Zahtjev

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Zahtjev

Post od Vincent »

U zakljucanoj temi o nosenju telefona ljeti stoji par poruka u kojima se prozivaju Crnogorci i Bosanci da su "seljaci" ili tako nesto i da nose neke "seljacke" torbice. Da se razumijemo, ima ih, ali ima i drugih grupa ljudi koji su "seljaci" i nose slicne neukusne stvari, ali su istaknute samo ove dvije grupe. Molim da se opomenu clanovi koji na ovakav nacin ispoljavaju svoje misljenje da to cine malo suptilnije.
Hvala.
Pozdrav! ;)
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Vincent, koliko sam ja video o tome je bio samo jedan post od strane jednog clana foruma.
U potpunosti te razumem i podrzavam tvoj zahtev jer na forumu nema mesta za vredjanje bilo koga.

Mislim da je greska bila sto je zakljucana tema trebalo je samo malo da promeni naziv. da makar u jednoj temi pricamo o necemu drugom, a ne samo o mobilnim telefonima.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

U potpunosti podrzavam obojicu.
Vredjanje na verskoj i nacionalnoj osnovi u bilo kom pogledu je za svaku osudu.
Takodje,moje misljenje u vezi pravila i sankcionisanja clanova foruma je krajnje nekorektno.
Recimo kod vredjanja koje je Vincent pomenuo,a i mnogi clanovi primetili se precutalo,dok se sa druge strane banuju korisnici i brisu im se postovi za raznorazne gluposti,tipa off,sala medju korisnicima itd.
Ja u potpunosti shvatam da je ovo sajt vezan za mobilne telefone i ne bi ga trebalo spamovati drugim stvarima,ali sa druge strane prilikom postovanja,jednostavno receno,"dodje mi" da se nasalim sa nekim clanom,ne mogu.Jer mi se post obrise,ili dobijem opomenu.
To isto vazi i za zahvaljivanje clanovima koji su,recimo pohvalili sliku ili samog korisnika.
Pozdrav!
Slika

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

jerkann, nisam htio nikog da imenujem, niti sam obratio pažnju ko je postavio post, jednostavno mi je zasmetalo... Inače, u potpunosti podržavam slobodu mišljenja, izražavanja i kritikovanja, naravno i kad ta sloboda podrazumijeva i antipatiju, pa čak i vrijeđanje. Ipak, sloboda je sloboda samo ako je apsolutna, sa svim prednostima i posledicama. S druge strane, mislim da bi ljepše bilo da se sve to malo argumentuje, da ne izgleda kao običan besmisleni hejt.
cale, slažem se sa tobom da se ponekad krupnije stvari preskoče a na sitnijim se insistira, ali dok ne dokažeš krivicu, to je samo slučajni previd :D
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne preskaču se krupnije stvari nego vi jednostavno ne vidite upozorenja preko pp... ili ono što se obriše... a i postoji lista korisnika koji prave probleme tako da se posle par prekršaja veoma uspešno ukljanjaju sa foruma lakom rukom glavnog hirurga Miškonija :D

Tema je zaključana, korisnici zapamćeni i upozoreni a pravda, kao i uvek zadovoljena... :)

Lock :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Zaključana tema