Internet Samsung E250

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
vaki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 18:41

Internet Samsung E250

Post od vaki »

Pitanjce za nekoga ko ima Samsung E250... Skoro sam promenila telefon, imam već odobren pristup internetu, medjutim prilikom setovanja telefona i unosa parametara, očigledno to nisam dobro uradila... Da li bi neko mogao da mi pomogne? Korisnik sam Telenor mreže, 063!

kestenjak
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 19:55

Post od kestenjak »

na sajtu Telenora (www.telenor.co.yu) postoji deo sajta na kom mozes da posaljes podesavanja direktno za tvoj preptplatnicki broj za tvoj model aparata, kada dobijes podesavanja moras ides na opciju save , i nakon toga ti telefon ponudi gde zelis da sacuvas parametre , odaberi neko prazno polje i klikni na save , nakon toga ce te telefon pitati *- do you want to set for curent profile ? , ti odaberi yes i to je to :roll: pozz

vaki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 18:41

Post od vaki »

Hello, dobri samarićanine! :) Lepo je imati osećaj da uvek ima nekoga da izvuče keca iz rukava, kog ti trenutno nemaš... Veliko hvala na informaciji! Slediću uputstva i nadam se da ću ovaj put sve odraditi kako treba... :D Veliki pozz!!!

Edit:
Kestenjak, ili sam ja ćorava ili sam luda ili nisam za savremenu tehniku... Rovarim po sajtu telenora, ali ne mogu da nadjem ono što me interesuje... Jedino sam uspela da se registrujem na Moj Telenor portal... :cry: :smutny:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

vaki idi na ovu stranicu i naces podesavanja za Telenor mrezu:
http://www.telenor.co.yu/?page=103
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

vaki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 18:41

Post od vaki »

:( Na žalost, baš nemam sreće...
Iz nekog razloga, onemogućeno mi je da posetim taj link... Internet koristim na poslu, možda ima veze sa ograničenjima administratora... :dry:
Gubim nadu, odustajem, ostaje mi da ipak nazovem operatera i iskoristim opciju koju sam htela da zaobidjem...
U svakom slučaju, hvala na pomoći, mnogo je značilo u psihološkom smislu... :)

Odgovori