K750 kao daljinski za TV

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

K750 kao daljinski za TV

Post od SE »

Da li moze da se napravi uz pomoc nekog programa da k750 radi kao daljiski za TV.
Ako moze gde se moze skinuti program.

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

ja sam jednom gledao tako nesto i postoji program na sonyericssonovom sajtu,samo sto je bio za k700 ali mozda su sad izbacili za jos neke modele.pogledaj ali ne obecavam nista!!!!

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma to ti se placa sve na se stranici ,a ti to trazis ir remote za java telefone ,pa ako moze za k700 moze i za k750 , a mislim da mi je neko rekao da ir remote za java telefone ima naci na stranici www.softpedia.com , pogledaj malo , potrazi , ali nisam siguran ..... javi ak sta nadjes 8) :D
rocK for ever

SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

Post od SE »

U potrazi za tim daljinskim naso sam neki program(izgleda da je dobar) skino i ne znam da ga namestim da li treba ga se registruje ili sta vec.Radi na svim telefonima pa probajte ako uspete kazite kako se namesta.link

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

neznam zasto ljudi treze te remote desktop programe , po meni su oni bezze , kome to treba , ( to ces ti fakat pored misa zezat se sa joystickom mobitela ) al ok , a btw. neznam zasto ti ne radi , trebao bi jer nigdje nista ne pise o nekoj registraciji ..... 8)
rocK for ever

SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

Post od SE »

rocK, Jesili probao kada znas da ne treba da se registruje. A meni ne treba taj nego da mi fon radi kao daljinski za TV

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma nisam probao , ali na linku koji si postavio nista ne pise o registraciji , a to da li ima ir remote za javu , mozda ima ali je tesko naci .... ali i uopste sto ce ti , ja sam ga ima na n6600 i posto to ide preko ir-a moras se priblizit na metar do dva .....
rocK for ever

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ma izgleda da nema nista od daljinskog za TV :smutny: Uvek nesto mora da se izostavi... To oni namerno rade da bi imali inovacije za sledece modele...

djordje1yu
Banned
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2005. 08:08
Kontakt:

Post od djordje1yu »

Hmmmm K750 podržava taj java standard da java može da koristi BT i IR.... znači teoriski je moguće napraviti java aplikaciju koja bi pretvorila k750 u daljinski za komp, ali u praksi nešto se i ne vide rezultati.... :angry: :cry:

SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

Post od SE »

U daljinski za kom moze to imam ali u daljinski za tv.
Da li onda postoji u .sis formatu. :D :D :D

djordje1yu
Banned
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2005. 08:08
Kontakt:

Post od djordje1yu »

Ja se izvinjavam, u prvoj poruci sam mislio da je teoriski moguće napraviti java aplikaciju koja bi pretvorila k750 u daljinski za TV...
Meni to jako treba jer mi je crko daljinski na jednom TV-u, a ne mogu da nađem daljinski za njega nigde.... U .sis formatu postoje mnogi, to znam 100%... Skinuo asm ja mom ćaletu na njegov P900... i radi super.... 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

ali k750 nije smartfon :wink:
mogutje je napraviti, ali nema svrhu jer je domet IR mali na k750, pa bi onda lakse bilo da pritisnes sam dugme na tvu nego da palis aplikaciju etc... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

djordje1yu
Banned
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2005. 08:08
Kontakt:

Post od djordje1yu »

jeste, ali u svakom slučaju bi meni bilo korisno, jer ovaj moj TV ima 100 kanala, a na samom televizoru imaju samo dugmići za po jedan kanal + -, pa kad oću da gledam 50-ti kanal, moram da "silujem" dugme + ili - pola sata, dok ne stignem do njega... :D

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

djordje1yu napisao:jeste, ali u svakom slučaju bi meni bilo korisno, jer ovaj moj TV ima 100 kanala, a na samom televizoru imaju samo dugmići za po jedan kanal + -, pa kad oću da gledam 50-ti kanal, moram da "silujem" dugme + ili - pola sata, dok ne stignem do njega... :D
bas si u problemu................ :lol: :D :lol:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

djordje1yu napisao:jeste, ali u svakom slučaju bi meni bilo korisno, jer ovaj moj TV ima 100 kanala, a na samom televizoru imaju samo dugmići za po jedan kanal + -, pa kad oću da gledam 50-ti kanal, moram da "silujem" dugme + ili - pola sata, dok ne stignem do njega... :D
Izvini, jesi li razmišljao možda da kupiš univerzalni daljinac ili čak daljinac specijalno za tvoj model televizora? Koštaće te ispod 10€...

djordje1yu
Banned
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2005. 08:08
Kontakt:

Post od djordje1yu »

Miskoni napisao:Izvini, jesi li razmišljao možda da kupiš univerzalni daljinac ili čak daljinac specijalno za tvoj model televizora? Koštaće te ispod 10€...
Probao sam razne "univerzalce" ali nijedan nije radio u potpunosti (rade samo dugmići koji imaju na televizoru: + i -), a dosta sam tražio originalni ali nisam našao nigde.... U pitanju je neki stari Philips... Nego odosmo mi daleko od teme.....

Odgovori