Patchovanje A2 modela sa A2Uploaderom i FAR-om

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
darko.032
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 31. Okt 2009. 00:30

Patchovanje A2 modela sa A2Uploaderom i FAR-om

Post od darko.032 »

Pre nego sto pocnete da pregledate ovu temu vi koji ste zainteresovani za patchovanje, morate znati da, da bi ste primenili ovo vas CID mora biti BRAON.

Izvinjavam se ako je tema bila, nisam uspeo da je pronadjem.

Dakle, idemo:

1. Korak
Otvorite A2Uploader povezete sa telefonom, i kada se otvori FS iz menija boot/ "izvadite" phone_app.cxc. Evo slika:
Slika
Slika


2. Korak
Downloadujte FarManager, i raspakujte ga.
Otvorite FarManager i stisnite Alt+F1, zatim izaberite particiju na kojoj ste sacuvali phone_app.cxc file, nadjite je i dva puta kliknite na istu.
Slika

Zatim stisnite Alt+F2 i idite na mesto gde vam stoje patchevi. (Oni su u nasem slucaju u .VKP formatu i nacice te ih na netu ako ih nema te gotove, moj slucaj je SE C510 i "radio without headset" patch za verziju R1HA035, a inace imam dosta patcheva za istu verziju softvera.

Slika

3. Korak
Prevucite patch sa desne na levu stranu i pritisnite ENTER.
Slika

4. Korak
Da bi sacuvali patch, dva puta kliknite na one dve tackice (kao na slici iznad) i sacekajte. Naravno mozete i izbrisati patch pritiskom na 8delete.

To bi bilo sve i sada vas patchovan fajl preko A2Uploadera prebacite natrag u telefon.

Ipre nego sto pocnete ovo da radite obavezno napravite bekap phone_app.cxc za slucaj da nesto niste dobro uradili.[/code]
Poslednja izmena od darko.032 u Pon, 30. Avg 2010. 13:27, izmenjeno 1 put ukupno.

mikec_thebest
Banned
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 09:48
Lokacija: ---

Post od mikec_thebest »

darko.032, imam isti telefon kao ti i istu verziju softa kao ti. Telefon mi ima sw od telenora, pa me zanima da li moram da ga flesujem fon da bi instalirao patch. Takodje bih te molio da mi posaljes link od ovog patcha (radio without headset) i jos neke zanimljive.
NOKIA N82

Odgovori