Motorola V980

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
andjelko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 08:32

Motorola V980

Post od andjelko »

Molim Vas za pomoc oko podesavanja mms-a za motorolu v980.Kupio sam telefon pre neki dan,skinut je vodafone mreze.Nikako ne mogu da selektujem profil koji kreiram.Prikljucen sam na 064 mrezu.Pomagajte!

Unapred hvala!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Skini Vodafon softver,to je toliko njesra da me cudi da uopste jos mogu ovi nasi da prodaju neki telefon sa njihovim softverom i 99% vlasnika prvo sto uradi telefonu je bas flesovanje!
Pozdrav 8)

max_power
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 02. Nov 2005. 15:20

Post od max_power »

Predpostavljam da zans ali za mms prvo moras da podesis GPRS sto je na ovom telefonu malo komplikovanije. Udji u meni, pa zatim na "vodafone live!" zatim idi na "internet profiles" kreiraj novi profil sa parametrima koje imas na telekomovom sajtu, ja koristim 063 mrezu tako da cu ti opisati kako to ide na "trojci".
NAME: stavi sta oces (064)
Homepage: wap.mts.........
service type 1: WAP
getway ip1: stavi IP adresu
port1: (kod mene je 9201
service type2:WAP
getwayip2: 000.000.000
port2:9201 (opet nisam siguran da je ovaj kod tebe)
User Name1: nista ne upisuj
pass1: nista

Sifru i korisnicko unesi tek na kraju strane za podesavanje, na samom dnu.

To je GPRS

A MMS je jednostavnije. Odi u messages srednji taster udji u messages options, pa na MMS i tu nije tesko treba samo da odaberes koji profil GPRS-a ces da koristis.

Pokusaj da se snadjes, brisanje software-a je komplikovanije od ovog. Ja sam se malo mucio al sam ga namestio.

Pozdrav svima!

Motorolica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 01:52

Post od Motorolica »

Lomnica_city napisao:Skini Vodafon softver,to je toliko njesra da me cudi da uopste jos mogu ovi nasi da prodaju neki telefon sa njihovim softverom i 99% vlasnika prvo sto uradi telefonu je bas flesovanje!
Pozdrav 8)
Moze li se to uraditi sa njenim USB kablom ? Ili mora na "kanal" :)

Verzija koju ja imama je V980M (tako se prijavljuje), sa vodaphone mreze, trebalo bi po tome da ia 64mb flash, ili gresim?

Gde naci fajlove?


Milan

brico
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 12. Jan 2006. 17:32

Post od brico »

@ Max Power
Probaj da napises jos jednom, ali postepeno i da pazis jesi li sta propustio, jer ovako ne radi.
I ja sam na 063 i u ovom podesavanju nesto fali.
Hvala!

Odgovori