Sat na sajtu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Sat na sajtu

Post od gargamel4 »

Sad dok pišem post nemam onaj izgled prozora koji stoji kad se pregledaju postovi, ali u zaglavlju bi trebalo da stoji: ime člana, status, datum, i "@vreme" kada je poslat. E to vreme meni ili ne pokazuje kako treba, ili ima neke veze sa mojim kompom (trenutno na poslu), ali pre 15 minuta sam okačio post (oko 11:20), a izbacuje mi 1 i nešto. Zašto?

Unapred se izvinjavam ako je ovakva ili slična tema bila, ali u ovom podforumu se mnogo manje postuje, a na ovoj strani nema ništa na tu temu.

:)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

gargamel4 probaj da u podesavanjima profila podesisi odgovarajucu vremensku zonu, to se i meni desava, evo sad dok ovo ja pisem je kod meni zapravo 11.55.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

OK, pošto ovde nema edit, greška je nekih 6 sati. Kao što vidite piše @06:48, а sada je 11:52.

Isto tako sam jutros kad sam došao na posao i logovao se oko osmice, stajala je nova Dexterova tema o SMSovima, koja je poslata oko poladeset (tj. tako piše u zaglavlju).

U čemu je stvar?
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Super, sad je probližno tačan kad stavim na +5.5GMT, a nisam ni u Iranu ni u Indiji, majke mi .

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

gargamel4 ja stavio na +5.5GMT i sat kasni samo 30 minuta, sta je to :D .
nadam se da ce se ovo isparaviti.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Od prelaska na novi server imamo taj problem, probali smo da uskladimo sat ali nam (za sada) nije uspelo. Trenutna razlika je +7 sati iako je i na serveru i na forumu vreme pravilno podešeno. Čak i ako se ceo forum prebaci na -6, podešavanje u svakom profilu ima prioritet. Dakle, dok se to ne sredi, svako kome je bitno vreme može da prebaci zonu na -6.

Odgovori