w300 utisci o telefonu

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@fain2daniel: pazi, sve sto je rekao za w300 je apsolutno tacno. Telefon je stvaro superishka, ja sam hteo da ga uzmem ali nisam iz razloga sto nema lampicu (tj. kao taj blic). Tacno je da je besmisleno staviti "blic" na takvu kameru, ali meni ta lampica neopisivo mnogo treba i ja smatram da pored osnovnih funkcija telefona (call/sms), lampica je sledeca najbitnija stvar kod telefona (iz prostog razloga sto je telefon uvek sa tobom, a lampica ne znash kada ce ti zatrebati a besmisleno je da shetash baterisku lampu sa sobom.
Takodje kamera od k750 mi je takodje sluzila (tj. macro mode), jer mogu bez problema da uslikam ili kontrolni ili tako neke stvari da da posle abusujem to :wink:

To su jedine prednosti k750 (tj. lampica i kamera/af) i sto je mene odvuklo od kupovine w300 (jer inace imam mp3 player), ali stvarno, da w300 ima bilo kakvu lampicu (samo da svetli) bio bi perfekcija od telefona za te pare (a i sada moze se reci da jeste).

A sve ovo moze da se gleda i iz drugog ugla. Ovako: za 150evra dobijesh i telefon i mp3 player (sa super sluskama i 256mb-a) i to sve u jedno. Pa bolje kombinacije nema i nikako se ne isplati kupovati mp3 player i telefon posebno ili bilo koju drugu kombinaciju. Oni koji su imali/culi W seriju telefona a posebno oni koji su cackali w300 ce se sigurno sloziti sa mnom.

@Jones: spoljasni display je namerno tako napravljen iz razloga sto on nema problema kao sto imaju TFT displayevi da im smeta sunce. Tako da, taj potez sto su stavili monohromatski display je PUN POGODAK! (em ih manje kosta, em se vidi bez problema na suncu!).
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Aaaa, odlepio sam...poceo sam da volim SE... nekada nisam mogao ocima da ih vidim a zbog "P" i "W" serije sam ih zavoleo, verovatno cu goreti u paklu ili tako nesto ali sta sad.... rade ljudi bas po potrebama MP3 fanatika nemam druge reci....stavljaju ekran u drugi plan zarad cene, jako dobar potez nema sta svaki novi model me sve vise odusevi.
5130+Koss the plug....

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

pa da ovaj monohromatski je pun pogodak....malo trosi struju i vidljiv na suncu...e da bas bi bilo cool da je imao lampicu da vidim kuda idem :D :D nocu...gadno...jos ja smotan :oops: :oops:
w serija je bas okrenuta muzici...zna SE sta radi...
Samo mi malo bad sto promovise malo novih modela,tj...dok NOKIA izbaci 15 telefona SE izbaci 2-3 i to varijacije na fazon W i Z serije...jedan K i to je to...onda post nekih godinu dana...
NOKIA ga bas pretera...taman je zaziveo N73 a vec stize N95...i dokle tako...
Mozda je i ovaj SE ipak pametan....
Ljudi baterija danas na 52% :D :D
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ekistra je telefon, ali Jones, ipak nema sanse da ne lazes za bateriju... Tebi silazi 2% dnevno,sto znaci da traje 50 dana...
Sto se ostalog tice, nemam zamerke na telefon...

Pozdrav...
iPhone + CX300

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

da alien ali ja ga nisam ni pipnuo za tih 2 %...zivota mi sinoc od 12 pa danas do 12 po podne....ali sam sve primenio sisteme za cuvanje baterije...50% ekran,gsm only...za sat mp3 na volume 6 bateriju skine za 8%...stvarnio ne lazem...nema potrebe lagao bi sam sebe...
e da mozda jos jedan od razloga je taj sto je meni REPETITOR od telenora na samo 500m pa tako imam uvek pun signal....
da li je i to razlog...ta jacina signala...

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Jones, cekaj, reci mi kada si qpio telefon i koliko puta si ga punio. Pazi w810 je zver sto se tice baterije, imam ga od josh malo pa 3 nedelje 3 puta sam ga punio (plus sto u pocetku manje traje) sto je super, a ovaj w300 je josh "optimizovan" da manje baterije troshi tako da... da mi kazesh da ti baterija drzi 7 dana verovao bih ti.

A sta cesh da radish kada budesh presao na w950 kada ce da ti baterija drzi jedan dan i kusur :lol: :lol: .
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

telefon sam uzeo u ponedeljak u 11 ujutro...ispraznio sam ga u utorak u 5 sati poslepodne...onda sam ga napunio za 2 sata i eto od utorka u pola osam je skinut sa punjaca....ali od tada sam poslao 30 poruka(ostavio sam ih u sent box-u da pratim koliko baterija drzi tj sa kakvom upotrebom) cimnuo sam 10-15 puta(nisam obavljao nikakve razgovore!!!) i slusao sam muziku jedno 4-5 sati sa sluskama i volume znate one kuglice na SE...ja sam smanjio od kraja za 1i po kuglicu....
E a kad budem presao na w950....ne znam bice mi garant cudno i sigurno cu biti razocaran...ali opet....ekran je duplo ako ne i troduplo veci po povrsini...plus OS...to je ipak realno
nek w950 izdrzi dva dana bice mi super
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

I evo da zakljucim test sa baterijom...znaci uz 2 sata mp3 na dan i nekoliko poruka,nakon izivljavanja baterija traje 4 dana...a u slabijem rezimu...znaci 1 sat mp3 uz isti broj poruka i po neka igrica izdrzi 6 dana...
E da,ostajem na ovom telefonu iako je bilo price da cu preci na UIQ i skuplje modele... :wink: ipak ja nisam spreman za takve telefone i w300 mi zadovoljava glavnu potrebe a to je izdrzljiva baterija i super mp3 i da ne moram dodatno da ulazem u njega u smislu kartica sluski i to...
Samo jedna stvar ako neko bude citao ovu temu i odgovor...da li je flat kabl stvarno tolkio osetljiv na SE mislim stvarno pazim telefon i ne lupam kad zatvaram...znaci da li ima bojazni da ce da rikne...samo mi se zbog toga menjao :oops:
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Jones,moja keva ima Z200 vec skoro 3 godine,a pre nje,koristio ga je moj burazer,veruj mi da je prosao sve zive torture (padovi x puta,lupanje pri zatvaranju,pokusavanje otvaranja i zatvaranje telefona cimanjem......... :lol: ),i radi i dalje besprekorno,tako da mislim da ne treba da brines,a i nisam do sad cuo da se neko zali na flat kabl na SE!
Uzivaj! :wink:

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

McLaren, hvala ti puno jer sam zbog toga hteo da se otarasim fona...i jos ako ga pazim znaci necu imati problema...stvarno mi se svidja i ne bi zeleo da ga menjam ali sam bio uvrteo neki trip o tome i kvaru tako da...
sve u svemu...imam mp3 i telefon i ja mislim da ce mi biti dosta... 8)
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

samo jedno pitanje u vezi slusalica od w300.. kojeg su kvaliteta i dali su sve slusalice iste koje dolaze sa W seriom ili ima razlika u kvalitetu

prijatelj mi kupio w300 pa hocu da mu otmem sluske :D

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

napalm death, nemas problema sluske su standard...Cistokrvni HPM-70 josh ako nadjes crne ko sto su moje bile...tj ako mu je crno sivi w300 de cesh bolje...
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

da crni mu je model i crne su sluske, znaci sve je to isti model
a sto su tvoje "bile" zar nisu jos tu ???

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

A pa ja sam otisao korak dalje i kad sam cuo muziku na mp3 plejeru odustao sam od telefona kao sredstva za reprodukciju...Jednostavno nemaju dovoljno jak izlaz...Sad koristim plejer iz potpisa sa KOSS sluskama i veruj mi necujem ni sleper kad protutnji pored mene
A za kvalitet SE sluski posebno HPM mogu ti reci da su mozda bolje i od mojih KOSS....ZASTO???Nemaju onu silikonsku penu koja se guzva pa guras u usi jer ove moje moras bas dobro namestiti inace cujes neko zujanje tj vibriranje same pene...dok je kod standardnih in-ear modela ona guma...Mada kad namestis KOSS kako treba raspametish se...
Dakle to su te sluske,nemoj da te buni to zato sto je model nize klase(ako se to tako moze nazvati) Sony isporucuje iste sluske(jedino sad ovi w880 i noviji dobijaju isto HPM-70 ali poboljsane)kod starijih modela sve su iste...istog kvaliteta
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Jones,a kakve su ti to poboljsane HPM-70,kad su sve iste? :roll:

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

McLaren, pa pise u testu da su poboljsane... :shock: aj da im verujem...Pise za w880 a kontam da ce i sa novim modelima walkman serije bti tako
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Arthur Loa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 04. Maj 2007. 23:39

Post od Arthur Loa »

Kako se mogu backupovati SMSovi sa ovog telefona? Onaj njegov PCSuite to ne radi (backupuje sve osim SMSa) a i FMA mi ne da, samo da uploadujem na telefon ali ne i sa njega..pomoc, pun mi je inbox!

cyberboy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 02. Jul 2007. 20:04
Lokacija: Sombor_u srcu
Kontakt:

Zakon!

Post od cyberboy »

Telefon je zakon!!! Preporucujem ga svima koji zele dobar FON za male pare!! :D :lol: :lol:Slusati ziku na ovom fonu je zakon feling!Naravno prelepi interfejs!i da ne zaboravim spoljasni izgled! :lol: :lol:

nebo80bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 11:16
Lokacija: beograd

Post od nebo80bg »

jel je bolje kupiti ovaj fon ili benq simens ef81,posto im je ista cena?kakav je zvuk na slusalicama kod w300,kakva je baterija?
zanimljiva sam osoba...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

nebo80bg, znaci ti si najlenji covek koji postoji :lol:

U svakoj temi postavis pitanje na koje je odgovoreno par postova iznad, samo zato sto te MRZI da procitas :x
iPhone + CX300

Odgovori