SE K550i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
perfectday
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 05. Maj 2008. 18:49

SE K550i

Post od perfectday »

jel može pomoć?

na SE k550i kad idem na kameru, izbacuje mi pooruku :Izvršava se drugi program.Zatvorite ga , a zatim pokrenite kameru.
Nije uključen ni bluetooth ni radio, slobodne memorije ima još 5 MB. (prosječna slika s kamere je oko 300kb). Kad nema slobodne memorije, poruka glasi da obrišem neki file, a ova me poruka zbunjuje. Jel neko imao takav problem???

PS : resetirao sam podešenja i kamera i dalje ne radi...

HELP

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Promeni camera driver i trebalo bi da sve bude uredu :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

dXm
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 24. Jun 2007. 19:13

Post od dXm »

Probao sam da napravim tu gresku kod sebe i uspelo mi je :D

Pokrenem FaceWarp (program za one krive face :shock: ) i on pristupi kameri.
Zatim ga minimizujem.
Onda probam da regularno fotografisem i dobijem tu poruku koja se tebi javila (doduse na engleskom :) )

Onda odem u "Task Manager", upucam FaceWarp i kamera dalje radi regularno.

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Ja bih postavio, da ne otvaram novu temu, pitanje korisnicima K550i: možete li mi reći prednosti i nedostatke ovog telefona i da li može da koristi flash teme? Planiram da ga uzmem, pa mi trebaju najosnovnije informacije, a ovo za teme mi je posebno važno, jer nisam fan SE menija i ikonica.

EDIT: Provjereno, flash teme rade! Zanima me nova stvar: kakve su slušalice koje dođu uz njega i koje su najkvalitetnije sluašalice koje dolaze uz SE (tj. uz koji SE dolaze najkvalitenije slušalice)?

Zna Milanče da on treba da odgovori na ovo pitanje, ali neka sam mu naglasio: koliko je "podložan" i zahvalan za modovanje ovaj model? Tačnije, koliko se toga na njemu može popraviti?

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Vincent, ja ti mogu odgovoriti za sluske,mozda nisu najkvalitetnije ali su svakako najbolje ako se gleda odnos cene/kvalitete ,njihova oznaka je HPM-70 (in ear) i dolaze uz telefone w800,w200,w300....ma uglavnom uz skoro sve modele w serije.
D500&E71

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vincent,
mane: plastika na predjnjoj strani telefona
za ljude sa debljima prstima mana je i tastatura
mogucnost da kamera prestane da radi, tj. da se fokus zaglavi
oljusti se boja sa dpad-a

prednosti: odlican telefoncic kad se ubaci w610i softver

Uz telefon idu HPM62 slusalice koje nisu bas nesto, ali dobio si savet koje su dobre ;)
STo se tice flash tema one ne rade na k550i, vec se mora ubaciti w610i softver da bi omogucio njihov rad.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Aha. Da li to znači da uzimam ili da ga zaobiđem? Mnogo mi se sviđa kako izgleda, malo metalnih dodataka (to mi se baš sviđa), lijep dizajn, meni je takva tastatura savršena na N91. Ti ćeš mi, nadam se, malo pomoći oko ubacivanja softvera ako ga ipak uzmem?

Hvala na tipu za sluške!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pa telefon je odlican za te pare :)
I meni se mnogo svidjao ali nekako uzivo izgleda drugacije zbog tog prednjeg dela koji je magnet za otiske i prasinu, tastatura je meni odlicna i stvarno sam se brzo navikao.
Sestri se posle 3 meseca zaglavio fokus i ostao u polozaju makro, tako da slike u makro modu su odlicne, dok na daljinu je uzas :shock: (mnogi su imali ovaj problem i resili odnosenjem telefona u SE radnju gde su uzeli, a oni su slali telefon nazad u SE fabriku, cak telefoni koji su dobili novu kameru prave mnoooogo bolje slike, uopste nema toliko suma koliko ima sa ovim sad kamerama koje su u k550i)

Ali pre neki dan mi je sinula ideja da nadjem super mode drajver za kameru koji ima manuelno podesavanje fokusa i da probam da vidim da ga nateram preko camdrivera da fokusira lepo kad nece na auto :) i mislim da mi je uspelo, nisam mnogo testirao jer nemam vremena ali sad je sve ok ali se mora rucno podesiti pre slikanja.
Jos sto mi se ne svidja sto je ta boja sa dpad krenula da se skida, ne vidi se to ovako vec kad je mrak i kad do izrazaja dolazi osvetljenje, onda probija svetlo i bas malo izgleda bzvz.

Da i jos nesto :) u poredjenju sa mojim k800i zvucnik sa istim acoustic drajverima nije bas dobar, nekako zvuk je ko iz bureta, ili sam ja mnogo navikao na zvucnik na k800i
Sa w2.0 i se mega bass i nekim acoustic zvuk je stvarno dobar, sto k800i nema mega bass :(
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Hahaha! Ih, ako ti je odličan za ove pare što piše na sajtu, samo ću ti reći da je preko mreže kod nas uz pre-paid karticu (da, da) samo oko 50-60€!!! Najvjerovatnije ga uzimam, pa ti se javljam na PP da te "maltretiram" (if it's OK) - to će mi biti prvi SE (nakon T200), davno nisam petljao sa njima...

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vincent, :D nisam video da je ovoliko skocila cena :unsure:
Javi se bolje na msn 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

krtica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 17. Dec 2007. 00:54

Post od krtica »

Jel zna neko da li moze da se proveri vreme trajanja poziva na K550? telefon je uzet preko telenora i nije menjan software. poz

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

krtica, pa naravno da moze,ili odes u time&cost u setings meniju ili putem sifre
a sifru ces pronaci u skoro svakoj temi o SE putem opcije TRAZI!!!!
D500&E71

Odgovori