Uzastopni postovi

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Uzastopni postovi

Post od brankons »

Pošto znam da je ovde na forumu zabranjeno postovati 2 puta za redom, pa je pravilo da se ispravlja "prvi" post, javio mi se problem. Dakle, uradim ja po pravilu, ali šta se dešava... Niko ne posećuje temu u kojoj sam dopisao nešto u svom postu (pitanje). Hoće li opet odgovor moderatora biti: "takva su pravila"? Kako ćemo da rešimo ovaj problem?
Sony Ericsson C510

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

brankons, uzastopno postovanje koje nije dozovoljeno podrazumeva postovanje u kratkim razmacima, tipa par minuta/desetak minuta izmedju postova. Posebno ako se radi o postovima koji su samo nadovezani pasusi istog teksta.
Ako je od poslednjeg posta proslo dosta vremena (npr. vise dana) i u novom postu se nalazi bitna nova informacija onda se takvo uzastopno postovanje ponekad tolerise. Ali nece biti tolerisan novi post tipa "Sta je ovo? Zasto mi niko ne odgovara?" i slicno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

brankons, pravilo uzastopnog postovanja ne vazi kada su razliciti datumi. NPR.: ako si postavio poruku juce 17.02., a niko nije posle tebe odgovarao u toj temi, ti mozes danas 18.02. ponovo postaviti poruku. To se ne smatra uzastopnim postovanjem. Nadam se da si razumeo. ;)

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Razumeo sam. Ok, hvala .
Sony Ericsson C510

Odgovori