ne stize mail za potvrdu oglasa dva dana!!!

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
maestroBG
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 31. Jan 2009. 05:01

ne stize mail za potvrdu oglasa dva dana!!!

Post od maestroBG »

molim administratore da mi objasne zasto mi vec dva dana ne stize mail za aktiviranje malog oglasa, pokusao sam sa 4,5 razlicitih mailova, a ni posle 48 sati niste objavili nijedan moj mali oglas!!!???

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Koristi pretragu idući put pre nego što otvoriš temu jer dosta ljudi imaju isti problem !!!
Nokia Lumia 630

maestroBG
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 31. Jan 2009. 05:01

Post od maestroBG »

milion foruma sam koristio do sada ali zaista ne mogu da nadjem odgovor!!!molim vas ukratko razlog da mi objasnite???

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

E pa idi na tih milion postuj jer ovde je blokada na serveru zbog provajdera e-mail adresa, kao i redizajniranja sajta na koji dugo čekamo
Nokia Lumia 630

kantivoje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 22:32

Post od kantivoje »

djolex, znaci dok se ne sredi sjt mozemo da zaboravimo na oglase???? :shock: tipicna srpska stvar, selo gori a baba se ceslja!!!!!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Evo sad ce administrator samo zbog tebe da sredi oglase, jer tebi gori pod nogama... Tipicna srpska stvar, ljudi koji misle samo na svoje dupe...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

danielcikos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 20:04
Lokacija: Backa Topola

Post od danielcikos »

Ovde ne mogu da postavim ni jedan oglas. Moze li neko da mi objasni u cemu je problem. Pokusao sam sa pet razlicitih e-mail adresa i nista.

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od voodoons »

probaj sa drugim brojem telefona...
Moj broj telefona je u crnoj listi iako sam ostavljao jedan oglas, mozda nekad dva puta na jedan broj telefona i jednu email adresu, NIKAD vise i ne stize ni meni aktivacioni mail.
Stavio sam drugi broj telefona, otvorio novu email adresu i gle cuda, stigao je aktivacioni mail.
Ja molim administratora da se javi na forumu jer džaba ja da šaljem mail na koji neće biti odgovoreno sa pitanjem: ZAŠTO?
Želim da mi neko odavde, ko ima ovlašćenja, pokaže datum i oglas koim sam prekršio ijedno pravilo da bi moj broj telefona bio stavljen u crnu listu brojeva.
ZAŠTO neki pojedinci svaki dan ostave 10 oglasa sa istim brojem telefona (za email adrese ne znam, ali brojeve vidim) i njihovi brojevi se ne nalaze u crnoj listi?
Razglabano je ovo sto puta na ovom forumu i džaba, jedni će da se "časte" oglasima, drugi će se samo nervirati. E, obo je tipično za Srbiju a zove se dvostruki standard.
Još jednom, molim administratora da mi pokaže gde sam prekršio neko od pravila za postavljanje oglasa.

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

voodoons, već je milion puta objašnjeno da ovde neće biti nikakvog objašnjavanja.
Pošalji mail na datu adresu i čekaj.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od voodoons »

Neka hvala, slao sam mailove i nisam dobio nikakav odgovor.
Ako si mislio da cekam mail za aktivaciju, opet, neka hvala. Niste vi jedini gde moze da se ostavi oglas jedino sto ste, na veliku zalost svih nas, najveci oglasnik za mob.telefone.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Niko tebe ne tera da stavljas oglase baš na mobilnom svetu, možeš slobodno da ideš gde god želiš i misliš da će ti biti bolje ali umesto da imaš poštovanje prema ljudima koji su ti potpuno besplatno omogućili da se reklamiras na najposećenijem sajtu o moblinim telefonima kod nas, dakle, sa ciljanom publikom i da tu direktno zaradiš, pošto već znamo da si preprodavac, ti govoriš da je žalost većine što je ms.com najveći... E to je nekultura...

Dakle, imate mail, milion puta je odgovoreno da se samo na mail šalju primedbe i vi opet nastavljate na forumu da pitate... :roll:

Zato ide lock... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Molim sve koji imaju probleme sa oglasima da isključivo traže pomoć preko email adrese mobilnisvet.com@gmail.com jer je to jedini način da dobiju odgovor od administratora direktno.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Zaključana tema