slusalice za se K750i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
brane
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 22:09
Lokacija: sombor

slusalice za se K750i

Post od brane »

da li postoje neke sluske da se kupe , da su dobre, da nemoras sam da nabavljas adapter od 3.5mm i sastavljas??? i kako se to radi ako neko moze da mi objasni??? Hvala unapred!!! :smutny: :smutny: :smutny: !!! :blinky: :blinky: !!! :o :o :o

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Bilo je vec reci o tome,kako da se spoje neke sluske na K750i zicu...To moze samo neko ko se dobro razume u elektroniku i lemljenje.Ja bih ti preporucio da tako nesto sam ne radis,vec probaj da nabavis kompletan audio kit od W800i i nakaci onda sta 'oces :wink: Mada i te obicne od K750i su dosta ok ako nisi zahtevan...

brane
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 22:09
Lokacija: sombor

Post od brane »

da li mogu negde da narucikm te slusalice za w800i i da li neko zna koja je cena!i gde se moze naci???da li onda noram da uzmem ceo audio kit???

altas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Čet, 19. Jan 2006. 15:39

Post od altas »

Nije nista tesko da sam svojom rukom napravis adapter za k750. Nadji neke slusalice, tj. mozes da odseces adapter za Fast port (kupis neke falsh) i pratis sledeca uputstva: http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=1177

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

brane, cena sluški koje se dobijaju uz W-seriju je oko 30€! ako te ovo nije o'ladilo javi se na pp da ti kažem gde da ih potražiš...
make. believe

BoNe ThUGs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 08. Nov 2006. 22:40

Post od BoNe ThUGs »

e gde mogu uzeti one prenosive zvucnike za W seriju? Jel neko zna koliko kostaju? :) :) :) :) :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

BoNe ThUGs, pogledaj ima dosta tema o tome,pogledaj ja sam napisao gde ima i koliko kostaju ........ ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Pa nije bas tacno da je 30 evrica.....tacnije je cena samo 1500 dinara. A mislim da vas ne traba oladiti ova cena...doduse ako se ne uracuna danasnji kurs evra.

EaX
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 13. Avg 2006. 02:12

Post od EaX »

Cekaj sad??? Mnogo vam je ok 20 eur za sluske koje zlata vrede a i sta je to ako ste za fon dali preko 250 eur?!? :blinky: :o :shock: Ali salu na stranu... :lol: Sluske su dobre u svakom slucaju 8)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

BoNe ThUGs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 08. Nov 2006. 22:40

Post od BoNe ThUGs »

milan91-BoNe ThUGs, pogledaj ima dosta tema o tome,pogledaj ja sam napisao gde ima i koliko kostaju ........ Ajde mi napisi na pp gde se mogu naci i koliko kostaju ako ti nije tesko.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

BoNe ThUGs, imaš opciju "Traži" na dnu strane .... ukucaj ključnu reč/reči i naći ćeš teme o tome što te interesuje...

pozdrav...

Odgovori