w300 utisci o telefonu

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

Pomoc: danas sam prevrnuo najmanje 10 radnji, i svi listom imaju TIM-ov w300. Da li iko zna da li igde u Beogradu moze da se nadje cist, neskidan s mreze telefon, po mogucstvu s godinu dana garancije? Hvala.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pa, jedino ti otaje da zovnes te radnje telefonom i da proveris. Ovako, tesko da iko zna...
iPhone + CX300

Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

Zvao. Evo zanimljive situacije: u jednoj radnji imaju neskidan s mreze sa 6 meseci garancije, u drugima postoji TIM-ov sa godinu dana garancije. Kako ovo najpametnije prelomiti, pitanje je sad.. :?

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Zovi "Telekom+"! :wink:
Ja kod njih stalno uzimam telefone i do sad sam uvek dobijao full pakovanje sa telefonom koji nije skidan sa mreze.Sad sam proverio trenutno nemaju W300,al ti ih nazovi pa ih pitaj dal i kad ce ga dobijati.Za garanciju nisam siguran koliko traje,al do sad nisam imao nikakvih problema sa njihovim telefonima i jos su jedni od jeftinijih! :wink:

Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

Vec paznuo TIM primerak 8) So far so good.. Inace u celom gradu nema primerak da nije s mreze (Telekom + je najverovatnije jedina radnja koju nisam zvao..) osim verovatno kod operatora i ovlascenog distributera (za zanimljivu cenu, ni duplo skuplju nego u radnjama.. ) Sad me ceka zezanije s konfigurisanjem mms-a, posto moram da brisem TIM-ova podesavanja. Ili da jednostavno"ubijem" TIM-ov softver flash-ovanjem, sto bih najvise i voleo, ali mislim da ova "renomirana" radnja u kojoj sam ga kupio ne moze to da odradi, pa cu da trazim po gradu ko moze. Inace, da je best buy, jeste best buy.. Baterija? Nadam se da cu za par dana da potvrdim iskustva mojih prethodnika sa 1. strane.. :) P.S. Sorry svima, nemam vremena da jurim po temama gde je pisano o brendiranim telefonima na nasem trzistu (Vodafon, TIM, O2...), ko ima link, slobodan je da me uputi.. :wink: Pozdrav!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Pere Ubu, za bateriju ne brini :P :D Drzi i vise nego sto je potrebno, a za taj model skidan sa tim-a jel logo i na unutrasnjoj strani display-a? Oce sestra da kupi w300 ali joj je ruzan soft sa mreze i glupo joj da ima stampan logo mreze sa unutrasnje strane. :oops:
5130+Koss the plug....

Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

Upravo tako. Obostrani logo, i spolja i iznutra. Mada mislim da je sve stvar navike, kroz par dana nece se ni primecivati. A uvek moze da se odredjenim fizicko-hemijskim metodama odstrani.. :roll: Inace, ja cu ovih dana da ga flash-ujem na originalni softver, pa resavam i problem neprivlacnog start-up screena-a, kao i nekih TIM-ovih stavki u menu-ju. Btw., ako ga kupuje, postoji verzija u fluorescentno zelenoj boji, vrlo zanimljiva varijanta, rekao bih najzenskija od svih, a ima je u skoro svim radnjama.

RazbojNick
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 17:29
Kontakt:

Post od RazbojNick »

Imam Tim-ov W300i, zadovoljan sam 99,99% :) za tih 0.01 fali da je "cist" softver i telefon bez logoa. Ovo prvo se moze resiti flashovanjem i debrandingom. Ipak, ako vec nema drugog, (naj)bolje je uzeti ovaj Tim-ov, izmene koje su u softveru se prakticno ne primecuju, dok npr, primerak sa Orange mreze ima neke idiotluke kao sto je "walkman" dugme koje otvara Orange online service...

diehexe
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 24. Avg 2007. 21:54

Post od diehexe »

imam w300 sa Tim mreze.Hocu da podesim gprs...da li da prvo flashujem, pa onda, ili ce mozda raditi i bez flashovanja?Kazu da se moze desiti da posle tog flashovanja ne radi sve bas kako treba...ili me lazu? :smutny:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

diehexe, ako je serviser pazljiv sve ce raditi,mozda cak i bolje nego pre :D
A sto se tice gprs slobodno ga konfigurisi i pre flash,verovatno ce raditi...najbolje je da probas,a i nista te ne kosta...
D500&E71

krivinaš
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 30. Maj 2018. 04:10
:: w300
:: 3310

Re: w300 utisci o telefonu

Post od krivinaš »

tadaaaammmm :D ponosan sam vlasnik očuvanog polovnog w300 mobilnog fona koji je strava :D bakterija traje već četvrti dan omanje korišćene (treba nabavim sluške za ziku :D ) na tastaturu sam se navikao odmah na keca telefon je odličan sad se pitam zašto tada nisam kupovao se telefone ovo mi je prvi se i prezadovoljan sam 8) gde je sad Dzoni da vidi u kojoj godini se koristi w300 :D inače imam i telefone na tač i sl ali samo koristim osnovu ponekad net tako da mi sve jedno kakav telefon koristim ;) hehe preporuka nećete pogrešiti :D

Odgovori