasto trazim tu vrstu isporuke pa nece da salju.
Ali,"zapade" mi za oko n81 po povoljnoj ceni,kontaktiram prodavca,lepo se mi izdogovarasmo i posla mi on "danas za danas" uslugom.
Stigne meni paket,ja presrecan(usput,pitao sam kurira da proverim paket,naravno dobio sam negativan odgovor).
Otvorim ga,i,kad u nesvest nisam pao.Telefon "ruiniran",izgreban,izguljen,hod slide-a levo-desno 3mm,iznad display-a fali parce,katastrofa.
Da skratim pricu,nazovem osobu koja mi je prodala telefon u nameri da mu licno dostavim telefon,da vidi sta mi je poslao.
Sva sreca te je bio "razuman",pa je pristao da mi vrati pare a ja njemu telefon.
Mislim da ce ovo iskustvo otvoriti oci mnogima,da povedu racuna oko kupovanja telefona/"macke u dzaku" pomenutom sluzbom.
Slika

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

cale, зар није дозвољено отворити пакет пре него што се дају паре?

Омг мислим да је увек смело.Страђшно.

Иначе,могао је да ти пошање сапун и ти да платиш за то. :uhuh:
Nokia 6220 Classic

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

U nekim "brzim postama" nije dozvoljeno dok negde jeste.
Nekoliko poruka iznad imas moju poruku gde je potvrdjeno u kojoj "kuci" mozes otvoriti paket i uveriti se u sadrzaj istog.

kvaka22
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 18. Dec 2007. 06:30

Post od kvaka22 »

i eto banovani mailovi niko ne odgovara na poruku za koju su u obavezi da odgovore
a oglasi triplirani stizu li stizu
znaci ili imate dil sa tim likovima ili ste totalni amateri

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

a sve sto hocu je da mi oglasi izadju bar 4 puta dnevno sa dva telefona i dve razlicite adrese,treba mi jedan mobillni i hocu da ga kupim ali ne uspevam da ti oglasi budu koliko toliko na vrhu od vec pomenutih likova u ovoj prici
Imao bih 3 pitanja za tebe
Kako misliš da budeš "na vrhu" ako dnevno ima 50tak pa i više oglasa?
Koliko puta dnevno ti to šalješ oglas?
Zar mora svaki dan od ovih mesec dana koliko to radiš da ti stalno bude oglas na vrhu?????
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

kvaka22
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 18. Dec 2007. 06:30

Post od kvaka22 »

pa isto tako kako ti likovi stoje uvek na vrhu
ista ponuda ista prica isti brojevi telefona po 4 puta za redom
mislim ako sam lud nisam glup i slep
a ti poglrdaj malo bolje oglase pa reci nesto ,juce saljem samo dva oglasa koji i ne izlaze iako je proslo 24 sata i bili ste obavezni postaviti ih,ne odgovaraju na pitanja na koja su obavezni da odgovore banuju mailove ali ja ih ne menjam nemam sta da krijem kao ni brojeve telefona sa kojima dajem oglas
ljude vam krade ekipa iz nisa,a vi cutite ko ne bih da upotrbim izraz pa salju meni pp da pitaju sta bi trebali da rade
znam da vas to ne zanima jer ne reagujete na takve stvari sta se vas to tice,vi samo gledate svoja posla,zar ne ali ni to radite dobro
misli smesna rasprava,ima toliko losih stvari da je sve manje dobrih ali ok kako radite toliko cete dugo i trajati
videcemo ko je u pravu

Zaključana tema