"smart" telefoni

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

"smart" telefoni

Post od kapoerista90 »

Vidim da postoji novi deo foruma :D Svaka cast (: Bilo je vreme da neki telefoni dobiju svoj deo kolaca...
Nokia E71... Elegant, but deadly

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Postoji on odavno ali evo došao je zgodan momenat da ugleda svetlost dana. Ovih dana će se premeštati teme, pasti malo čišćenja, itd... :wink:

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Ok je ovo sto je uradjeno do sad i u potpunosti podrzavam ali zar ne bi bilo logicno da i Symbian zajednica dobije odgovarajuci podforum kao sto su dobili i Apple i Windows mobile? :?

Ili se telefoni pokretani Symbian OS ne racunaju u smart uredjaje?! :dry:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Spremljena je i Symbian zajednica ali će (kao najobimnija) doći na red kad završimo sa ova dva dela. :)

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

OK,hvala na odgovoru,"predlog-zamerku" sam izneo u konstruktivnom tonu... :wink:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Miškoni, sta mislis da se u ovu temu ( KLIK ) ubace teme o N80, N70 N73, 6120 i E61 jer su to stariji modeli i smanjena im je poseta?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

IDzO, u toj temi će biti svi modeli koji imaju posvećenu temu. Upravo se radi... :)

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

OK! ;)
Mislio sam da ce samo neki modeli biti prebaceni! Nisam dobro razumeo!
Keep up the good work! :)

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

A lepo,lepo,pozdravljam ovo "osvezenje" i malo "unapredjenje".Vreme je i bilo.E sad ne znam da li je do mene posto se jos nisam navikao na ovaj novi WM podforum,ali deluje mi bas onako "sarenoliko" da ne kazem konfuzno,jer ima tu svih modela i jedino sto im je zajednicko jeste WM.Za starije clanove to nece biti frka ali mislim da ce se novajlije tesko snaci i da ce modertaori bas imati posla u ispravljanju gresaka. Jos ako se otvori Symb. zajednica.... :unsure:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Svakako će biti manja gužva nego dok je sve to stajalo u delu "Ostali proizvođači". Naravno, biće još sređivanja, polako... :wink:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja bih ubacio i Android :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Згодно,згодно!:)
Чекамо Symbian заједницу. :D
Слобода или смрт

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

mene tako nervira ovaj zastareo pretrazivac da ne mogu da verujem... :wink: :wink: :wink:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Svaka cast momci, lepo odradjeno :)
Samo, ono sto mi je mozda malo cudno je da npr u Nokia podforumu, pored linkova o modelima u onoj lepljivoj postoje i te iste teme odmah ispod. Malo je konfuzno ali, dobro, naviknucemo se vec nekako :wink:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Moje neko misljenje je da Apple treba da stoji gore kao marka, nema veze sto oni imaju jedan jedini model koji je smart.
Isto tako mislim da je potreban i Android podforum- zasto fanovi Androida da jure telefone po celom forumu, kada je mnogo bolje da to sve bude na jednom mestu. A lakse je sada, dok nema mnogo tema, nego kasnije. Ili recimo Android i ostali Linuxovi. Jer doci ce i Maemo, a tu su jos neki linuksovi OS-ovi. I sad- ako mi je dosadio Symbian, a necu WM iz principa, te hocu iskljucivo neki Linuks, taj podforum bi bio pravo mesto za mene.
Dakle, sve u svemu, sto ce reci- prvi deo marke (medju kojima je i Apple, drugi deo "smart" telefoni podeljeni po operativnim sistemima. Dve logicke celine. Smaram ali sta da se radi... Svako ima svoje misljenje.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Azimuth, to što vidis sada u podforumu Nokia neće tako ostati. To je deo pripreme za prebacivanje tema u podforum o Symbianu koji vama još uvek nije vidljiv, ali verujem da ćemo danas u toku dana i to da završimo. Ovo nije mali posao a i forum mora da funkcioniše i u toku prebacivanja tema, zato može u nekom momentu da izgleda ne sredjeno i konfuzno :( Zato molimo za strpljenje. Biće uskoro sve sredjeno :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

E pa u tim slucaju svaka cast momci i devojko 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Da probam opet... Mnogo je logicnije da deo sa smartphonovima bude podeljen po operativnim sistemima, dok se svi proizvodjaci nalaze u gornjem delu. A ne ovako kako je sad - iskljucivo po operativnim sistemima.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lobachewsky, a po čemu drugom, nego po operativnim sistemima, je sada podeljeno? :unsure: Nadam se da ne misliš na odeljak koji je pod nazivom Apple :) Jeste da to nije naziv operativnog sistema, ali je Apple jedini koji ga ima, pa je korisnicima lakše za orijentaciju :)
Poslednja izmena od Ninolina u Ned, 11. Okt 2009. 18:11, izmenjeno 1 put ukupno.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Mislim da je hteo da kaze da modeli telefona ostanu tu gde i jesu tj u svojim brendovima a samo softver da se prebaci u zajednicki odeljak :unsure:

Odgovori