Promena email-a u profilu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Promena email-a u profilu

Post od vlada1970 »

Nadam se da je ovde najzgodnije da pitam u vezi promene email-a u profilu.

Hteo sam sad da promenim email koji koristim na forumu, jer u globalu prelazim polako na novi email, i izgleda da sam se prevario i samo promenio email i kliknuo na posalji.

A vidim da je trebalo da uz promenu email-a, upisem i staru sifru.Verovatno kao verifikaciju da sam stvarno ja taj koji je otvorio moj profil. I zbog toga dobih odgovor na vrhu :
Zao nam je, ali ova email adresa je banovana
Da li je moguce da se to ispravi i da ponovo pokusam da tu novu email adresu ipak upisem kao sadasnju? Pazio bih sad da uz promenu email-a upisem i sadasnju sifru. 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

boytronic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 23. Sep 2009. 17:47

Post od boytronic »

e, vlado, ja kada sam pravio acc. ovde ja sam otisao na hotmail i napravio novi mail, samo za ovaj sajt, i lepo upisao ga ovde i dobio istu poruku! znaci nov mail otvoren pre 5 minuta.

i tako 3 puta .


sta da ti kazem, mozda nisam jedini koji ima probleme ovde.. btw, cisto sumnjam da ces moci da se vratis na tu adresu koja je banovana ili 'banovana' kako god ..

posalji im mail sa tim problemom na zvanicni mail mob.sveta i pitaj. do duse meni nisu odgovorili no ..probaj , ne kosta. pozdrav

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Kao što je već rečeno, Gmail domen je na crnoj listi zbog spamera. Možete koristiti druge domene, a ako imate problema pošaljite mi PP sa što preciznijim opisom.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Tek sad procitah odgovore. Izvinjavam se. Moj mail koji koristim je upravo gmail, a hteo sam da ga prebacim na drugi gmail. Nisam video da sam kod promene maila u profilu trebao upisati i sadasnji password, kao dokaz da stvarno ja, kao Vlada1970, zelim da promenim mail. I mozda mi je zbog toga forum banovao taj novi gmail. A moguce i zbog ovog sto kazes Miškoni, da je gmail na crnoj listi. Mada ako mi je prvi mail vec prihvacen odavno, a gmail je, onda mislim da je verovatnije da je zbog ove greske u nepisanju sadasnjeg passworda bio problem, u ovom slucaju.

Mada, nije vazno toliko. Neka ostane ovaj, kad vec nisam gledao. :oops:

Zahvaljujem boytronic i Miškoni. :wink:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Vlado, u trenutku kada si se ti prijavio na forum Gmail nije bio na crnoj listi a mogao je da se koristi i posle jer crna lista sprečava samo prijavu na forum. Ako hoćeš kontaktiraj me na PP da odradimo promenu.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ok, thanks Miškoni, nema frke stvarno. Nije toliko bitno. :wink:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Mirjana
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 09. Jan 2010. 17:41

Post od Mirjana »

Htela bih da promenim mail u profilu,da stavim licni. Pokusala sa da stavim prilikom registracije ali mi ne dozvoljava (banovana je). Uglavnom koristim tu adresu i primam "licne" poruke (live.com). Da li postoji mogucnost promene?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ok, uklonio sam i Gmail i Live domen sa crne liste. Ako krene opet najezda spamera biće vraćeni na listu.

boytronic, Hotmail nikad nije bio na crnoj listi pa sigurno nisi dobio poruku za mail, moguće je da si dobio za username.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Thanks Miškoni, evo i ja iskoristio ovo i promenio adresu. :D
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Odgovori