mali oglasi

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Što se tiče zamene, postavite klasičan oglas sa nekom minimalnom cenom za keš, naglasite na kraju teksta oglasa ", može zamena za XXX XXX". To je to. Što se tiče garancija, biće izmena na sajtu svuda, pa i tu.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

kalinicm, a da li bi mogla da se otvori npr jedna tema u kafic-u,gde bi clanovi foruma prodavali i menjali svoje aparate???
Pa da i mi budemo malko privilegovani.... :D :D :D
D500&E71

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

opet ste poceli da mi brisete oglase :shock: kao ni prosli put, ni sada ne znam u cemu gresim jer postujem ta vasa pravila za postavljanje. nisam preprodavac,hocu da prodam jedan telefon ili da ga zamenim za drugi. oglas je isao ovako nekako: 20 dana star,malo koriscen,extra ocuvan....spisak sta imam od opreme,lokacija i broj telefona. poslao sam 2 oglasa sa istog e-maila kao sto pravila nalazu i obrisali ste ga :shock:

ne znam sta da radim,mozda je bolje da postavim oglas ovako:
Slika

a ove nove neotpakovane pa jos stare jedan dan nisam primetio da brisete

Slika
jel sapunjate macora?

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Ja oglas i ne mogu da postavim,pre je radilo kao ludo,a sada ne mogu...a imam 4-5 telefona na prodaju

:dry:

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Isti slucaj i kod mene! Pise, da mogu dnevno da se posalju 2 oglasa sa jedno maila, a ja sam probao da postavim juce 2 oglasa (prethodno sam probao pre 3 dana), i pojave se, ali cim posle nekog vremena pokusam da ih nadjem, nema ih :o

luckyyy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 19:32

Post od luckyyy »

I ja imam problema sa postavljanjem oglasa...
Jednostavno nema aktivacionog linka na mom privatnom mailu.!
Uzasno me nervira!
Old Nokia ::: Asus Zenfone Max Leather Black

mwac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 23. Nov 2006. 19:36

Post od mwac »

Koliko se da primetiti admi bas i ne odgovara na kritike,
a kod mene je slucaj da ja vec cirka godinu dana ne primam na moj mail aktivacioni link kako bi u opste i aktivirao oglas i ako strogo po onim ispisanim pravilima popunjavam text mog oglasa, a nisam ni preprodavac, pokusavam da utopim jednu nokiu 6230 koju setam veca 8 meseci.

mislim, sto jednostavno ne kazete da je sajt iskljucivo za preprodavce i likove koji su se smorili od dvonedeljnog koriscenja svojih mobilnih aparata koji su u vrednosti od 300e (minimum) pa da mi sirotinja trazimo neku alternativu

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

napravi drugi mail pa postavljaj oglase,ja sam sada napravio 10 komada pa cu da saljem isto ko ovi preprodavci i uvaljivaci svega i svacega :)
jel sapunjate macora?

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Primetio sam nesto cudno, lik iz gornjeg screenshot-a je poceo da postavlja oglase bas kada se "slucajno" pojavio i proizvodjac Anycool! Da ne govorim da su oglasi preplavljeni sa tim oglasima. :x

Dorcol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 24. Apr 2007. 20:42

Post od Dorcol »

kalinicm,
Pokushavam danima, da postavim oglas i uopshte ne dobijam aktivacioni mail, vodim rachuna o pravilima postavljanja i do skoro je sve radilo kako treba, voleo bi bar ukratko da dobijem objashnjenje da li je problem tehnichke prirode ili lichne,

Oglas Nokia 7390: star 1 godinu, ochuvan, full originalno pakovanje, kesh, beograd, bakishnikola@gmail.com, 0658666886

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

isti problem!!! nervira me ovo covece a treba da kupim mami telefon za 8 mart!!

P.S. popravite ono polje kada treba da se doda kontakt. ja pokusam moj mail da otkucam i bude predugacak. samo otkuca aleksandar_resnik@hotmail.
KISS ME I AM 93

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Coa 12 zasto ne bi probao da se oglasis u sobi i temi koja je namenjena za to?? hint-podforum:Proba,tema:Prodajem / Kupujem / Zamena :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

fain2daniel, pa probao ih, ali gledam ljudi gledaju nove poruke, ali sta da radis kada me nervira, ne stigne mi aktivacioni mail na ni na cak 3 ova maila :x
KISS ME I AM 93

mada
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 09. Mar 2009. 07:16

Post od mada »

Interesuje me kako da odjavim oglas. Izbrisao sam sve mejlove greskom tako da ne znam link za deaktivaciju

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Ja sam mislio da cu procutiti sve ali mi je dosadilo ovo ali jako. Sada bi zamolio gospodinu neimenovanog i (nebi dao rang njima)..moderatoru da ako ima hrabrosti ostavi ovaj post da svi procitaju. Makar cu svaki dan registrovati se i napisati dzabe ce biti banovanje i sve..

Dakle. Cemu je svrha besplatnog oglasa ako stalno mi izbrisite oglas??? Nemojte da mi delite svoje nepostojeci pamet da mogu samo 2 oglasa da posaljem svaki dan , jer sam video primerak kada je za jedan broj odmah iza jednog bio 4 oglasa...

Ovo je sada ili obicna prevara ili glubi dileri placaju vaa da siromasnima izbrisite oglase. Al nazalost, mi zivimo u srbiju gde svaki ko ima kopjuter i inernet i jedan kod za pristup zove sebe adminsitratoru ili global moderatoru ili vec kako se kaze...ali ovi ljudi su i fizicko i psihicko slabi da procaskaju one oglase koje su posatvljene u svrhu oglase a ne u zbog masovnog prodaja....bitno ej da su moderatori ali za to vec nemaju da POSLAO SAM sa 3 mail adresa ZALBU i smrdilo im se da mi odgovaraju zasto moram svaki dan napraviti drugi email adresu i kupiti 3 novi broj samo da bi malo zaradio....

Ne, lakse je izbrisati oglas i oznacavati ga kao spam poruku. Znachi 9 mail adresa 3 broja i sve su blokirane.

MRZI ME DOLAZITI VISE OVDE I SRAM VAS BIO da nemate neki red i ogranicenje za oglase,

Moje oglasi nisu sadrzali ni tudje ni ruzne reci niti bilo sta nekulturno....Neka gospodin koji sediiza kompjutera i jede masni kolac i igra tupi pasijan odgovori na moje pitanje.

I nekda se daje argumente i dokaze zasto mi je blokiran 3 broj. Jer JA imam dokaze za posalte poruke i niko se nije javio. Zasto su oni uopste moderatori ako ne odradjuju svoje posao? Trebalo bi staviti na glasanje dali oni budu banovani a ne clanovi..


ali nazalost istina uvek boli...

sramota za vas. A za one kojima nije kosulja neka ga ne obice. Dobra madjarska izreka mozda ga nisam dobro prevodio ali dobar srb razume!

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

mwac napisao:
mislim, sto jednostavno ne kazete da je sajt iskljucivo za preprodavce i likove koji su se smorili od dvonedeljnog koriscenja svojih mobilnih aparata koji su u vrednosti od 300e (minimum) pa da mi sirotinja trazimo neku alternativu
bas tako bas tako

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

neovo napisao:opet ste poceli da mi brisete oglase :shock: kao ni prosli put, ni sada ne znam u cemu gresim jer postujem ta vasa pravila za postavljanje. nisam preprodavac,hocu da prodam jedan telefon ili da ga zamenim za drugi. oglas je isao ovako nekako: 20 dana star,malo koriscen,extra ocuvan....spisak sta imam od opreme,lokacija i broj telefona. poslao sam 2 oglasa sa istog e-maila kao sto pravila nalazu i obrisali ste ga :shock:

ne znam sta da radim,mozda je bolje da postavim oglas ovako:
Slika

a ove nove neotpakovane pa jos stare jedan dan nisam primetio da brisete

Slika

nemoj mi da kazes da je zabranjeno citriranje cele poruke!!!

bolje da admin objasni ovo ispred svih clana!!!

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

neovo, nisam na tebe razumeo al ti to znas dobro...trebali smo da napravimo neku peticiju il neznam ovi ljudi su drogirane skroz... :x :x :x

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

OK, moglo je svih ovih 4 posta da bude jedan koji objašnjava sve što hoćeš da kažeš
Nokia Lumia 630

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

djolex, jbg nisam ni priometio ovo a samo na ovom forumu nemoguce editovati postove, inache bi izbrisao i stavio bi sve u jedan post...

al bitno je da svi razumeju sta am hteo d akazem i nadam se da ce admin ili moderator konachno sakupiti hrabrosti da lepo i detaljno objasni sve sto sam pitao :x

Zaključana tema