Problem na Mobilnomsvetu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Problem na Mobilnomsvetu

Post od IDzO »

Kad sam otisao da proverim kakav je 3110 Classic tj njegovu specifikaciju uvek me je automatski prebacivao na neku stranicu bux.to

Evo pokusacu da uploadujem clip koji sam snimio sa 6630

http://s15.photobucket.com/albums/a393/ ... 012008.flv

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Isao sam na "BRZU PRETRAGU" i tu sam ukucao 3110, zatim on izbaci 2 modela i kliknem na 3110 Classis i kad ucita stranicu automacki me prebacuje na taj drugi sajt. Stisnem BACK vrati me na 3110C i o5 kad ucita stranicu automatski me vrati na tu BUX.TO. Inace koristim INTERNET EXPLORER.

Evo ga jos jedan snimak!!!

http://s15.photobucket.com/albums/a393/ ... giklip.flv

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Sad sam probao IE i mene prebacuje, u lisici mi se samo na sekundu pojavi u adresaru bux.to ali ucita stranicu 3110.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Sredjeno, moraću da doradim malo neke detalje vezano za komentare pošto to očigledno nije bullet-proof što bi ameri rekli. Hvala na informaciji, već sam i regulisao.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

spackey
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 01. Jan 2008. 00:11

Post od spackey »

Zeleo bih da prijavim sledece :
Naime, ni jedna od prodavnica koja "ima" IPHONE - ga u stvari nema !
Pa se, stoga, pitanja sama namecu:
Cemu sluzi onaj spisak prodavnica i cene?
Da li neko (od Admin-a) kontrolise taj deo ?
Cemu chek box-ovi za LAGER I CENE, kada, bar za nas obicne korisnike, nema efekata ?
Ja vec mesec dana pokusavam da kupim IPHONE, ali sve prodavnice (sa spiska) koje pozovem daju odgovor: nema/ne prodaju ga.
I jos jedno pitanje:
Koji su kriterijumi za ostavljanje postova ispod specifikacije odredjenog telefona?
Naime, slicno samo mnogo krace pitanje otavljam tamo vec par puta i umesto odgovora vidim da mi je pitanje obrisano ! HELP !

Ne zelim da neko pomisli da sirim negativnu energiju, vec trazim pomoc, a i zelim da i vama pomognem svojim sugestijama.
HP ipaq rw6815

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

spackey, pa nemogu oni iste sekunde da izmene cene... Menjaju ih jako cesto, odlicno je uradjeno, kud ces bolje od ovoga???
iPhone + CX300

spackey
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 01. Jan 2008. 00:11

Post od spackey »

Nisi me razumeo. Stvar je u tome da kada pozoves radnju, koja je prijavljena da IMA odredjeni telefon, radnici ti kazu da NEMAJU ILI NE PRODAJU taj tel.
A sto se tice tempa azuriranja cena - sve najbolje !
HP ipaq rw6815

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

iPhone ima u prodaji, kolega će proveriti sve radnje još jednom iako to stalno i radi. Što se tiče komentara, najbolje da komentar koji postavite kopirate i ukoliko nestane pošaljite mi to na PP i dobićete objašnjenje zbog čega je uklonjen.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

Posto je danas 31.januar,a primetio sam da od polovine danasnjeg dana postovi imaju datum 01.02.'08 i neko netacno vreme, u cemu je problem?
Trenutno je 20:45, a pored posta koji sam malopre napisao pisa 03:31 i sutrasnji datum!

Izvinjavam se ako je negde objasnjen ovaj problem, nisam u toku,od juce sam se ponovo aktivirao na ovom forumu.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ako se ne varam, se sa ovim problem administratori suocavaju od kada su presli na novi server! Ja mislim da je tako nesto bilo receno !

Odgovori