SE K850 (Sofia)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

Evo ovako,dakle slikao sam nesto na lap topu i od tad je poceo da pucka nesto blic i to je trajalo par dana dok se na kraju totalno nije pokvario i sad uopste ne radi...Sta bi to moglo da bude?I koliko kosta ugradnja novog blica?

alexa88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 08. Apr 2009. 23:21
Lokacija: Valjevo
Kontakt:

Post od alexa88 »

Evo pre neki dan su mi otisle slusalice za k850 i molio bih vas da mi preporucite neke dslusalice koje imaju dobar zvuk.Hvala

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

sony ericsson-ove hpm-70 ili hpm-75... ekstra su sluske! originalne su oko 2000-2500 hiljade valjda...
make. believe

markonicar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2009. 19:15

Post od markonicar »

zanima me da li je Kingston 1GB microSD odgovarajuca memorijska za ovaj fon?
dosta je jeftina,250din pa me zanima jel moze ona,i da li je bolje uzeti neku drugu za k850?

grle2
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 21. Nov 2009. 21:00
Lokacija: Banja Luka

Post od grle2 »

markonicar, moze i ona ali ja ti iskreno preporucujem M2....telefon ce ti mnogo brze da radi...poZz

Psiho
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 21:17
:: iPhone X

Post od Psiho »

Desava mi se da jedan senzor se stalno sam od sebe aktivira, kao da ga neko stiska. u cemu moze biti problem=?

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

jel moze neko da mi kaze koliko kosta displej za njega?? :D e koji sam baksuz.... hocu da ga prodam, i da uzmem c905, a na kraju moram da ulazem u njega :smutny:
KISS ME I AM 93

Borcha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 08. Sep 2010. 23:40
Lokacija: Borcha

Post od Borcha »

Evo da i ovde napisem problem sa mojim telefonom SE K850i, ako moze samo neko ko se razume u ovaj model da mi pokusa dati objasnjenje.
Problem se sastoji u sledecem: Na telefonu imam oko 170 fotki koje su uskladistene na memorijskoj kartici od 2GB. Na kartici trenutno ima slobodno oko 1,6 GB, tako da nije problem u slobodnom prostoru.
Problem je u tome sto kada udjem na Menu > Media > Photo dobijem informaciju da na telefonu ima 0 fotografija. Pokusam da udjem u folder Photo i tada se telefon zakoci, ugasi i nakon pola minute ponovo upali. Dakle u ovaj folder ne mogu uci nikako.
Kada udjem na Menu > Organiser & Tools > My Files > Camera Album vidim sve fotke koje su na telefonu, mogu ih otvoriti, zumirati i slicno. Tada dakle nema problema i vidim da su fotke tu.
Problem je takodje u tome sto fotke ne mogu prebaciti sa mobilnog na racunar. Povezem mobilni sa racunarem putem USB kabla, racunar prepozna mobilni telefon, ali kada otvorim foldere Memory Stick i Phone Memory u njima nema bukvalno nista, nikakvih ikonica, tj. izgledaju prazni. Medjutim, kada kliknem na 'Properties' ovih foldera, vidim da oni nisu sasvim prazni, nego su zauzeti onoliko koliko ih zauzimaju fotke.
Eto to je problem, ne mogu dakle pristupiti fotografijama putem Photo foldera na mobilnom niti putem racunara, a mobilni se pri tome koci i gasi.

Ako neko zna sta bi moglo biti po sredi, molim da napise.
Hvala na strpljenju.
:)

gaston
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2010. 10:39

Post od gaston »

Je l' ti se to desavalo i ranije? Mozda je neki bug... Probaj da ih prebacis preko bluetooth-a na neki drugi mob, pa ih onda sve obrisi i formatiraj karticu.. A moes i da ga flesujes, ako ne uspe- servis.. To je sve sto mi pada na pamet...

Borcha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 08. Sep 2010. 23:40
Lokacija: Borcha

Post od Borcha »

Hvala na savetu u svakom slucaju.
S obzirom da mi garancija jos vazi, odneo sam telefon u prodavnicu gde sam ga kupio, pa cekam sada da mi se jave.

Da dodam da sam u medjuvremenu otkrio da mi Inbox pokazuje 0 poruka (iako nije bio prazan), da ne mogu uci u Imenik, ne mogu primati ni slati poruke. Haos opsti.

gaston
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2010. 10:39

Post od gaston »

Ha, to za Inbox i meni pokazuje.. Doduse pise 0kb. Ali ako odem u Memory status-> Phone memory->messages tu vec pise broj foldera (poruka) ali opet samo ukupan broj poslatih i primljenih... Bezveze... :(

fantom92
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 06. Nov 2010. 16:33

Post od fantom92 »

imam owaj tel kod sebe, trenutno je pokwaren, ne rade mu senzori. pa me interesuje, dal se menjaju samo senzori ili mora sa celom tastaturom i koja je okwiran cena? :) hvala unapred

Daka020
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Uto, 16. Jun 2009. 04:48

Post od Daka020 »

Kako da vidim koja mi je sifra (mastercode) na k850i ?? Jel zna neko ??
kupio sam polovan fon..pa neznam koja je

slopes
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 23. Feb 2011. 21:27

Post od slopes »

Ljudi jel moze da se flashuje k850 sa CID52 RED verzijom (znam da moze) i da li moze da se unlockuje (patchuje) ako se zakljuca SIM kartica posle flashovanja?Telefon je ortakov pa bi hteo najnoviju verziju softvera...

VanDerVan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2011. 05:02

Post od VanDerVan »

E ovako.... Kupio sam polovan K850i pre jedno vise od mesec dana, i radi fenomenalno, nikad bug nisam imao i sve je super, samo sto me nervira BLIC!!!!!!!!!!!!!! Odlicno radi blic kada je prostorija skroz mracna, ali kada slikam nesto sto je svetle boje, npr. sebe u beloj majici, onda sam ceo beo i nista se ne vidi... Uvek takve slike ispadaju kada slikam nesto svetlo... Jel ima resenja za ovo? Telefon je premocan i vrh izgleda, samo sto zeza taj blic jbg...

Slobodan_NS
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 227
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 20:48

Post od Slobodan_NS »

jebo mater, svi novi telefoni kao imaju 8 mpx itd itd, i mi bili na nekoj zurci i ja da se slikam sa pevacicom i kazem drugaru aj me slikaj sa pevacicom, a taj dan kupio soni erikson (ne znam koji) i ima 8 mpx, a ja imam k800i i 3,2 mpx, i posto njegov naravno je nov, bolji i ima vise mpx, reko ajd me slikaj.... i on me slika, kad ono slika mutna ocajna, kao da je sa vga kamerom slikano, i tesim se reko ajd mozda samo tako na telefonu izgleda, kad prebacim na komp bice bolje, kad ono sipak, ono jos gora slika.... znaci moj k800 pravi bolje slike i nocu i danu od bilo kojih drugih novih telefona.... i drzim se tog telefona dok ne crkne....

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Slobodan_NS, nazalost 1 000 000 % si u pravu i sto je jos gore tako ce i biti jos izvesno vreme jer je svima bitan cpu, ram ...
A pevacica dobra aaaa ali tebe je bilo sramota da se slikas telefonom starim 4 god. :D :lol: :lol: :D

raso1
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 17:43
:: Optimus 2x, Nexus 4

Post od raso1 »

Pre par mjeseci sam kupio polovan k-850 i ponekad se desavalo da prilikom paljenja zavibrira ali nece da se upali. Vibrirao bi u intervalima od po par sekundi, sve dok mu ne bi izvadio bateriju. Nakon toga bi upalio. U poslednje vrijeme se to sve cesce desavalo, pa sam ga odnio u servis. Serviser mu je ubacio novi softver, ali ni to nije pomoglo. Da li se vama nesto slicno desavalo i kako ste otklonili problem? Pozz.

Slobodan_NS
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 227
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 20:48

Post od Slobodan_NS »

deksicom, jebo ih cpu, ram... ja aplikacije i internet uopste ne koristim na telefonu, jer mi je to jako glupo, za to mi sluzi komp, a na telefonu mi je to sranje... meni telefon sluzi za slikanje i muziku i to je to... trebalo bi da rade na kvalitetu slika i na jacini muzike :D

jes vala bila dobra 8)

Slobodan_NS
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 227
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 20:48

Post od Slobodan_NS »

dali radi punjac od k800, na k850?

Odgovori