Da li je Coca Cola sponzor sajta Mobilni svet?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Da li je Coca Cola sponzor sajta Mobilni svet?

Post od Dekysa »

Pošto posvećujete izuzetnu pažnju najnovijoj nagradnoj igri Coca Cole, kao i dobrim i lošim osobinama tog napitka posumnjao sam da je ova američka firma iz Dobanovaca u stvari sponzor sajta Mobilni svet. Šta o tome misle posetioci - baš me zanima?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ko je posvetio paznju nagradnoj igri Coca Cole?! Sajt sigurno nije... :uhuh: To shto smo mi tj. chlanovi foruma diskutovali o tome na ovom FORUMU nema veze sa vlasnikom ovog sajta. Ne znam da li je Coca Cola sponzor sajta, to ce najbolje vlasnik da ti odgovori ali mogu samo da ti kazem da ti je zakljuchak bzv. ,obrazlozio sam ti zashto. :wink:

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Da jeste imao bi sa strane banner coca cole. Al nema.....
@dekysa: a i da jete i da nije, kakve veze ima to sa zivotom, sta imas ti od toga sto to znash. Sta menja to sto znash da jeste ili nije.

Moze lock :)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

"Sve su to stvarni pvać'nic', i domać' izdajnici"

:lol: :lol: :lol:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Dakle, pošto na ovom forumu posvećujemo "izuzetnu" pažnju raznim stvarima i događajima, možemo da "posumnjamo" da su sve te firme prikriveni sponzori sajta? :?

I naravno - lock...

Zaključana tema