Megdan Polje

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Megdan Polje

Post od rixxon »

Predlažem da se na forumu otvori posebna grupa nazvana "Megdan Polje", "Ring", "Front" ili slično, gde bi ljudi mogli do mile volje da se prepucavaju tipa "Nokia vs SE"... Mislim da toga stvarno ima previše na forumu. I svi uvek iznose "samo objektivne činjenice" (subjektivno doživljene!). Administracija ovog dela foruma bi trebala da bude relativno jednostavna - DELETE ALL (što se može i automatizovati). Na taj način bi ljudi mogli da se isprazne i međusobno ispsuju, a da se time ne spamuje forum.

Ako ste primetili blagi sarkazam u mom tonu, to vam se samo učinilo ;)
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Misliš da bi to sprečilo buduće besmislene rasprave u ostalim temama? Čisto sumnjam. Uvek će se naći neko da pokrene staru priču i još par njih koji će se nadovezati ili biti pogođeni... :uhuh:

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

mislim da se nebi nista s tim dobilo.. ako ja kazem u nekoj temi : "bolje uzet k750 nego metar drva" ..taj sto bi se "zalagao" za metar drva, sigurno ce postavit svoj post na toj temi a ne odlazit na drugi deo formu tako da.. mislim da je beskorisno, nista se nebi dobilo.. a da ima prevse spama.. da to stoji

davno kad sam se prepucavao sa milanom91, sam mi se javio ma PP i rekao: "ako imas sta da kazes, ajde da raspravimo na MSN-u.. tako da, moderatori neka obavljaju svoj posao a korisnici koji se hoce izivljavat, neka koriste PP ili neku drugu vrsti komunikacija..

predlog na prvi pogled izgleda super ali.. mislim da ga "doticni" nece koristit

poz

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Ma znam da ne bi sprečilo rasprave u drugim temama.. Ni moj predlog nije bio krajnje ozbiljan, više sam bio revoltiran što sam na par mesta (gde sam to najmanje očekivao) opet video stare priče..

Al, opet, razmišljam ovako: malo je ljudi koji će reći "ajde da ovo raspravimo na PP ili MSN.." zato što ljudi prosto vole publiku kad se raspravljaju. A uvek može neko treći (ko je hladne glave) da im kaže "ALO BRE VAS DVOJICA MARŠ TAMO (LINK) PA SE TAMO PREPUCAVAJTE"... Mislim ovo je figurativno, naravno da bi i taj koji bi nastupio ovakvim tonom automatski bio uvučen u raspravu..

Možda je poređenje glupo, ali u razvijenim zemljama problem narkomanije ili prostitucije "rešen" je tako što su definisana mesta gde je to do legalno. Na ostalim mestima je to zabranjeno. Problem se tako drži pod kakvom-takvom kontrolom. Ako je svugde zabranjeno - te pojave će se javljati svugde, bez ikakve kontrole.

Eto, mala ekstrapolacija teme.. 8)
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

e to vec moze.. ne moze ti reci: "a gde da se ispricam?" ..a ovako s takvom temom vec ti nema sta reci.. nije lose, pa ako ne bude ni jedan posta li da se zna red kuce..

ne znam sta kazu modovi

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pa, postoji "Proba" gde generalno može da se žvrljka o tome, uz periodično brisanje i čišćenje. Slažem se sa konstatacijom da neki baš vole publiku... :roll:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ovo bi bilo veoma dobro za moderatore koji bi u tom megdan polju morali da edituju i da prilagodjavaju svaki post od strane korisnika
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Da bas fina ideja :disgust: da otvorimo podforum za hejt....nece se taj film ovde gledati 100% :shock:
5130+Koss the plug....

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Megdan Polje

Post od Vlada Zem »

rixxon napisao:Ako ste primetili blagi sarkazam u mom tonu, to vam se samo učinilo ;)
Masterokrata ;) , -ironija-, Nokia VS SE, i tako to...
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ako bude novog 'megdan polje' podforuma, to ce biti underground Mobilnog sveta. Podforum ce biti zapusten, jeziv, mracan. U njemu ce vladati zestoki likovi- mnogo za'ebani. Izmedju klanova ce se razmenjivati ilegalni linkovi, a dolazice i do zestokih sukoba i razmene vatre (flame-a).
U taj deo foruma moderatori ne zalaze. Odavno su uvideli da se taj podforum otrgao kontroli i da je previse rizicno tu intervenisati. :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Odgovori