ne znam sta je po sredi ovde a vezano za male oglase

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

ne znam sta je po sredi ovde a vezano za male oglase

Post od voodoons »

Znaci ne znam sta je po sredi, sta je u pitanju i sta se desilo..
Meni danas stize poziv sa fiksnog broja, neki 015.... i traze mene po imenu. Ja potvrdim da sam to ja i krece covek da mi objasnjava da je dobio moje podatke, moje ime i broj telefona i email adresu od mobilnog sveta jer je neko ostavljao lazne oglase na njegov broj.
Moje ime jeste tacno, zvao me je na moj telefon ali mi je procitao email adresu koja nije moja a tu adresu je dobio od mobilnog sveta zajedno sa mojim brojem telefona i mojim imenom.
Trazio sam da mi preusmere taj mail od mobilnog sveta na moju pravu email adresu (jer ta sto su dobili nije uopste moja email adresa) ali evo ne stize mi nista... Prvo sam pomislio da je u pitanju neka zajebancija ali i po glasu ocigledno je u pitanju stariji covek a takodje ja ne znam nikoga sa podrucja 015.

Mene interesuje da li mobilni svet ima pravo da daje podatke i ako je dao, kako je mogao da da moj broj, moje ime ali i pogresnu adresu?

Znaci, zabezeknut sam i dalje

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

voodoons, s tim sigurno nema veze niko od administratora ili moderatora foruma. Za detalje ti lepo napisi mail na mobilnisvet.com@gmail.com

Da nije neko, kome si stao na zulj, ili ima nesto protiv tebe, poslao fake mail/obavestenje?

Da li si ikada postavljao neke oglase sa svojim podacima?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od voodoons »

onda obrisite temu ali mislim ako je vezano za mobilni svet, ako je vec mobilni svet jedan od aktera (ako vec nije neka izmisljotina ali opet ne razumem kako su dosli do mog imena i broja telefona)

vi odradite kako mislite da treba ;)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

voodoons, moderatorski tim nema bas nikakvog uticaja na deo sa malim oglasima, a ni administratori foruma nisu zaduzeni za administraciju malih oglasa.
Inace ne verujem da je bilo ko sa mobilnog sveta (zaduzen za male oglase) prosledio tek tako tvoje podatke nekome. Kada si pri registraciji na forumu ostavio "real-life" podatke, adresu, broj telefona, .... ????
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

voodoons, sigurno nije niko sa Mobilnog Sveta dao tvoje lične podatke, posebno što ih i nema, sem onih koje si sam postavio u profilu. Verovatno je u pitanju neki od foruma/sajtova na kojima si aktivniji, pa je došlo do zabune (slučajno ili namerno).

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

voodoons, evo i ja zvanično da potvrdim da nikome ne prosleđujemo podatke izuzev zvaničnim organima na njihov zvaničan upit, samo u slučajevima zloupotrebe. Prosledite nam svaku informaciju koju dobijete, da proverimo šta je u pitanju.

Dakle, budite bezbrižni što se toga tiče, strogo je zabranjeno prosleđivanje podataka.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od voodoons »

Znam da ne prosledjujete podatke samo mi nije bilo jasno sta je po sredi.. Ja sam trazio od coveka koji me je zvao da mi posalje na moj mail sve sto je dobio vezano za mene, nisam dobio nista i sam sam mu rekao da ne moze biti istina da je podatke dobio od mobilnog sveta i trazio da mi kaze kako je dosao do mojih podataka.. Najgore iz cele price je to sto ja nisam postavljao oglase duze vremena..
Meni je ostao samo fiksni broj sa kog me je zvao koji je upisan i u Bele Strane imeniku ali posto se on vise nije javljao, nadam se da me nece vise uznemiravati..

Odgovori