K700, iskustva vlasnika?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

DraganStojkovic, profili postoje, ali su manje funkcionalni nego na Nokia telefonima... :dry: Sto se tice mana...Ja stvarno nisam imala ni jednu zamerku na fon...Baterija je dosta jaka...A i slike i video klipovi...iako ima samo 0.3 mpx mogu biti od neke koristi...Snimke sa K700 i sad gledam i koristim na N6680...

A SE su mi bili skoro svi dosadasnji telefoni...Na Nokiu sam presla zbog symbiana...

:lol: ipak...SYMBIAN RULES... :lol:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

DraganStojkovic napisao:Pitanje: Hteo bih u narednih nekoliko dana da kupim ovaj telefon. Prvo me zanima vase misljenje da li je ovo best-buy tel za te pare oko 150-200e. Drugo, posto su svi telefoni kod nas skidani sa raznoraznih mreza, sa kojom mrezom imate najbolja iskustva i na sta treba obratiti paznju pri kupovini ovog aparata. Kako proveriti verziju softvera, firvera i ostale zackoljice. Molim za pomoc, ne bih da me neko prevari za sopstvene pare !
dragane telefon je odlichan i takodje mislim da je best-buy u konkurenciji za oko 150e , medjutim za oko nekih 200e mogu se nacji i bolji telefon , ali sve u svemu telefon je odlichan i toplo preporucujem 8) ;) :) :D :lol: , medjutim ukoliko mozhesh se malo strpiti , pa kupiti nokiu 6630 , za nekih 220e koji je odlichan i mnooogo bolji od k700 , ali je zato i cijena vecja. ;)

jerry
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 20. Sep 2005. 12:18

Post od jerry »

Interesuje me kako se vrši glasovno pozivanje na ovom telefonu ?Pošto mi je ta opcija preko potrebna !Naročito prilikom vožnje !

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

jerry,
podesavanje->upravljanje glasom->glasovno biranje->aktivirati
snimis svoj mili glas za ime iz imenika koje odaberes

Kada telefon miruje,pritisnes + ili dugme za kontrolu jacine zvuka i zadrzis dok na ekranu ne zatrazi da izgovoris ime .....

Telefon je za svaku pohvalu za 140e kolikon vidim da je nov na sajtu,svaka preporuka za kupovinu (odlican MP3 i Radio,40MB,kamera,video zapis,Bluerooth,IC port,bezicna kontrola racunara preko Bluetootha ... )

ninolina,
sto se tice firme SE mozda se predomislis ako probas P910 ili P990.

Odgovori