Nokia 700, GPRS podesavanja za Vip?

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
qwertyu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 14. Dec 2010. 21:47

Nokia 700, GPRS podesavanja za Vip?

Post od qwertyu »

Možete li da mi pomognete oko jednog problema?
Telefon je Nokia 700, i znam da je zastareli Symbian i da to niko normalan ne koristi.
Ne mogu da dobijem Vip podešavanja za GPRS. Kad pozovem korisnički servis, automat mi kaže da podešavanja za vaš model nisu trenutno dostupna blablabla.



http://www.vipmobile.rs/usluge.2457.html#mms
Na ovoj stranici sam odabrao Nokiu C7 (najsličniji od svih na spisku, koji očigledno niko nije dirao od 2011. godine) i prepisao sva podešavanja na telefon, ali i dalje ništa. Pojavi se ono E na vrhu ekrana, ali se ništa ne dešava.

Pomagajte!

qwertyu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 14. Dec 2010. 21:47

Re: Nokia 700, GPRS podesavanja za Vip?

Post od qwertyu »

Update: problem izgleda da nije u podesavanjima, vec me Vip verovatno nesto zeza.Upravo sam kupio onaj njihov dodatak "50 mb na 7 dana", potrosio dragocenih 50 dinara i sve radi super. Sad se pitam, hoce li raditi kad dodatak istekne? Vidimo se za 7 dana :]

hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Re: Nokia 700, GPRS podesavanja za Vip?

Post od hibiskus »

koliko vidim sa sajta Vipa, ti internet prepaid paketi traju onoliko koliko pise, tj. najverovatnije ti nece raditi posle isteka 7 dana. Moj predlog je da pogledas da li u telenoru ili metsu ima neki prepaid paket koji ti daje odredjenu koli;inu podataka po maksimalnoj, i neogranicenu potrocnju po minimalnoj brzini.

qwertyu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 14. Dec 2010. 21:47

Re: Nokia 700, GPRS podesavanja za Vip?

Post od qwertyu »

hibiskus napisao:koliko vidim sa sajta Vipa, ti internet prepaid paketi traju onoliko koliko pise, tj. najverovatnije ti nece raditi posle isteka 7 dana.
Bio si u pravu, prošlo 7 dana i sve kao i ranije.
Stvarno ne bih da menjam broj, puno je to zamajavanja sa svim i svačim.
Zna li iko u čemu je problem i zašto mi ne radi stari, dobri "0,06 din/KB", bez raznih paketa?

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia 700, GPRS podesavanja za Vip?

Post od гари »

Možda treba to nekako da omogućiš u tom VIP meniju, ili pozivanjem operatera? Ako su tako napravili, to mi je donekle i razumljivo. I ranije si mogao brzo da stučeš sebi slučajno sav kredit sa dumb telefonom, a ovako bi ti smart telefon za dan mogao potrošiti i do 5-10MB u pozadini bez da ga pipneš, a u parama to onda i nije malo. 1MB je po tome 60-70 dinara ako se ne varam.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Odgovori