Brisanje postova

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Odgovori
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Ja se izvinjavam što se ovako kasno javljam, ali u poslednje vreme stvarno imam jako malo slobodnog vremena, zbog ispita i nekih drugih stvari. Ja sam obrisao tu sliku, tj. taj post zato što stvarno mislim da takve slike nisu prikladne na forumu. Od svih mogućih slika koje mogu da se kače, mislim da slika pečene životinje na ražnju nije baš jedna od "lepših".
Možda sam i pogrešio zbog obrisanog posta, ali to je neko moje (subjektivno) misljenje, mozda i zbog toga jer sam član jedne organizacije za zaštitu životinja (nisam vegetarijanac :) ), ali stvarno mislim da je bezveze postovanje takvih slika.
Ako se vecina ne slaze onda ok, pošalji ponovo i bice ok. :wink:
Sorry zbog zabune... :roll: :wink:

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Vec je bilo slika sa rostiljade, pravljenja kotlica i okretanje jagnjadi, a svakako se slike ne "sudaraju" sa pravilima foruma, tako da nije bilo osnove za brisanje.

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

А не могу да верујем шта читам, печено прасе није прикладно. За сваког Србина је печено прасе традиција и нема ту прикладно или не, ја волим животиње и треба се борити за њихова права али прасе је прасе и оно се пече да деца грицкају репић :wink:

Морате да раздвојите слонове, китове, гориле... од прасета, јагњета, пилета (мммммм) јер људи имају развијене очњаке а у природи ни један биљојед их нема развијене. Мене изразито погађа када чујем колико је остало слонова у националном парку Самбуру али дирни ми прасећи репић и вадим утоку :roll:

Starday
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 15:57

Post od Starday »

Ма ок је ... нисам узео за зло. Што се мене тиче, ако БИЛО КОМ члану форума смета печена животиња, нећу је поставити. Боже мој ... неће свијет пропасти ако је не поставим. Само ме је занимало зашто баш ја да сам трн у оку ... сви могу нормално, а ја преко неких препуцавања. :unsure:
Свим љубитељима животиња се извињавам, а гурманима поручујем да је ријетко који репић био укусан као овај ... (и у питању је било јагње, не прасе :) )
LittlePrince napisao:Мене изразито погађа када чујем колико је остало слонова у националном парку Самбуру али дирни ми прасећи репић и вадим утоку :roll:
хахахахахахаха :lol: :lol: :lol:

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Pa daj bre, znaci ja slikam neki lep prizor gde se nalazi npr kuca od drveta i bice izbrisana jer je narusena ekologija?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Opet se vodi bespotrebna polemika... :uhuh:
Greške se dešavaju i svakako nisu namerne. Bitno je da niko od vas to ne treba da doživljava lično!

Citiraću sebe da se ne bih ponavljao:
Miškoni napisao:Ljudi, zar mislite da treba svakome za svaki obrisan post da dajemo posebno obrazloženje ili da se možda pravdamo? Malo malo pa se neko nađe uvređen, ojađen, oštećen, šta god, otvori novu temu i "zahteva" obrazloženje.
Sve je već mnogo puta rečeno i ponovljeno...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Miškoni i ostali moderatori, uz svo duzno postovanje, odmah da se ogradim da i jesam za brisanje postova, ali mislim da ne bi trebao da bude presudan subjektivan sud svakog od vas nego da se zna kakvi postovi su dozvoljeni a kakvi nisu. Ako je nesto zabranjeno onda je to zabranjeno i tu nema izuzetka isto kao sto i sve sto nije zabranjeno, a tu spada i kacenje slika prasica i svakojakog pecenja i rostilja koje nikoga od nas ne ugrozava, jeste dozvoljeno.
Ovo govorim iz najbolje moguce namere. I meni, a verujem i vecini smetaju svakojaki postovi i krsenja pravila, i to i treba sankcionisati ali treba jednom za svagda znati sta jeste a sta nije dozvoljeno, kako za nas tako i za vas moderatore cisto da ne bi bilo ovakvih polemika u buducnosti. Pravila su tu i vaze za sve, bez izuzetka. Ukoliko ih svi budemo postovali, pa i vi moderatori, nece biti ovakvih i slicnih situacija.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Azimuth, apsolutno se slažem sa tobom. Kao što rekoh, svi mi grešimo, sreća je što nismo lekari i što ovo nije zdravstvena ustanova pa se posledice grešaka svode na brisanje teksta, slika, itd... :wink:

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Da covek ne poveruje sta ucini jedno peceno jagnje na tehnoloskom forumu i kakve polemike izazva . :)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Da ne otvaram novu temu i ne gusim forum samo jedan predlog modovima. Da li je nekako moguce da u skorije vreme onemogucite pocetnicima da otvaraju nove teme. Zasto to predlazem, jer su pomalo bezobrazni ili lenji i za sve sto im padne napamet otvaraju teme a sve odgovore imaju u nekoj od tema koje vec postoje.

jana
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 04. Nov 2009. 15:48
Lokacija: Beograd

Post od jana »

citala sam sve prethodno vezano za ovu temu, ali i mene zanima sta sam zgresila :) kad ste mi obrisali post? samo sam odgovorila devojci na pitanje i ostavila link za program... jedino ako je to greska, ali nisam nigde videla da to nesme da se radi! ali je ostao link koji je prikacio neki drugi lik? :cry:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ako si ostavila link ka warez sajtovima i crackovanom softveru,zato ti je obrisan post. :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

jana
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 04. Nov 2009. 15:48
Lokacija: Beograd

Post od jana »

jao ja ne znam sta to znaci :D link je za besplatan program za pravljenje wallpaper-a za s5230. a sto ste mi ceo post obrisali, tu je bilo puuuuuno drugih objasnjenja i mrzi me ponovo da kucam :cry: :cry: :cry:

jana
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 04. Nov 2009. 15:48
Lokacija: Beograd

Post od jana »

ok, sad mi bas nista nije jasno!!! zasto se svi moji postovi brisu? sta sam ja lose uradila? odavno odgovaram ljudima na pitanja vezana za s5230 i sada mi je obican post obrisan. a da ne pricam da postovi na kojima su reklame su i dalje tamo!!!! bas bih volela da mi odgovorite, hvala! :o

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

jana, kako to mislis svi tvoji postovi kad ih za sada imas svega 3 pri cemu su sva tri na ovoj stranici? Verujem da ce ti moderatiri reci da pogledas pravila otvaranja teme i davanja odgovora :wink:

jana
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 04. Nov 2009. 15:48
Lokacija: Beograd

Post od jana »

ok, onda se to ne zove post :oops: nisam otvorila temu, vec su u pitanju komentari vezani za gorepomenuti telefon. ja se izvinjavam, ali ne razumem se bas u ove stvari tako da verovatno ne umem ni da dobro objasnim sta ja u stvari pitam! ajde onda da probam ovako: zasto su mi komentari vezani za telefon obrisani? 8) :unsure:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Bazi pogled ovde. Sigurno si negde zgresila...
viewtopic.php?t=1936

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

jana napisao: zasto su mi komentari vezani za telefon obrisani? 8) :unsure:
citirala si ceo post i prekršila pravila a neko do moderatora je pogrešio pa nije izbirsao citat nego ceo post... ne znamo ko je obrisao još uvek ali nije namerno ili je možda bilo još nešto u postu što se kosi sa pravilima... u svakom slučaju najbolje je da sačekamo da se javi mod koji ti je obrisao post i da objasni zašto je to uradio... a greške se dešavaju i nama ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Jana očigledno misli na komentare ispod specifikacije telefona. :roll:

Jano, drugi ljudi uređuju taj deo i urednici ovog foruma sa tim nemaju veze. I tamo postoje pravila, sigurno si prekršila neko od njih.
Brišu se svi komentari koji sadrže sledeću sadržinu: diskusija o GPRS/MMS konfigurisanju aparata, psovanje, vređanje, VELIKA SLOVA, lične poruke, reklamiranje, cene u zemlji/inostranstvu, spominjanje admina. Ukoliko Vaš komentar ne zadovoljava zadata ograničenja, preporučujemo Vam da posetite forum sajta.

jana
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 04. Nov 2009. 15:48
Lokacija: Beograd

Post od jana »

Jeste Miskoni, na te komentare mislim! Hvala sto si mi razjasnio. A kome onda za to mogu da se zalim? :smutny: :? :( I hvala na vasem strpljenju da mi objasnjavate takve stvari :kiss :wink:

Odgovori