k800i kako prebaciti muziku na M2 karticu

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
giuliano
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Nov 2006. 23:16

k800i kako prebaciti muziku na M2 karticu

Post od giuliano »

kupio sam k800i i sony m2 karticu 512mb i hocu da prebacim muziku sa pc na memo karticu ali jedino sto mi uspeva je da prebacim muziku u memoriju telefona,u cemu je fazon- hvala puno

kada udjem u my computer pc prepoznaje samo phone memory i sa njom mogu da radim,gledam slike iz telefona, muziku, ali ne mogu da ddjem do memo kartice,nadam se da sam objasnio problem :oops:

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

Ja malo drugačije prebacujem muziku, idem desnim klikom na pesmu onda na "send"-"bluetooth devices" i onda nađem svoj fon i prebacim, automatski mi je smesti na m2 karticu.
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

giuliano
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Nov 2006. 23:16

Post od giuliano »

da, nisam rekao da za prebacivanje koristim usb connection i kada trba da prebacim muziku imam samo phone memory na raspolaganju.... mnogo sam glup
brainless

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Zasto ulazis na My Computer? Zar ne ides preko PC Suite-a? Cudno bi bilo da SE dozvoli rad samo sa telefonskom memorijom,a ne i sa karticom.

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@green: ma sve radi kako treba, nije do SE-a problem nego je do giuliana :D

@giuliano: proveri PP, imas tamo odgovor :)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Pa i ja reko nije valjda da stvarno ne moze da provali kako se to (mnoooooogo jednostavno) radi :D :D

giuliano
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Nov 2006. 23:16

Post od giuliano »

nece da prepozna memo karticu - kad udjem u my computer stoji samo my phone ,tako da je to problem ,javicu kad napravim pomak,hvala svima
brainless

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

giuliano, mozda ako na desktopu pc napravis folder sa nazivom CON i proradi :D
Ako nemas citac kartica instaliraj nesto ili sve pa vidi sta ti odgovara a pre svega PC_Suite_1.7.10 (ako si dobio CD uz telefon trebalo bi da se na njemu nalazi,mozda malo starija verzija ali ne mari,instaliraj) kao i MyPhoneExplorer,floAt's Mobile Agent sto ces naci na netu.

Odgovori