Mnogo malih oglasa sa istog broja i reklamiranje sajta

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
dejand978
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2012. 12:46

Post od dejand978 »

Miškoni napisao:dejand978, informacije se šalju na e-mail samo ako je korisnik to sam zatražio, što je i logično.
Jeste logicno, dok nemas korisnika koji je iole zahtevniji i zna sta hoce. Na ovako hobistickim sajtovima je logicno.
Ne pisem ovo napamet, skoro 10 godina sam u softverskoj industriji od projektovanja do implementacije (od malih one-man show firmi do sadasnje verovatno najvece kompanije u jugoistocnoj evropi u IT sektoru).
Vas softver daje laznu informaciju tj neispravan je. U trenutku unosa oglasa oglasivacu se pojavljuje eskplicitna poruka od uspesnom dodavanju oglasa, bez obzira na to da li je link za validaciju/brisanje poslat na unetu e-mail adresu. Logicno bi bilo sledece:
- ako su uslovi/pravila ispunjeni klijentu stizu linkovi za validaciju
- ako nisu ili klijent ima zabranu stize e-mail sa odgovarajucom porukom npr. predali ste vise od N oglasa sa iste IP adrese! ... Oglasavanje novih telefona nije dozvoljeno! ... Neispravan broj telefona! ... itd lista je poduza u zavisnosti od vrsta kontrola koje se sprovode.
Poruke se lako formulisu ako su pravila ustanovljena. Izbegavanje da se takve, relativno banalne, informacije dostave ostavlja los utisak. Toliko od mene sto se tice predloga za unapredjenje (na ocito problematicnu temu), shvatite ovo kao dobronamernu kritiku.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

dejand978, ja sam apsolvent ETF-a, odsek programiranje.. Interesuje me samo koja je to firma koja kazes da je najveca kompanija u jugoistocnoj evropi u IT sektoru ? :)
Samo pitam, ako smem ..

Izvinite na offu..
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

Mozda comtrade :D :D :D

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

mare-ss, ako je Comtrade, onda nije najveca kompanija u jugoistocnoj Evropi u IT sektoru :) Samo konstatujem..
A pitao sam, jer se krecem u tim vodama, pa me interesuje iz znatizelje :)
Izvinjavam se na offu
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Evo malo moderatorskog offtopica: Layne_Staley, ja bih, kao magistar elektrotehnike koji se 16 godina profesionalno bavi razvojem softvera, dodao da je Comtrade daleko od najvece IT firme u JIE, a i da tamo razvoj softvera, onoliko koliko ga ima, i nije bas ne nekom nivou.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

tomas.hokenberi, u prvo tako .. Ja sam ovo pisao kao apsolvent Elektrotehnike , smera programiranje :) Tako da, aj kao i nesto znam . Daleko od toga da imam priblizno znanje koji ti imas, kao magistar i sa toliko godina iskustva :) Svaka cast !!! :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

dejand978
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2012. 12:46

Post od dejand978 »

Nisam hteo dalje u off ali kad vec pisete, ne nije CT, ni slucajno. Nisam rekao najveca subvencionirana paradrzavna IT firma u Srbiji ..

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

dejand978, pa dobro, ja sam te pitao samo koja je to firma, ako nije tajna, jer se krecem u tim vodama i interesuje me :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Post od siki069 »

Ni ledeno doba ih ne zaustavlja:
Lik sa brojem 060339nula539 ili ti "Alex mobil" ima 24 oglasa za isključivo nove telefone. Svih 24 oglasa su na isti broj telefona, napisan na identičan način: 060339nula539

Lik sa brojem 064 cetiri 66 11 44 ili ti "Dr mobil" ima 22 oglasa za isključivo nove telefone. Svih 22 oglasa su na isti broj telefona, napisan na identičan način: 064 cetiri 66 11 44

Toliko o tome da za isti broj telefona ne može ostaviti više od 2 oglasa dnevno.

"neki mogu gore, a ja i Žuga ni na more...."

ramon kota
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 17. Feb 2012. 11:12

Post od ramon kota »

Siki 069:Decko,ti si bre izgleda stvarno isfrustrirana budala.Samo se ti nesto busas i trtljas
Aman covece ja razumem da nisi imao lego kockice kad si bio mali,al bre mnogo si dosadan,citaj i postavljaj oglase i prestani vise da se zalis,iskreno,smucio si mi se sa tim tvojim komentarima... :x :x :x

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

ramon kota, a ti si se registrovao samo da to napises? Koji si od ta dva "Alex mobil" ili "Dr mobil"? Ne vidim razlog zasto bi se inace nervirao.

Inace ovde imamo neka pravila na forumu, koja ukljucuju i nacin obracanja drugim clanovima, koliko god nas nervirali njihovi natpisi. No preptpostavljam da ti eventualno banovanje nije bitno, vec si se registrovao samo da bi ispraznio svoju frustracijiu?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Post od siki069 »

Šta je sa Likom sa brojem 064 cetiri 66 11 44 ili ti "Dr mobil"?
Nema ni jedan oglas večeras. Podbacio je totalno.
Bio je šampion oglasa. Nikada ispod 20 komada.

Dok, Lik sa brojem 060339nula539 ili ti "Alex mobil" ima 26 oglasa?

Da nije "Dr mobil" u stečaju?
Možda mu je Alex stečajni upravnik?

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Post od siki069 »

Likom sa brojem 064 cetiri 66 11 44 ili ti "Dr mobil" GAZI.
29 oglasa u istom trenutku.
Samo novi telefoni.
Cene, sve preko 200 evra.
On ja šamion.
Izraziti favorit.

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Mnogo malih oglasa sa istog broja i reklamiranje sajta

Post od voodoons »

i? jesu se samounistili ova dva lika, dr kako vec i alex sta god?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Mnogo malih oglasa sa istog broja i reklamiranje sajta

Post od znemanja »

Neprestano mi admini brišu oglas koji sam dodao, ispošotovao sam pravilo da sa jednog mail-a i broja telefona dnevno mogu da pošaljem 2 oglas. Oglas koji okačim stoji jedna-dva sata i odmah nestane, ne znama šta se dešava ???
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori