Bluetooth i K700

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Stigla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 07. Avg 2005. 20:18
Kontakt:

Bluetooth i K700

Post od Stigla »

Da li neko zna gde mogu da skinem driver-e za Bluetooth.
Inace imam K700, ali komp. mi ne vidi bluetooth, odnosno nece da instalira!

SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

Post od SE »

Probaj da instaliras SP2. :wink:
Tako ni ja nisam mogao da nadjem drajvere pa sam instaliro SP2 pa je sam naso za 10 sekundi. :P

Stigla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 07. Avg 2005. 20:18
Kontakt:

Post od Stigla »

E sto je najgore imam SP2 i nevidi, dobio CD sa drajverima, i opet nista! Doneo drug njegov MSI BT i isto se pojavljuje da je nepoznata stvar prikljucena, i kad instaliram drajvere isto nista! Zbog ovoga sam i formatirao HDD!

SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

Post od SE »

Dobio si Cd sa drajverima.

1 Dali na to Cd ima drajver od tvog BT(dali je to cd od tvog BT-a) :dry: :chytry: :disgust:
2 Kako instaliras Drijvere(udjes u cd i kliknes na svaki setup na koji naidjes) :uhuh: :uhuh: :uhuh:

Stigla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 07. Avg 2005. 20:18
Kontakt:

Post od Stigla »

Da, dobio sam CD sa jednim driver-om i instalacijom za Siemens telefone! Prvo kad stavim BT u komp. on ga pozna i pita kako da instaliram. I bilo sta da uradim on nece da ga pokrene!
A pazi ovo kad idem na Help and Support i tamo ukucam bluetooth, on mi ponudi deo za BT Imobile phone, i tamo izmedju ostalog pise kao da u Control panelu ima deo Bluetooth Device, a to kod mene nema!!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

SE napisao:udjes u cd i kliknes na svaki setup na koji naidjes
Kakva mudrost i veština su potrebni da bi neko dao ovakav savet? :uhuh:

Stigla, pre svega, koji BT imaš? Najbolje bi bilo da prvo to ustanoviš pa onda lepo da skineš potrebne i najnovije drajvere sa sajta proizvođača. Drajveri koji se nalaze u okviru SP2 se neće sami instalirati dok se priključeni USB uređaj ne identifikuje kao BT. Takođe, ti drajveri (u SP2) predstavljaju najosnovniju podršku i vrlo su siromašni sa opcijama i mogućnostima... Kažeš da je CD (koji si dobio) za Siemens telefone? Kakve on veze ima sa K700 i BT-om?

SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

Post od SE »

SE napisao:udjes u cd i kliknes na svaki setup na koji naidjes
Da ovo sam napisao posto sam mislio da tako nemoze(bar ja tako ne radim)
Evo probaj ovako:
1 Ubaci USB BT(sve sto ti se samo otvori close)
2 Ubaci CD(Nakom mislis ili jeste driver)
3 Desni klik na My Computer(ne na shortcut) properties - izaberi karticu hardware - Device Manager - I ako vidis neku zutu ikonu(pise Unnknow ili nesto slicno) Desni klik na nju pa Update Driver... kada ti se otvori novi prozor samo idi next par puta...
Posto SP2 ima stvarno bedan program za BT ja cu ti preporuciti jedan koji je pravljen za K700 Download 1.1 MB

Srecno... ;)

gvilotic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 16:15

Post od gvilotic »

Molim vas za pomoć. imam problem sa svim mogućim programima za vezu PC-K700
Imam bluetooth i program Bluesoleil i SE PC suite
U svim programima mi za transfer podataka daje foldere:Other,Pictures Sounds, Themes i Video!!!!!!!!!
Kako da prebacim igrice, jer ih svaki put ubaci u "Other"!!!!!!!!!!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

3 put se pomolis, pa mozda i uspe :roll:

ne ozbiljno, dal je mogutje da niko ne gleda uputstvo, koji sam djavo onda pisao nije mi jasno... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Akki a gde ti je uputsvo za povezivanje preko irDA? xexe :wink: :D

cvrle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 00:40

Post od cvrle »

Jel zna neko gde mogu da nabavim dobar, a jeftin bluetooth za PC? Naravno, koji dobro sljaka sa K700i. :D :D

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

cvrle napisao:Jel zna neko gde mogu da nabavim dobar, a jeftin bluetooth za PC? Naravno, koji dobro sljaka sa K700i. :D :D
MSI ti je oko 1600, a odlican je

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

cvrle napisao:Jel zna neko gde mogu da nabavim dobar, a jeftin bluetooth za PC? Naravno, koji dobro sljaka sa K700i. :D :D
ž

Ja imam MSI Bluetooth i nisam nikad imao problema ni njim ni sa povezivanjem,kao shto su rekli koshta oko 1600 din... 8)

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

drajveri se mogu naci na MSI-evom sajtu, i teski su nekih 5kb. ako nekom treba neka ode na:http://www.msi.com.tw/html/products/com ... 6970-1.htm

iggi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 06. Nov 2005. 14:09

Post od iggi »

Imam MSI Bluetooth, ali mi neradi. U stvari on radi, tekefon ga prepoznaje ali komp ne prepoznaje fon. izadje mi da k700i hoce da pristupi, unesem kod i onda mi javi da neprepoznaje uredjaj. I ploca je MSI tako da neverujem da je u pitanju nekompatibilnost

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Je si li lepo pairovao....pokusaj da radish po akkijevom uputstvu i sve ce da radi(mada ja nisam :D )....

iggi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 06. Nov 2005. 14:09

nece

Post od iggi »

Probao sam i po akkijevom uputstvu, ali i dalje nista. Probao sam i sa irda ali nista......... ako. probao sam kod druga sa istim bluetoth-om, radi bez problema, ima isto XP SP2. :) ;)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

SP2 trazi novije drajvere za MSI bluetooth,imao sam slicnih problema sa K700 :D dok nisam otisao na MSI-jev sajt i video da imaju novije drajvere kraj kojih lepo pise da su za SP2 pa skini i probaj onda!
Pozdrav 8)

Ivan_AT
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 17:47
Lokacija: Beograd

Post od Ivan_AT »

Driver za BlueTooth :cry:
Muke zive !!!

Skinite sa neta BLUESOLEIL softwer, instalirajte, i dobijete i drajver i odlican softwer za prebacivanje sa i na mobilni, za instalaciju .jar pomocu OBJECT PUSH opcije, za uskladjivanje imenika sa Microsoft Outlook-om, daljinski za kom (pomeras kursor iz fotelje) daljinski za PowerPoint, dealjinski za Media Player...
RADI :D
Kad si blesav to je neizlecivo, kad si glup to je dozivotno!!!

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Najbolji vam je My Phone Explorer
Pravljen posebno za k700i
e sad neko bese ostavio link prosunjaj po forumu.... 8)

Odgovori