Istaknuti članovi

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Istaknuti članovi

Post od cale »

Postovani admin/modovi...Slika
Zaista mi nisu jasni Vasi kriterijumi,za,"Istaknute članove".
Razlog je prost.
Kada su se zadnji put oglasili:
6630 app,Ertan,gajic_ivan,Gorance,ixtis,Jager,miljex,sova, itd...
Ukoliko su to "Članovi koji svojim doprinosom podižu kvalitet foruma",..ja zaista neznam sta radim ja,kao i recimo, Mirko BGD,Wicker Man,tehno maniac...i ostali clanovi slicnog kvaliteta?
Zaista mi niste jasni.
Slika
Izvinjavam se svim clanovima foruma koje sam izostavio,kao i onima koje sam pomenuo,ukoliko se nadju uvredjeni.
S'postovanjem,
cale
Slika

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Moram da priznam da ne znam o čemu se rad :? , ali sigurno je da MeclarenF1, MilančeBGD, Techno Maniac, Wicker Man... su više nego zaslužni za kvalitet foruma.

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Ja za ovo nisam ni znao, da ti nisi potegao.
cale, ocigledno da ta rubrika nije osvjezena skoro, i da kao i u mnogim drugim stvarima na forumu hramlje, jer se ocekuje valjda izlazak nove verzije sajta, tako da se ne gubi vrijeme na to.

Mada, ovo sve djeluje interesantno, mada bi najrelanije bilo da clanovi ocjenjuju clanove, pa da se dobije ne pristrasan rezultat, mada meni to i ne znaci nesto specijalno, jer mi se forum svidjao i prije ovog, kada nisam znao da postoje neki zasluzni clanovi :D
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

ovo je ...

:lol:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

cale, pa ja mnogo vise primecuje postove gajic_ivan-a nego tvoje, jel si pokrenuo temu da pitas gde si ti u toj listi? Bez ljutnje ali ja ne vidim zasto si ti uvredjen i zasto bi i ti trebao tu da imas mesto??

Sto se tice clanova koje si nabrojao, 6630 app je bio veoma aktivan i kvalitetan clan(gde je i sta se sa njim desilo ja ne znam), ixtis i gajic_ivan su aktivni kad i zbog cega su se nasli u listi verovatno sami znaju (znam da je ixtis veoma dobar poznavalac symbiana i da je dosta doprinosio drugim forumima), naravno ne treba zaboraviti Goranceta, toliko je doprineo forumu svojim objasnjenjima o mrezama, kad je 3G bio san, njegove postove nikad necu zaboraviti.
Sto se tice ovih clanova: Jager,miljex,sova... Njih ne znam, moguce je da su nekad davno bili aktivni i doprineli na neki nacin ovom forumu.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Kao prvo, mislim da ta lista nije skoro osvezena. Drugo, ti chalnovi su u ono vreme bili jako aktivni tj. uchestvovali su svakodnevno u diskusijama. Oni su svakako doprineli kvalitetu foruma, e sad shto nema nekih novih chlanova u toj listi mislim da lezi u u objashnjenju pod brojem 1... :)

Barbarosa
Banned
Postovi: 56
Pridružio se: Sre, 01. Apr 2009. 01:18

Post od Barbarosa »

cale, MilančeBGD, je apsolutno u pravu!!!nije da ti ne postujes ali sad bas :unsure:


ima jos par njih na ovom forumu,koji bi trebali da dobiju nesto a to su WickerMan,milanceBGD,tehnomaniac i mozda jos neki...nij e ne kapiram,pokrenuo si temu zasto? :disgust:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne znam shto pominjete svi Milancheta, pa on je istaknuti chlan.... :?

Ta lista je stara ja mislim jedno 4 godine ako ne i vishe...Tu je i Srbin (admin burek foruma) koji nije postavao od 2005 godine...

S'ozbirom da je u toku nova verzija sajta, mislim da je bzv sad update-ovati, vec u sledecoj verziji...

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Svi pominjete Milanceta, a u stvari cale je mislio na MIRKA BGD, pa od prve odgovorene poruke je nastala greska tj. od mezzana koji je umesto MirkoBGD napisao MilanceBGD... :P

U svakom slucaju mislim da istaknuta lista clanova i titule poput moderatora/administratora ne igraju nikakvu ulogu. Sve jedno je ko je moderator ili istaknuti clan sve dok se forum vodi kvalitetno i gde postoje dobri saveti i objasnjenja i ljudi koji hoce da pomognu.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

MilančeBGD, Ne.Ja ne patim od titula,zvanja raznoraznih i sl.
Takodje,neznam na osnovu cega si zakljucio da "sam se ja nasao uvredjen" sto nisam na toj listi?
Te liste i grupe su mi apsolutno nebitne.
Jednostavno,posle ovih 5 godina provedenih na forumu sam se zapitao koje su predispozicije za postajanje clana.
Temu sam zapoceo u cilju pojasnjenja,a ne "sto ja nisam na listi",kako si ti protumacio.
I na kraju,ne vidim razlog za tako drsko nastrojenim postom.
Slika

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Dexter, ni ja ne znam zasto :lol:

IDzO, pa i Mirko BGD je istaknuti clan i to odavno ;)

cale, pa onda zasto si otvorio temu? :? Ja sam zakljucio na osnovu tvog prvog posta, spominjes kako su neki kurta i murta na toj listi i ti prvi put cujes za njih, a ti si tu od '04 i ti nisi na toj listi...
Ja nisam bio uopste drzak, vise malkice iznerviran tvojim stavom kako neki clanovi nisu zasluzili (gajic_ivan,Gorance,ixtis, 6630 app). Meni ta grupa apsolutno nista ne znaci, koliko sam doprineo ovom forumu zakljucuje moja aktivnost i moji postovi.
Ja sa sigurnoscu mogu da potvrdim da je 90% clanova na listi doprinelo razvoju i boljoj diskusiji na ovom forumu, to sto dosta ljudi nije aktivno ne znaci da trebaju biti ispisani ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Mislim da nema potrebe da se neko nervira i mozda ismejava pitanju clana cale, ja ovo shvatam kao informativno pitanje i mislim da nije prekrsio ni jedno pravilo sto ga je postavio.
Decko jednostavno zeli da zna.Malo je doslo do zabune jer je ipak tema starija nije osvezena i nikom nista.
Nema potrebe za bilo kakvim emocijama ovde, njih ostavite za devojke. :D :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Wicker Man napisao: Nema potrebe za bilo kakvim emocijama ovde, njih ostavite za devojke. :D :wink:
Тако је! :D :D :D
Слобода или смрт

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Nije prekršio ni jedno pravilo foruma al je, složićete se, malo neukusno da se takva pitanja postavljaju javno i da se prozivaju i admini što su ih imenovali i ti članovi a još gore da se pita što ja nisam medju njima... I to tonom ako ja nisam ne znam ko je... i pozivajući se na staž na forumu...

E pa ja moram da odgovorim i ovo ne pišem kao moderator već kao običan član, dakle, svi zaboravite da mi ispod nika piše moderator i onda čitajte ovaj post dalje...

Prvo, pozivaš se na staž a nisi zapazio te ljude... da si bio aktivan član video bi koliko je svaki od njih doprineo ovom forumu... i to koliko dugo je neko član apsolutno nema veze sa bilo čim...

Drugo, to što je neko trenutno prestao da postuje ne znači da mu se automatski menja status... To bi bilo kao da ti prijatelj ode na duži put, izgubite kontakt i šta onda... postaje ti neprijatelj?

Treće, ovo je privatan forum i admini imaju apsolutno pravo da rade sa njim šta i kako hoće... a svi ste svedoci da se članovima ugadja na sve moguće načine a tek će da bude tako kada postave novu verziju foruma. Pa shodno tome svako kome se ne svidja može bez problema ide na odjavi se i da se ne pojavljuje više... hvala Bogu ima mnogo korisnih članova tako da odlazak jednog pa i mnogo korisnog člana ne bi bio toliki problem, što pokazuje da se odsustvom svih ovih ljudi koji su mnogo doprineli i sa pravom imaju taj status, koji apsolutno ništa sem časti ne znači, forum nije raspao već je nastavio da radi, realno, manjim intenzitetom al dolaze neki novi klinci i uopšte se ne brinem za budućnost...

I na kraju, još jednom da apostrofiram, po meni, krajnje je nepristojno postavljati takva pitanja i pri tom omalovažavati nekog a da tog nekog i ne poznaješ ili u ovom slučaju da ne znaš kako je bilo nekada na forumu.... Prvo pogledaj sebe pa onda sudi drugima...

Btw, ja sam prijatelj foruma na bureku a da nikada nisam video ni upoznao SF i da nisam postovao mnogo na tom forumu, malo ali po njemu korisno, a i zna me sa ovog foruma i dao mi je taj status, čime nisam dobio ništa sem što sam bio prijatno iznenadjen i oduševljen njegovom veličinom jer mi je to dao i ako smo se nebrojano puta raspravljali na ovom forumu što mnogi mogu da posvedoče... mala digresija ali mislim da lepo pokazuje mnogo toga...

I još jednom ko si ti da procenjuješ ko je koliko doprineo forumu? I kako te nije sramota da pljuješ po starim članovima kojih se ni ne sećaš?
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Ne zelim da se upustam u dalje rasprave.
Sto nikad nisam ni radio na forumima.
Ja sam naveo,citaj-n a v e o,pojedine clanove,i izvinio se istim kao i ostalim ukoliko su se nasli uvredjeni.Nisam "prozivao",kao sto Ti mislis/cinis.
Sam Tvoj post je pokazao nivo kulture i vaspitanja koje posedujes.
Da se pravdam sigurno necu,niti zelim.Da Si procitao post u kompletnosti,razmislio,shvatio njegov smisao,predpostavljam da ne bi tako pisao.
Wicker Man, i IDzO, su shvatili poentu teme.
Sto Ti,ocigledno nisi.
:uhuh:
P.S.Nemogu da verujem,da se "moderatori" obracaju ovakvim tonom clanovima foruma.
Kultura i vaspitanje.
"Mislite o tome"...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Akki, Slika
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Pristrasnost?
Vise nego ocigledna.
Beograd over Beograd-Srbija-Beograd...stop..Beograd...stop...Beograd...22:30
To ne ide tako.
Mi i Evropa-Nikad.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ajde, mrzi me da citiram, ali kako vi znate ko se kakvim tonom oglasio kada samo vidite piksele na ekranu?

Iskreno, u diskusiju ne zelim nesto da ulazim jer nisam bio tu duze vreme i nisam bas svestan cale-ove podrske, ali ako je prisutna, zelim da kazem da je ne osporavam, vec samo da ne znam iz gore pomenutih razloga.

Hteo sam samo da kazem da pre, dok sam bio aktivniji, mnogi su me napadali za taj "ton" obracanja, a iskreno, ne secam se da sam ikada bio iznerviran povodom necega sa foruma, vise sam to shvatao kao diskusije sa ciljem da pomognu drugima. Znam da sam sa nekim clanovima bio u "konfliktu", ali u principu, to nisam nikada shvatio ozbiljno niti sam ikada bio "besan" na nekoga. Uglavnom, hocu da kazem, da ako se nekome recimo prvi calov post ucinio napadan, sto i meni do nekle tako deluje, ne mora da znaci da je tako, kao i svi ostali postovi ovde. Inace, za sve ostalo (osim za ton, za koji nema bas nekih dokaza) se slazem sa onim sto je Aki pomenuo.
iPhone + CX300

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

cale napisao:
Ja sam naveo,citaj-n a v e o,pojedine clanove,i izvinio se istim kao i ostalim ukoliko su se nasli uvredjeni.Nisam "prozivao",kao sto Ti mislis/cinis.
šta imaš ti ikoga po imence da navodiš? dao sam par dobrih razloga zbog kojih to ne bi trebalo da radi bilo ko ko ima elementarno vaspitanje.
Sam Tvoj post je pokazao nivo kulture i vaspitanja koje posedujes.
Da se pravdam sigurno necu,niti zelim.Da Si procitao post u kompletnosti,razmislio,shvatio njegov smisao,predpostavljam da ne bi tako pisao
Šta je nekulturno u mom postu? Citiraj... samo nemoj da bude neću da se raspravljam jer ispadaš smešan... I ne kaže se u kompletnosti nego u celini...
Wicker Man, i IDzO, su shvatili poentu teme.
Sto Ti,ocigledno nisi.
:uhuh:
Očigledno nisam jedini... a rečenicom gde si se zapitao što i ti nisi si samo potvrdio šta je suština problema...
P.S.Nemogu da verujem,da se "moderatori" obracaju ovakvim tonom clanovima foruma.
Kultura i vaspitanje.
"Mislite o tome"...
Lepo napisah da sam post pisao kao član a ne kao moderator... a ti pričaš o čitanju poruka ‚‚u kompletnosti"

I opet, ne kaže se ‚‚nemogu" nego ne mogu..

Što se tiče tona posta... pa nismo deca... ako se napiše što ovaj a ne ja mislim da je jasno... :wink:

I Ninolina i ja se ne znamo privatno, čak smo se par puta i ‚‚kačili" virtuelno što opet mnogi mogu da potvrde... pa apsolutno nema razloga da staje na moju stranu samo jer smo iz Beograda oboje... to je prosto smešno...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Pa evo.Ispascu "smesan".
"U pravu Si".
Mada ne vidim nista smesno u svom postu.
Moracu da citiram sebe:
cale napisao:Pristrasnost?
Vise nego ocigledna.
Beograd over Beograd-Srbija-Beograd..stop..Beograd..stop..Beograd...22:30
To ne ide tako.
Mi i Evropa-Nikad.

Zaključana tema