Predlog za "Pretrazivac"

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Clockwork
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 25. Sep 2009. 09:04

Predlog za "Pretrazivac"

Post od Clockwork »

Trazio sam po forumu ali nisam nasao predlog od nekog korisnika, ako bi mogli da stavite u "Pretrazivacu" i kriterijum za broj SIM kartica (dual-SIM). Kako je sve vise proizvodjaca i modela koji rade sa dve SIM kartice, bilo bi zgodno da jednim klikom na kriterijum dobijemo kompletan pregled ponude.
Pozdrav.

banika
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 20. Jan 2010. 22:58

Post od banika »

Slazem se sa tobom u potpunosti. Stavka koja ce sve vise biti potrebna. Umorio sam se od otvaranja i da citajuci karakteristike svakog zanimljivog telefona koji mozda ima dual sim . :wacko:
Nadam se da ce administratori bar procitati ovo :D

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

banika, slazem se da treba uvrstiti i dual-sim u ponudu pretrage, nego mi pade na pamet da te pitam, sto imas samo jednu poruku napisanu na forumu a kazes da si se umorio od trazenja i otvaranja? :)

Zar smo toliko nezanimljivi da neces da ucestvujes u radu foruma? A jos vidi ovo, pridruzio si se forumu dana 20.Januara 2010. tj danas,juce, izgleda samo da bi napisao ovaj komentar.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

banika
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 20. Jan 2010. 22:58

Post od banika »

Daleko od toga da ovaj a i ostali forumi nisu ne zanimljivi :uhuh: Mnogo toga sto me je interesovalo nasao sam na njima. Ucestvujem ali uglavnom kao posmatrac.
Ja jednostavno nisam neki poznavalac mobilnih da bih na njima pisao poruke.
U predhodnoj poruci sam podrzao predlog korisnika Clockwork-a da ljudima kao ja koji se ne poznaju problematiku olaksaju odabir telefona. Nigde na internetu nisam uspeo da pronadjem koji telefoni osim anycoola imaju dual-sim opciju. Cak i na ovom sajtu koji smatram najbolji za mobilne telefone nema te opcije.
To me je kako si primetio potstaklo da otvorim nalog. Ko zna mozda nastavim sa aktivnijim ucestvovanjem na njemu :) a i mora se od negde i poceti.
pozz

peko84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 17. Mar 2010. 13:53

Re: Predlog za "Pretrazivac"

Post od peko84 »

Pretrazivac je inace vec odavno zreo za rekonstrukciju. Pored pomenute dual sim opcije, nema ni Wi-Fi opciju, ni kameru vecu od 5 mpx, itd...

Mister_D
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 20. Okt 2005. 01:27

Post od Mister_D »

Potpuno se slazem sa korisnicima koji su gore izneli svoje misljenje, mislim da su vam opcije pretrazivaca zastarele i da pod hitno ih treba dopuniti. Narocito mi smeta sto nema pretrage za telefone koji imaju kam sa vise od 2mp. Nadam se da ce te to sto pre ispraviti. Inace ovaj sajt koristim vise od 3 god u proseku 2 puta dnevno ga posetim i mislim da je najbolji sajt kada je rec o mobilnim telefonima kod nas.

Puno pozdrava,

Mister_D :)

Odgovori