MMS za Nokia C3

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
gagana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2012. 00:35

MMS za Nokia C3

Post od gagana »

Kupila sam telefon jesenas a nisam slala MMS..Pre neki dan pokusala i nece...Poslala ponovni zahtev, isla u MTS i nista - da li neko ima ideju st amoze da bude? Sve ostalo radi bez problema...

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

gagana, nadam se da ce ti ovaj link pomoci.. 8)
KLIK

gagana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2012. 00:35

Post od gagana »

Nije pomoglo - napomenula sam da sam sve to pokusavala i isla u nihovu poslovnicu i ni tamo nisu uspeli da mi pomognu...

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

gagana, kako je moguce..pa cek al mozes da ides na net klasican ili i to ne mozes..Posto mi je cudno da npr radi net a mms ne..Sta ti se desi kada hoces da posaljes mms,sta ti napise da ne moze..

gagana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2012. 00:35

Post od gagana »

Moguce je..Idem i na net preko mts-a i na wi-fi ali mms nece - kao pocne da salje, onda se ukoci i tako stoji dok ne vrati poruku da ne moze da posalje....

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

gagana, hmm sto li to zeza,sta zelis uopste da posaljes,al video ili sliku..ako hoces da posaljes video mozda te to zeza..pokusaj sa slikom iz telefona..stvarno mi nije jasno sto nece,kazes isla si u mts i sta su ti tamo oni rekli..

gagana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2012. 00:35

Post od gagana »

nista, kokos je pokusavala 20 minuta i rekla da ne moze... :p to bi i moja baba mogla da kaze i da ne pogleda telefon...

karbus
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 31. Avg 2006. 20:06
Lokacija: Surdulica

Re: MMS za Nokia C3

Post od karbus »

Imam isti problem sa Nokia C3. Ne salje MMS nikako, pokusava u nedogled i onda javi da nije poslato. Internet radi i preko gprs. Gagan, jesi resila ovaj problem, mada vidim da je to bilo jos prosle godine?

stajke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 07. Jan 2012. 18:25

Re: MMS za Nokia C3

Post od stajke »

Pozdrav svima!
Ja imam isti problem. Telefon je Motorola XT530 (Android 2.3.5), GPRS radi, ali nece da posalje MMS (samo stoji na Sending...). Uneo sam sva podesavanja sa zvanicnog MTS sajta.
Naterao sam tel da salje MMS tako sto sam od zvanicnih MTS podesavanja za MMS ( Sa ovog linka) izmenio APN TYPE
17. u zavisnosti od uređaja u polju APN TYPE izabrati ili upisati mms

Ostavio sam APN TYPE prazan, potom sam u meniju ACCESS POINT NAMES oznacio "mts mms". MMS je onda radio bez problema, ALI GPRS NIJE RADIO! :(
Resen sam da u potpunosti resim problem MMS-a i GPRS-a tako da se javljam kada nadem odgovore. :)

Odgovori