podesavanje za net na bb 9700 sa os6

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
valexa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 07. Nov 2010. 13:39

podesavanje za net na bb 9700 sa os6

Post od valexa »

Potrebna mi je pomoc oko podesavanja bb bolda 9700 za net. Izvrsio sam update na os 6, a na os 5 mi je radio kako treba, kad otvorim opciju browser iz osnovnog menija. Posto je phone sim free, radio je I u mts I telenor mrezi. E sad na os 6 iz osnovnog browsera nece na net,ispisuje poruku da mi usluga nije obezbedjena preko operatera postojecim service planom, sto je glupost,jer sa iste kartice (mts) pristupim sa htc,nokie, I sl. Nazovem serv centar, oni kazu da automatska podesavanja ne mogu poslati sms om za bb,vec da se javim u poslovnicu,gde ce to obaviti rucno. Posto me to mrzelo,ne znamm sta bi to oni specijalno uradili,obavim sam rucna podesavanja apn-a, omogucim ih,ubacim user name I pass, I opet isto. Doduse,skinuo sam operu preko wifi-ja,I preko nje,a sa ovim podesavanjima, mogu na net. Zanima me sledece- sta treba da uradim,I je li moguce da idem na net preko standardnog browsera bb,I kako da izvrsim podesavanja? Ili je jedino resenje da se vratim na os5, sto mi je malo bezveze. Unapred hvala na odgovoru. Pozdrav