W810

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Telefon je stvarno vrh,mnogo mi se svidja,moram da ga pazir chim izadje....
Inache,jeste imace 20mb interne memorije ali uz njega se dobija Memory Stick Duo Pro od 512mb,a fon podrzava Memory Stick do 2GB..Ima 2mpx kameru sa autofocusom i FM sa RDS-om... :wink:
Ovaj fon mora biti moj...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Nemoj jos da odlucujes cekaj da se zavrsi CES 2006,pa onda odlucuj.Kakvih telefona ima :blinky: :blinky: :o
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa da, ali ti telefoni koji budu najavljeni na CES-u 2006. tje izatji tek u 2Q a neki i kasnije, tako da ako mu sada ( u skorije vreme) treba tel, onda je ovo ili w800 pravi izbor! Mada, s' obzirom kakav ubica dolazi od SE-a, ne znam! :roll:

i da da napomenem i uputim izvinjenje, jer izgleda da je ipak ekran 1.9" ako je verovati press releas-u! Sorry svima ;)
mada je to mizerna razlika ali jeste :oops:
Poslednja izmena od Akki u Čet, 05. Jan 2006. 15:41, izmenjeno 1 put ukupno.
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Imam ja vec dosta fonova,nije mi to neka frka,necu W800 nego hocu bash ovaj...Svidja mi se bash... :)

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

akki bwe sto me demantova za display od 1,9" ? :wink:

Evo konacno su izbacili na oficijelnoj strani :
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... &pid=10376

Evo oficijalna strana CES 2006:
http://www.cesweb.org/ 8)
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

E ovo je pravo osvezenje iz SE,W800 je pokupio dosta hvalospeva,ali trebalo je izaci vise kombinacija boja.Ovo mi se ipak cini pun pogodak!!!Svi koji imaju trenutno K750i bi trebalo da imaju ovo cedo kad izadje na "buvljak" :D
Ne smeta uopste sto je crn,zar ne?Ili ovo ili W900,sta predlazete?
Posto vec imam MS Duo Pro 512 Mb,bice jos mesta za mjuzu,nabacim sluske s iPoda(Sehnheiser PX 100,topla preporuka 8) ) i rokaj sine!! :lol:
A "jadni" iPod ima da BACIM,hehehe...... :lol: :lol: :lol:

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Slika

Evo W810i je ispozirao u raznim varijantama :wink: 8)

A evo pa prosudite DESIGN u odnosu na predhodnike

Slika
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Ovaj telefon je prelep,pogledajte samo koliko je zadnja strana (maska) telefona lepsa u odnosu na w800,d750...
Stvarno izgleda mocno :o
MNJIH!

ikka
Banned
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 25. Nov 2005. 17:50

Post od ikka »

meni je sve to super.izgled novog walkman telefona je stvarno bez zamerki ali jedino sto me brine je tastatura.slicna je onoj na s700 a svima nam je poznato da je to najgora ikada smisljena tastatura. (znam sta pricam imao sam s700)

njegova glavna prednost u odnosu na w800 je edge.bar pise da ima na linku koji je gore naveden. :) :)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

DA da, to je dobitna kombinacija za mene, hteo sam da kupim W800 ali mi se ne svidja boja :shock: , mnogo vise mi se svidja K750 sto je crn. K750 nisam kupio zbog manje memorije i slabijeg (malo) mp3-a. Tako da je ovo ispunjenje mojih zelja. Jos kad bi bio symbian :( avaj avaj
Jel zna neko koliko ce mozda da kosta kad se bude pojavio kod nas?
and justice for all...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ikka brate tastatura je ok sasvim,tasteri na brojcaniku makar su dovoljno razmaknuti u odnosu na k750i,w800i. :) :)
Svidja mi se sto ima malo drugaciji joystick,kod k750i je suvise mek hod,ali sve je stvar navike.
Ma izgleda strava u crnom,kad ce bre Nokia da napravi ovako nesto?Nema uopste potrebe za Symbianom :uhuh:
Uzimam cim skupim lovudze(nece biti skoro,ali....) :lol: :lol:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Da,to sam bas prvo primetio,da je tastatura malo komotnije rasporedjena,da se ne kace po 2 tastera!
Ovo je multimedijalni fon i bila bi velika GRESKA SE-a ako bi nabacio Symbian,zamisli kolika bi cigla morao da bude takav fon i jel znas kad bi bio ovako lep!?Nikad,pa ni tad!
Jednu stvar ne shvatate,ne postoji savrsen telefon i NIKAD nece postojati!Postoje i UVEK ce postojati klase za razlicite korisnike a Symbian telefoni se svi odreda smatraju biznis telefonima,bez obzira sto oni ne znaju da ga u Srbiji ne koristi ni 10% poslovnih ljudi i sta ce na svakom telefonu Symbian da bi bio savrsen!?
Ko bi mom caletu objasnjavao princip rada Symbian-a i kako da formatira memorijsku ili instalira programe kad njemu treba telefon samo da pozove kad mu treba nesto a nije pored fiksnog i za to mu 8850,valjda,odlicno vrsi posao a takvih je mnogo!
Pozdrav 8)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ma bre moj cale je mozda jedini roditelj koji jos bega od ovakvih stvari,hehhe,cuo je samo za par poznatijih marki i to mu je dovoljno :D :D mada je prinudjen ponekad da koristi firmin odvaljeni Ericsson,hahaha(siromasna firma sta ces... :roll: :roll: )
Lomnica brate kad se prebacujes na Sonyericsson onda,hehehe? :D :) :wink: 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Necu se prebacivati uskoro na SE!Prosla me je ta manija menjanja telefona,i sad se pomalo kajem sto dadoh onolike pare za 6680 u Avgustu samo da bih bio medju retkim vlasnicima iste,a takvo ponasanje nije vise za moje godine!
A i dogovorio sam se sa devojkom da pristedimo nesto love pa na leto da se uselimo zajedno,bolje cu da cuvam lovu da opremimo nas stan nego da bacam 500-600 evra na telefon koji ce mi za par meseci vredeti mnooogo manje!
Ostaje cinjenica da bih,u nekoj drugoj situaciji,uzeo ovaj telefon cim mu se malo stabilizuje cena jer je nesto najlepse sto sam video od SE,a ako je samo 5% posto bolji od,skoro najboljeg,W800/K750 onda stvarno... ko ima para i hoce,samo neka izvoli!
Pozdrav 8)

Nikola PFC
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 30. Dec 2005. 21:57
Lokacija: ZVEZDARA

Post od Nikola PFC »

@Lomnica_city Potpuno se slazem sa tobom u vezi kupovine mobilnih od 500-600e.To naduvani klinci kupuju te telefone da bi posle par meseci vredeli duplo manje. Sto se tice W810, tel je stvarno EXTRA.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Da Lomnice,i ja mislim da si u pravu,jednom se treba malo smiriti i gledati dublje u buducnost,sto je u tvom slucaju razumljivo :)
Kod mene je slika maaalo drugacija(trenutno bez devojke,hehehe,dame,javite se...sala :wink: ),ali jednog dana......Inace uvek imam poslednji modni telefonski hit(ne toliko cesto,mozda jednom godisnje),jer trenutno se ima,pa...(ne zamerite).Poklonik sam bio uvek one sheme da ako imate i ako vam se nesto svidja,zasto da ne obradujete sebe!Verovatno bi slika bila potpuno drugacija da sam na Lomnicinom mestu,to sigurno 8) A ti naduvani klinci kupuju fonove od 500 evra da bi ih gotivilo drustvo u skoli ili zato sto mamica i tatica hoce da im dete ima sve najnovije i najbolje :D
Da previse ne odstupam od teme,treba jos sacekati sta ce sve SE izbaciti do leta,pa cemo napraviti spisak za shopping!
Poz :) :)

YetZa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 16:10
Lokacija: Smederevo

Post od YetZa »

mihajlovic napisao:Slika

Telefon je stvarno extra !!!
Imace Quadband and EDGE podrsku,istu funkciju tastera(software) kao na joystick-u na W900i 8)
2 megapixel camera sa autofocus-om i flashlight, 1.9" ekran rezolucije 176x220 pixel 262k, Memory Stick Duo Pro slot,imace upola interne memorije od W800i memorije,citavih 20mb,ali zato dolazi sa memoru stck pro duo karticom od 512mb,kako Vam se cini !? :D

u majku mu, ovo dodje k'o mp3,fotoaparat,telefon i komp u paketicu...svaka chast ko ga izmisli....jel zna neko pribliznu cenu?
Just YetZa

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Nije komp jer mislim da nema nijedan os.Tako da je to jedina greska u tvom tekstu ako gresim,isparvite me.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Eh Green,cuti i uzivaj dok mozes,ja sam se izvlacio 5 godina (u je... pa to je danas,tacno u dan) :D ali sad su mi te godine da moram da mislim sta cu sa zivotom od 25-50 godina a znas kako su zene ubedljive! :wink:
Sve u svemu,jako dobar telefon,jedino sto jos neznam je da li su mu ostavili istu rezoluciju ekrana ili je tu nesto poboljsano,cisto da se isprati konkurencija koja vec ubacuje ekrane bas dobre rezolucije a to ipak znaci za ekran vise od kolicine boja!?
P.S.Sad sam se setio otkud su mi poznati ovi tasteri,ladno vratili tastaturu sa T610!? :) Jako dobru inace!
Pozdrav 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Naravno da vise znaci rezolucija ekrana od broja boja, ali postoji "mali" ( ili malo vetji :roll: ) problem kod SE-a, a to je nedostatak ekrana i CMOS chipova ( a isto tako SE nije velika firma ) , tako da to diktira stavljanje takvih ekrana, a kada drugi proizvodjaci budu stavljali ekrane VGA rezolucije, SE tje tek stavljati QVGA!

A sto se tice ovog telefona, cak i da nije problem staviti QVGA ekran, ovaj telefon nema apsolutno nikakvu konkurenciju sve do maja ( ili mozda malo kasnije) kada izlazi 6233, koja je u nekim aspektima mnogo bolja ( UMTS, QVGA ekran, prilagodljiviji meni, vise BT profila i podrusku za MS office i PDF fajlove) dok je u nekima ipak daleko ( kamera, kolicina memorije i interne i vetja podrska i dostupnost memorijskih kartica, bolji sales package, 3.5 mm dzek i bolje sluske s' toga bolji zvuk, manja cena u startu a tek posle 2-3 meseca znacajno manja etc), tako da je i ocekivano to sto ovo nije ubica, pravi ubica i naslednik k750/w800, nazalost, netje skoro! :wink:
al' se raspisah :roll:
poz
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori